Witamy w porównywarce ubezpieczeń OC/AC

Porównaj i kup online ubezpieczenie tańsze nawet o 517 zł!

Kup teraz, a otrzymasz od Punkta 50 zł zwrotu na konto!

Wpisując kod, akceptujesz regulamin promocji.

Jak działa akcja promocyjna 50plus - krok po kroku

Wpisz kod rabatowy

Twój kod rabatowy uprawnia Cię do skorzystania z naszej promocji. Wpisz w okienku ciąg znaków i wciśnij enter. Znajdziesz się na porównywarce Punkta.

Porównaj i kup ubezpieczenie OC lub pakiet OC / AC

Zrób kalkulację, wprowadź dane Twojego pojazdu i dane osobowe, tak by system wskazał dla Ciebie najtańsze oferty. Porównaj ceny, wybierz najlepszą dla siebie opcję. Kup wybrane ubezpieczenie OC lub OC / AC. Tylko zakup ubezpieczenia na stronie Punkta uprawnia do udziału w akcji 50plus i odbioru 50 zł nagrody. Jeśli jeszcze nie kończy Ci się polisa, zostaw adres mailowy i datę jej końca. Powiadomimy Cię, gdy dobiegnie termin, żebyś mógł skończyć transakcję i odebrać 50 zł!

Gratulacje, odbierasz 50 zł!

Masz najtańsze OC na rynku, nie przepłacasz, a dodatkowo my przelewamy Ci na konto 50 zł nagrody za zakup OC / AC. Zyskujesz podwójnie! Pieniądze dostaniesz po podaniu danych niezbędnych do przelewu, o które poprosimy Cię drogą mailową w ciągu maksymalnie 60 dni od zakupu ubezpieczenia i opłacenia składki. Po przesłaniu nam numeru konta, przelew wyślemy do Ciebie w ciągu 30 dni.

Wpisz kod z kuponu i odbierz 50 zł!

Porównaj oferty OC / AC na Punkta, kup polisę i odbierz 50 zł nagrody!

Wpisując kod, akceptujesz regulamin promocji.