MENU
KONTAKT
5 lat temu

Porównywarka ubezpieczeń mfind.pl z kolejną transzą 6-milionowej inwestycji

Porównywarka ubezpieczeń mfind.pl z kolejną transzą 6-milionowej inwestycji

Od czerwca 2015 r. Internet Ventures FIZ, fundusz zarządzany przez Grupę Private Equity Managers, którego współudziałowcami są Krajowy Fundusz Kapitałowy i MCI Capital, jest udziałowcem mniejszościowym spółki mfind. W kwietniu 2016 r. porównywarka ubezpieczeń mfind.pl otrzymała kolejną transzę 6-milionowej inwestycji, która zostanie przeznaczona na rozwój firmy.

Ostatnie miesiące to dla porównywarki ubezpieczeń mfind.pl duże zmiany i błyskawiczny rozwój. Ciągłe udoskonalanie kalkulatora OC i AC oraz jego intensywna promocja przyniosły od czerwca 2015 r. 600-procentowy wzrost liczby klientów, którzy skorzystali z narzędzia mfind. Efektem szybkiego rozwoju było również nawiązanie strategicznej współpracy z Grupą Onet-RAS Polska w kwietniu 2016 r. W jej ramach mechanizmy kalkulatora OC i AC mfind pojawiły się w serwisach Onet Moto, Auto Świat oraz TopGear.

Wydłuża się również lista towarzystw ubezpieczeniowych, które zaufały mfind. Z firmą współpracują obecnie PZU, AVIVA, Gothaer, Proama, Benefia, AXA Direct, Generali, Uniqa, You Can Drive, MTU, Link4, Allianz, Liberty Ubezpieczenia, Warta Direct, Signal Iduna oraz TU Zdrowie.

Kolejna transza 6-milionowej inwestycji w mfind pozwoli utrzymać wysokie tempo rozwoju porównywarki ubezpieczeń oraz rozpocząć pracę nad kolejnymi produktami.

– Rozwijamy się w tempie wykładniczym. Mfind.pl odwiedziło już prawie 2 mln klientów. Zdobywamy nowe cenne kontrakty. Poszerzamy portfolio produktów. Co najważniejsze robimy to przy zachowaniu najwyższych standardów jakości obsługi klienta. Dzięki inwestycji możemy dalej, konsekwentnie realizować naszą strategię. Jesteśmy pewni, że dzięki mfind sprzedaż ubezpieczeń online w Polsce nabierze rozpędu. Naszym celem jest miliard złotych zebranej składki w 2020 roku – komentuje Bartłomiej Roszkowski, współzałożyciel i VP Product porównywarki ubezpieczeń mfind.pl.

Press kit - materiały dla mediów

mfind.pl to nie tylko porównywarka ubezpieczeniowa, ale również Akademia ubezpieczeń mfind publikująca artykuły poradnikowe, aktualności, teksty interwencyjne, raporty oraz analizy. W mfind nie tylko opisujemy, ale również kształtujemy rynek ubezpieczeń w taki sposób, aby był jak najbardziej przyjazny dla konsumentów.