AXA – Assistance samochodu w AXA Direct

Nieprzewidziane sytuacje na drodze mogą zdarzyć się każdemu. Brak benzyny na trasie, zatrzaśnięte kluczyki czy złapanie gumy - może być źródłem stresu nawet u najbardziej doświadczonego kierowcy. Jeśli chcesz zapewnić sobie ewentualną pomoc na drodze, dobrym pomysłem będzie zakup ubezpieczenia Assistance.

AXA – Assistance samochodu w AXA Direct

Ubezpieczenie assistance, choć nie jest ubezpieczeniem obowiązkowym, może wybawić każdego kierowcę z opresji. Przyda się w nieprzewidzianych sytuacjach na drodze i z pewnością pozwoli zminimalizować poziom stresu. W ramach assistance, AXA proponuje aż cztery warianty polisy. Co mamy do wyboru? 

 

Jakie warianty Assistance są dostępne w AXA Direct?

 

  1. Assistance MIDI – obowiązuje na terenie Polski i zapewnia naprawę na miejscu zdarzenia do kwoty 300 zł, holowanie do 75 km, holowanie pojazdu poszkodowanego, samochód zastępczy na maks. 2 doby, transport osób, pomoc informacyjną, przewóz, opiekę i leczenie zwierzęcia domowego.
  2. Assistance Standard – obowiązuje na terenie Polski i zapewnia naprawę na miejscu zdarzenia do kwoty 600 zł, holowanie do 200 km, samochód zastępczy na maks. 7 dób, transport osób, nocleg na maks. 4 doby, pomoc przy wymianie koła (do 300 zł) i otwarciu pojazdu (300 zł), pomoc informacyjną, pomoc w razie zatankowania niewłaściwego paliwa, parkowanie pojazdu (maks. 4 doby), odbiór pojazdu po naprawie, kierowcę zastępczego, natychmiastową pomoc medyczną, opiekę nad dziećmi i osobami niesamodzielnymi.

  3. Assistance Premium – obowiązuje na terenie Polski i Europy i zapewnia naprawę na miejscu zdarzenia do kwoty 600 zł w Polsce i 500 euro w Europie, holowanie do 200 km, samochód zastępczy na maks. 7 dób, transport osób, nocleg na maks. 4 doby, pomoc przy wymianie koła (do 300 zł) i otwarciu pojazdu (300 zł), pomoc informacyjną, pomoc w razie zatankowania niewłaściwego paliwa, parkowanie pojazdu (maks. 4 doby), złomowanie pojazdu, dostarczenie części zamiennych, hospitalizację (limit 1 200 euro), repatriację, przewóz medyczny, wizytę osoby bliskiej, dostarczenie leków, transport zwłok, tłumacza, odbiór pojazdu po naprawie, kierowcę zastępczego, natychmiastową pomoc medyczną, opiekę nad dziećmi i osobami niesamodzielnymi, pomoc finansową (maks. 500 euro), ochronę prawną za granicą i pomoc administracyjną.

  4. Assistance Prestiż – obowiązuje na terenie Polski i Europy i zapewnia naprawę na miejscu zdarzenia do kwoty 600 zł w Polsce i 500 euro w Europie, holowanie do 800 km w Europie, w Polsce bez limitu, samochód zastępczy klasy C na maks. 7 dób, transport osób, nocleg na maks. 4 doby, pomoc przy wymianie koła (do 300 zł) i otwarciu pojazdu (300 zł), pomoc informacyjną, pomoc w razie zatankowania niewłaściwego paliwa, parkowanie pojazdu (maks. 4 doby), złomowanie pojazdu, dostarczenie części zamiennych, hospitalizację (limit 1 200 euro), repatriację, przewóz medyczny, wizytę osoby bliskiej, dostarczenie leków, transport zwłok, tłumacza, odbiór pojazdu po naprawie, kierowcę zastępczego, natychmiastową pomoc medyczną, opiekę nad dziećmi i osobami niesamodzielnymi, pomoc finansową (maks. 500 euro), ochronę prawną za granicą i pomoc administracyjną.