MENU
KONTAKT
5 lat temu

Gothaer w ofercie porównywarki ubezpieczeń mfind.pl

Gothaer w ofercie porównywarki ubezpieczeń mfind.pl

Pod koniec kwietnia 2016 r. do oferty porównywarki ubezpieczeń mfind.pl dołączyło kolejne towarzystwo – Gothaer. Jest to pierwszy w Polsce kalkulator OC i AC, w którym klient może porównać cenę OC oraz kupić online polisę tego towarzystwa. Dzięki nawiązanej współpracy, użytkownicy porównywarki mogą znaleźć jeszcze tańsze ubezpieczenie OC, a Gothaer zyskał nowoczesny kanał sprzedaży.

Oferta porównywarki ubezpieczeń mfind.pl jest coraz szersza. Oprócz ubezpieczeń Gothaer, w kalkulatorze można porównać i kupić online również polisy AVIVA, Proama, Benefia24, AXA Direct, You Can Drive, MTU, LINK4, Liberty Ubezpieczenia oraz Uniqa. Kolejne towarzystwo w ofercie kalkulatora OC i AC mfind oznacza, że polscy kierowcy mogą jeszcze szybciej i wygodniej znaleźć najlepsze ubezpieczenie OC.

Co ciekawe, mfind.pl to pierwsza w Polsce porównywarka ubezpieczeń, w której ubezpieczenie OC Gothaer można kupić online, bez konieczności kontaktu z agentem czy też pozostawiania danych kontaktowych w celu przesłania oferty.

Gothaer to jedna z najstarszych firm ubezpieczeniowych w Europie

Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. (dawniej pod nazwą PTU S.A.) to firma obecna na polskim rynku od ponad 20 lat. Od 2011 roku polska Spółka jest częścią Grupy Gothaer, jednego z największych i najstarszych ubezpieczycieli w Niemczech i Europie, która w 2014 r. obsługiwała ponad 3,5 miliona klientów i osiągnęła przychód ze składki brutto na poziomie ponad 4 miliardów euro. Do dziś Spółka przeszła szereg zmian. Uruchomione zostało nowoczesne Contact Center, wprowadzono również szereg dodatkowych usług dla Klientów: szybką ścieżkę likwidacji szkód, bezpośrednią likwidację szkód z OC sprawcy, czy też formularze obsługowe online.

– Chociaż w Polsce ceny obowiązkowego ubezpieczenia OC rosną i będą rosły, to w naszej porównywarce można kupić coraz tańsze polisy. Dlaczego? Ponieważ każde kolejne towarzystwo ubezpieczeniowe w ofercie mfind.pl oznacza większy wybór dla naszych Klientów i możliwość łatwiejszego znalezienia najkorzystniejszej, najlepiej dopasowanej do ich potrzeb polisy. Porównanie jak największej liczby dostępnych na rynku ofert, to jedyny sposób na oszczędność. Cieszy mnie, że Gothaer wspólnie z mfind będzie pomagał Polakom w wyborze najlepszego ubezpieczenia – podkreśla Bartosz Salwiński, współzałożyciel i CEO porównywarki ubezpieczeń mfind.pl.

Press kit - materiały dla mediów

mfind.pl to nie tylko porównywarka ubezpieczeniowa, ale również Akademia ubezpieczeń mfind publikująca artykuły poradnikowe, aktualności, teksty interwencyjne, raporty oraz analizy. W mfind nie tylko opisujemy, ale również kształtujemy rynek ubezpieczeń w taki sposób, aby był jak najbardziej przyjazny dla konsumentów.