Ruszył edukacyjny serwis ubezpieczeniowy Akademia Punkta. To pierwszy etap nowatorskiego projektu Punkta

Aktualizacja:
Punkta – logo

W lutym 2014 r. wystartował nowy edukacyjny serwis Akademia mfind z profesjonalnymi i bezpłatnymi poradami ubezpieczeniowymi. To pierwszy etap nowatorskiego projektu mfind, który przewiduje powstanie najnowocześniejszej na rynku porównywarki ubezpieczeniowej.

Nowy edukacyjny serwis Akademia Punkta wypełnił lukę na rynku ubezpieczeniowym, dostarczając osobom poszukującym pomocy, profesjonalnych i bezpłatnych porad, pisanych zrozumiałym, przystępnym językiem. Nowatorski projekt Punkta zapewnia merytoryczne wsparcie wszystkim tym, którzy potrzebują wskazówek dotyczących ubezpieczeń.

– Ubezpieczenia wywołują stres u większości Polaków. A przecież są po to, żebyśmy czuli spokój. Akademia Punkta pomaga orientować się w ubezpieczeniowych zawiłościach nawet tym czytelnikom, dla których polisa na życie nie jest życiową pasją. Piszemy prostym językiem, jesteśmy po stronie ubezpieczonych. Chcemy ich przekonywać, że autocasco, bonus-malus czy regres to terminy, które można i warto zrozumieć – mówi Marcin Chłopaś, redaktor naczelny Akademii Punkta, znany m.in. z Radiowej Jedynki i Teleexpressu.

W serwisie Akademia Punkta czytelnik znajdzie liczne artykuły poradnikowe o tematyce ubezpieczeniowej, pisane przez dziennikarzy i ekspertów. Osoba poszukująca pomocy, może również skorzystać ze specjalnego formularza umożliwiającego skontaktowanie się ze specjalistą Akademii Punkta i uzyskanie od niego profesjonalnej porady. To zupełnie nowe rozwiązanie na rynku internetowych porad ubezpieczeniowych, kładące nacisk na bezpośredni kontakt z użytkownikiem i możliwość zadania dowolnego pytania o tematyce ubezpieczeniowej – nie tylko w serwisie, ale także poprzez profile społecznościowe.

Akademia Punkta to pierwszy etap projektu mfind, zakłądającego powstanie najnowocześniejszej porównywarki ubezpieczeniowej na rynku. – Budujemy bezpłatną, nowoczesną i szybką porównywarkę ubezpieczeń. Taką, jakiej dotąd na rynku nie było – z pełną ofertą towarzystw ubezpieczeniowych i konkurencyjnymi cenami. Narzędzie Punkta nie będzie zawyżać ofert, jak często robią to funkcjonujace obecnie porównywarki  – tłumaczy Bartłomiej Roszkowski, członek zarządu Punkta.

Oceń artykuł: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Loading...
Zasubskrybuj
Powiadom o
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments