Ruszył serwis Punkta.pl - pierwsza na rynku porównywarka ubezpieczeń, która pomaga klientom i dba o ich prywatność

Aktualizacja:
Porównywarki ubezpieczeń

Mfind.pl to pierwsza porównywarka ubezpieczeń OC i AC, która dba o prywatność swoich klientów i nie sprzedaje ich danych do towarzystw ubezpieczeniowych bez ich wiedzy. Dbałość o bezpieczeństwo użytkowników to przełom na polskim rynku ubezpieczeniowym.

Mfind.pl – pierwsza porównywarka, która dba o prywatność klientów

Chociaż skorzystanie z porównywarki ubezpieczeń to najlepszy sposób na zakup tańszej polisy, to jak dotąd klienci nie mieli pełnego zaufania do tego typu narzędzi. Dlaczego? Winę za to ponoszą działające na rynku porównywarki ubezpieczeniowe starej daty, które sprzedają dane klientów jednocześnie do wielu firm działających na rynku. Użytkownicy kalkulatorów są później spamowani mailowo i dręczeni telefonami od ubezpieczycieli oraz od różnych firm świadczących usługi finansowe.

Przełomem w kwestii bezpieczeństwa i prywatności jest porównywarka ubezpieczeń Punkta.pl. Jako pierwsza na rynku pozwala klientom w 100 proc. decydować o swoich danych. Są one udostępniane ubezpieczycielom wyłącznie na wyraźną prośbę użytkownika. Korzystając z porównywarki Punkta.pl, klient sam decyduje, czy chce porozmawiać z przedstawicielem wybranego towarzystwa.

Punkta pomaga na co dzień – przekonało się o tym już ponad 700 tys. osób

W Punkta klient otrzymuje nie tylko gwarancję bezpieczeństwa, ale również w każdej chwili może skorzystać z pomocy i porad ekspertów mailowo, telefonicznie lub przez LiveChat. Może zapytać zarówno o szczegóły oferty, jak również uzyskać inne wskazówki, np. dotyczące uzyskania odszkodowania. Satysfakcja klientów jest tu najważniejsza, tak samo przed, w trakcie, jak i po zakupie polisy. Dowodem na to jest serwis Akademia ubezpieczeń Punkta, który od ponad roku udziela bezpłatnych porad ubezpieczeniowych. W tym czasie fachowcy Punkta pomogli już ponad 700 tys. czytelników!

W Punkta wierzymy, że ważniejsze od prowizji jest zadowolenie klienta. Dlatego po pierwsze dbamy o jego bezpieczeństwo, a po drugie gwarantujemy mu wsparcie w każdym momencie styczności z ubezpieczeniami. Nasza porównywarka to nie tylko narzędzie do szybkiego zakupu online najtańszej polisy, ale również zespół ludzi, których pasją jest pomaganie innym – przekonuje Bartłomiej Roszkowski, jeden z założycieli porównywarki ubezpieczeń Punkta.

Szacuje się, że w Wielkiej Brytanii z porównywarek korzysta już 60 proc. klientów poszukujących polisy, w Polsce – zaledwie kilka procent. Dzięki Punkta Polacy mogą wreszcie przekonać się do bezpiecznego i bezstresowego porównywania ofert ubezpieczeniowych oraz zakupu polis w internecie.

Jak działa porównywarka ubezpieczeń Punkta

 

Oceń artykuł: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Loading...
Zasubskrybuj
Powiadom o
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments