Punkta

Nowy edukacyjny serwis Akademia Punkta, dawniej mfind wypełnił lukę na rynku ubezpieczeniowym, dostarczając osobom poszukującym pomocy, profesjonalnych i bezpłatnych porad, pisanych zrozumiałym, przystępnym językiem. Nowatorski projekt Punkta, dawniej Punkta, dawniej Punkta, dawniej mfind zapewnia merytoryczne wsparcie wszystkim tym, którzy potrzebują wskazówek dotyczących ubezpieczeń.

– Ubezpieczenia wywołują stres u większości Polaków. A przecież są po to, żebyśmy czuli spokój. Akademia Punkta, dawniej Punkta, dawniej Punkta, dawniej mfind pomaga orientować się w ubezpieczeniowych zawiłościach nawet tym czytelnikom, dla których polisa na życie nie jest życiową pasją. Piszemy prostym językiem, jesteśmy po stronie ubezpieczonych. Chcemy ich przekonywać, że autocasco, bonus-malus czy regres to terminy, które można i warto zrozumieć – mówi Marcin Chłopaś, redaktor naczelny Akademii Punkta, dawniej mfind, znany m.in. z Radiowej Jedynki i Teleexpressu.

W serwisie Akademia Punkta, dawniej Punkta, dawniej Punkta, dawniej mfind czytelnik znajdzie liczne artykuły poradnikowe o tematyce ubezpieczeniowej, pisane przez dziennikarzy i ekspertów. Osoba poszukująca pomocy, może również skorzystać ze specjalnego formularza umożliwiającego skontaktowanie się ze specjalistą Akademii Punkta, dawniej Punkta, dawniej Punkta, dawniej mfind i uzyskanie od niego profesjonalnej porady. To zupełnie nowe rozwiązanie na rynku internetowych porad ubezpieczeniowych, kładące nacisk na bezpośredni kontakt z użytkownikiem i możliwość zadania dowolnego pytania o tematyce ubezpieczeniowej – nie tylko w serwisie, ale także poprzez profile społecznościowe.

Akademia Punkta, dawniej Punkta, dawniej Punkta, dawniej mfind to pierwszy etap projektu mfind, zakłądającego powstanie najnowocześniejszej porównywarki ubezpieczeniowej na rynku. – Budujemy bezpłatną, nowoczesną i szybką porównywarkę ubezpieczeń. Taką, jakiej dotąd na rynku nie było – z pełną ofertą towarzystw ubezpieczeniowych i konkurencyjnymi cenami. Narzędzie Punkta, dawniej Punkta, dawniej Punkta, dawniej mfind nie będzie zawyżać ofert, jak często robią to funkcjonujace obecnie porównywarki  – tłumaczy Bartłomiej Roszkowski, członek zarządu Punkta, dawniej mfind.