Punkta

Fiat Punto to auto tanie w zakupie i w eksploatacji. Podstawowa wersja napędowa, czyli 60-konna jednostka, jest bardzo wytrzymała i praktycznie bezawaryjna. To samochód idealny dla kogoś, kto kupuje swoje pierwsze auto, potrzebuje przemieszczać się niezależnie od komunikacji miejskiej i nie chce wydać dużo. Punto można kupić już za kilka tysięcy złotych, a jeśli dobrze poszukamy, możemy mieć niewiele drożej niż dobry rower. Ile kosztuje OC dla tego samochodu?

Ile kosztuje ubezpieczenie OC Fiat Punto z 2003 roku?

Kwota składki jest uzależniona od kilku czynników, m.in. doświadczenia i miejsca zamieszkania kierowcy, jego historii ubezpieczeniowej, a także od marki samochodu, jego rocznika i modelu. Niższe składki płacą doświadczeni kierowcy, którzy nie mają na koncie żadnej stłuczki, a także mieszkańcy mniejszych miast, w których rzadziej dochodzi do wypadków.

Gdzie znajdziemy tanie ubezpieczenie OC Fiat Punto z 2003 roku?

Aby znaleźć tanie ubezpieczenie OC, warto skorzystać z porównywarki ubezpieczeń. Nasz kalkulator OC i AC  w ciągu kilku minut wyliczy i przedstawi kilkanaście ofert ubezpieczenia. Szybko znajdziemy i wykupimy tanie ubezpieczenie OC online.

Ile za ubezpieczenie OC Fiat Punto z 2003 roku zapłaci doświadczony kierowca?

Nasz doświadczony kierowca ma 37 lat, prawo jazdy od lat 16. Codziennie dojeżdża do pracy, odwozi dwoje dzieci do szkoły i przedszkola. Przysługuje mu 60% zniżek za bezszkodową jazdę. Ile zapłaci za ubezpieczenie OC FIAT Punto z 2003 roku? 438 zł kosztuje ubezpieczenie OC FIAT Punto z 2003 roku w Zakopanem, 458 zł w Kielcach, 474 zł w Olsztynie i 529 zł w Gorzowie Wielkopolskim.

Miasto Stawka OC U kogo najtaniej
Olsztyn 474 zł AXA Direct
Gorzów Wielkopolski 529 zł Link4
Kielce 458 zł Link4
Zakopane 438 zł Link4

 

Inne oferty ubezpieczenia OC Fiat Punto z 2003 roku dla doświadczonego kierowcy z Olsztyna:

 

Propozycje  ubezpieczenia OC FIAT Punto z 2003 roku dla doświadczonego kierowcy z Gorzowa Wielkopolskiego:

 

 

Ile doświadczony kierowca zapłaci za ubezpieczenie AC Fiat Punto z 2003 roku?

Ubezpieczenie Autocasco to bardzo pomocna opcja w przypadku kradzieży czy zniszczenia samochodu. Odszkodowanie przysługuje nam wtedy, gdy jesteśmy sprawcami kolizji lub nasze auto padnie ofiarą wandali, a także w sytuacji, gdy auto zostanie zniszczone przez huragan. Autocasco warto kupić w pakiecie z OC, wtedy otrzymamy całkiem przyzwoity zakres ochrony w rozsądnej cenie. Jeśli nasz doświadczony kierowca mieszkałby w Kielcach, za pakiet OC+AC wraz z Assistance zapłaciłby 653 zł.

Zakres ochrony obejmuje szkodę całkowitą, szkodę częściową i  kradzież na terenie Polski. Suma ubezpieczenia w ciągu roku jest zmienna, ustalona w dniu szkody, a wypłata odszkodowania za szkodę częściową nie pomniejsza sumy ubezpieczenia. W ramach pakietu Assistance MINI kierowca może liczyć na pomoc na terenie Polski. Przysługuje mu m.in. holowanie pojazdu po wypadku do warsztatu – limit do 75 km, naprawa pojazdu na miejscu zdarzenia po wypadku lub awarii – limit do 300 zł, opieka nad zwierzętami – po wypadku przewóz z miejsca zdarzenia, zwrot kosztów leczenia do 1000 zł, pomoc telefoniczna 24h.

UWAGA: AC dla auta powyżej 10-12 lat może być trudno kupić – chyba że korzystasz z kontynuacji . 

Inne propozycje ubezpieczenia OC+AC dla doświadczonego kierowcy z Kielc:

 

 

Ile za ubezpieczenie OC FIAT Punto z 2003 roku zapłaci młody kierowca?

Według policyjnych statystyk młodzi kierowcy powodują najwięcej wypadków, dlatego płacą najwyższe stawki ubezpieczenia. Nasz młody kierowca jest singielką, która prawo jazdy zrobiła cztery lata temu, przysługuje jej 20% zniżek za bezszkodową jazdę. Samochodem jeździ do pracy, na weekendy i urlopy. Za ubezpieczenie OC FIAT Punto z 2003 roku zapłaci najmniej, jeśli mieszka w Zakopanem – 678 zł. Prawie taka sama stawka obowiązuje w Tarnowie (686 zł), nieco drożej jest w Kielcach (709 zł) i najdrożej w Olsztynie (858 zł).

Miasto Stawka OC U kogo najtaniej
Olsztyn 858 zł AXA Direct
Tarnów 686 zł AXA Direct
Kielce 709 zł AXA Direct
Zakopane 678 zł AXA Direct

 

Pozostałe oferty na ubezpieczenie OC FIAT Punto z 2003 roku dla młodego kierowcy z Tarnowa:

 

Inne możliwości wyboru ubezpieczenia OC FIAT Punto z 2003 roku dla młodego kierowcy z Zakopanego:

 

[Widget_reklama_porownywarki]