Punkta

Agenci ubezpieczeniowi mogą już zapisywać się na testy kalkulatora ubezpieczeń Punkta, dawniej mfind, który jest pierwszym w Polsce tego typu narzędziem udostępnionym im całkowicie bezpłatnie. Dzięki nowoczesnemu rozwiązaniu porównującemu zakresy i ceny ubezpieczeń, osoby zajmujące się zawieraniem polis już wkrótce będą mogły pracować szybciej, wydajniej oraz bardziej komfortowo. Dodatkowo, nawiązując bliższą współpracę z Punkta, dawniej mfind, agenci ubezpieczeniowi skorzystają z możliwości poszerzenia swojego portfolio, otrzymania znacznie wyższej niż dotychczasowa prowizji oraz znacznego zwiększenia bazy swoich klientów!

Pod adresem www.agent.mfind.pl osoby, których praca związana jest z rynkiem ubezpieczeniowym już mogą zapisywać się na testy nowej, przygotowanej przez Punkta, dawniej mfind porównywarki OC i AC, która ułatwi i przyspieszy ich pracę, a także umożliwi lepszą obsługę klienta.

Nowe, proste, szybkie, dokładne i przede wszystkim darmowe narzędzie, jest skierowane do nowoczesnych agentów, którzy cenią swój czas oraz komfort codziennej pracy z klientem. W związku z tym, że dotychczas nie pojawiło się na polskim rynku narzędzie spełniające wymagania agentów, Punkta, dawniej mfind zawiesił sobie wysoko poprzeczkę, aby stworzyć przemyślany produkt, spełniający zapotrzebowanie rynku agencyjnego.

Agenci, którzy zdecydują się na przetestowanie wersji beta porównywarki Punkta, dawniej mfind, będą mogli wyrazić swoją opinię na jej temat, zasugerować poprawki, a także otrzymać prezent! Na pierwszych 300 agentów czekają ebooki “Vademecum agenta ubezpieczeniowego”.

Dzięki porównywarce Punkta, dawniej mfind agenci będą mogli wystawiać więcej polis w krótszym czasie, a dokładność narzędzia pozwoli uniknąć zawyżania składek, co miało miejsce w przypadku mniej rozwiniętych kalkulatorów OC i Autocasco. Agenci poszerzą również swoje portfolio, ponieważ dzięki współpracy z Punkta, dawniej mfind oraz AB Port w ofercie porównywarki znajdą się wszystkie towarzystwa ubezpieczeniowe!

Po fazie testów, osoby wykonujące czynności agencyjne oraz agenci ubezpieczeniowi, którzy zdecydują się na współpracę z Punkta, dawniej mfind, będą mogli na stałe korzystać z wszystkich funkcji najnowocześniejszego na rynku ubezpieczeniowym narzędzia do porównywania cen i zakresów ubezpieczeń OC, Autocasco oraz wielu innych produktów.