MENU
KONTAKT
5 lat temu

Porównywarka ubezpieczeń mfind.pl jako pierwsza w Polsce ubezpieczy trenerów pokemonów!

Porównywarka ubezpieczeń mfind.pl jako pierwsza w Polsce ubezpieczy trenerów pokemonów!

Coraz więcej nowych graczy dołącza do Pokemon GO, aby złapać jak najwięcej najsilniejszych stworków. Porównywarka ubezpieczeń mfind.pl jako pierwsza w Polsce zadba o bezpieczeństwo trenerów pokemonów, oferując specjalne pakiety ubezpieczeń NNW, OC w życiu prywatnym i ochrony sprzętu elektronicznego.

Bezstresowa rozrywka dzięki pakietowi ubezpieczeń od mfind

Niezwykle popularne ostatnio polowanie na pokemony z telefonem w ręku, może skończyć się kontuzją lub zniszczeniem smartfona. Porównywarka ubezpieczeń mfind.pl jako pierwsza w Polsce wychodzi naprzeciw takim wypadkom i przygotowała 2  pakiety ubezpieczeń idealne dla każdego trenera pokemonów:

  1. OC w życiu prywatnym + NNW – oferta tego pakietu jest kierowana przede wszystkim do rodziców, którzy chcą zapewnić podstawowe bezpieczeństwo swoim odpoczywającym na wakacjach dzieciom (NNW), oraz zabezpieczyć się przed ewentualnymi kosztami szkód przez nich wyrządzonych (OC w życiu prywatnym). Pakiet nadaje się świetnie także dla każdej pełnoletniej osoby, która chce uniknąć niepotrzebnych kosztów w razie wypadku. Cena pakietu rozpoczyna się od 30 zł za miesiąc ochrony
  1. OC w życiu prywatnym + NNW + ubezpieczenie telefonu lub tabletu – pakiet zapewnia pełną ochronę nie tylko ubezpieczonej osoby i poszkodowanych przez nią, ale także pozwala na zakup nowego urządzenia w przypadku m.in. rozbicia wyświetlacza, zalania napojem lub kradzieży. Cena pakietu zaczyna się od 160 zł za rok ochrony sprzętu + 30 zł za miesiąc ochrony OC + NNW.

Wybrany pakiet dla trenera pokemonów można zakupić kontaktując się z działem obsługi klienta porównywarki ubezpieczeń mfind.pl pod numerem telefonu 22 490 90 00 lub mailowo: kontakt@mfind.pl.

Na czym polega gra Pokemon GO?

Znakiem szczególnym tej obecnie najpopularniejszej mobilnej  gry jest to, że aby w nią zagrać, trzeba poruszać się w prawdziwym świecie! Dlatego w celu znalezienia pokemona, musimy wybrać się na dłuższy spacer po mieście lub parku, a uzupełnić Pokeballe potrzebne do łapania stworków, możemy w Pokestopach umiejscowionych w różnego rodzaju zabytkowych i ciekawych miejscach.

Wirtualne stworki, realne zagrożenia

Jednak gra wymaga przynajmniej częstego spoglądania na telefon, a nawet ciągłej kontroli tego, co dzieje się na ekranie. Dla przykładu, funkcja radaru za pomocą różnej częstotliwości impulsów obrazuje jak blisko znajdujemy się konkretnego stworka. Jeśli jest to pokemon, którego nie mamy jeszcze w swojej kolekcji, z pewnością zechcemy za nim podążać i go schwytać, co wymaga szybszego przemieszczania się w prawdziwym świecie. Zwłaszcza, że stworki nie pozostają nieruchome, ale także uciekają przed nami.

W takiej sytuacji nie trudno o potknięcie się o krawężnik lub dziurę w chodniku, czy też przypadkowe popchnięcie innej osoby. Każdy z tych przypadków przy braku szczęścia może się skończyć zwichnięciem lub nawet złamaniem, a telefon lub tablet może nadawać się do wyrzucenia z powodu najczęściej nieopłacalnej naprawy rozbitego wyświetlacza.

– Pakiet dla trenerów pokemonów to kolejny dowód na to, że zawsze dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów i zapewniamy im ochronę na wszystkich polach. W mfind można zakupić online lub telefonicznie ubezpieczenie samochodu, mieszkania, domu, turystyczne, zdrowotne, a nawet… polisę smartfona czy tabletu. Dzięki nam klienci w jednym miejscu mogą skomponować najkorzystniejszy pakiet ubezpieczeniowy bez wychodzenia z domu – przekonuje Bartłomiej Roszkowski, współzałożyciel i VP Product porównywarki ubezpieczeń mfind.pl.

Press kit - materiały dla mediów

mfind.pl to nie tylko porównywarka ubezpieczeniowa, ale również Akademia ubezpieczeń mfind publikująca artykuły poradnikowe, aktualności, teksty interwencyjne, raporty oraz analizy. W mfind nie tylko opisujemy, ale również kształtujemy rynek ubezpieczeń w taki sposób, aby był jak najbardziej przyjazny dla konsumentów.