MENU
KONTAKT
5 lat temu

Ruszyło mfind zdrowie. Serwis ubezpieczy startupowców, młodych przedsiębiorców i specjalistów

Ruszyło mfind zdrowie. Serwis ubezpieczy startupowców, młodych przedsiębiorców i specjalistów

W sierpniu 2016 r. ruszył serwis mfind zdrowie, w którym prywatne pakiety medyczne będą mogli wykupić m.in. startupowcy, przedsiębiorcy, specjaliści oraz osoby pracujące poza dużymi firmami. Dzięki mfind zdrowie wreszcie pojawia się realna alternatywa dla państwowej służby zdrowia oraz pakietów korporacyjnych.

Dla kogo powstało mfind zdrowie?

Serwis ubezpieczenia zdrowotne mfind powstał przede wszystkim z myślą o młodych przedsiębiorcach, startupowcach, specjalistach i wszystkich osobach opuszczających korporacje, które bardzo często są pozbawione możliwości zapewnienia sobie dobrego ubezpieczenia w korzystnej cenie. Dzięki mfind zdrowie pracodawcy oraz pracownicy nie są skazani na NFZ i niekończące się kolejki do lekarzy. W mfind łatwo wybiorą i zakupią najkorzystniejszą ofertę u jednego z najlepszych na rynku ubezpieczycieli i centrów medycznych – TU Zdrowie, Signal Iduna, InterRisk, Lux Med oraz Medicover.

Serwis mfind zdrowie oferuje największy wybór pakietów medycznych w Polsce

Porównywarka ubezpieczeń zdrowotnych mfind oferuje najszerszy na rynku wybór pakietów spośród ofert 5 znanych ubezpieczycieli i centrów medycznych: Signal Iduna, TU Zdrowie, InterRisk, Medicover oraz Lux Med. Serwis mfind zdrowie gwarantuje również indywidualną obsługę i profesjonalne doradztwo przy wyborze i zakupie polisy, a także najniższe ceny na poziomie pakietów korporacyjnych (od 41 zł/miesiąc).

Coraz więcej Polaków decyduje się na prywatne pakiety medyczne

W 2015 r. aż 1,43 mln Polaków miało wykupione prywatne ubezpieczenie zdrowotne – to aż o 19% więcej niż rok wcześniej. Jednocześnie rośnie składka przypisana brutto – polscy klienci wydali na takie pakiety o 21% więcej niż w 2014 r. Popularność prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych nie dziwi – przykładowo, według Ogólnopolskiego Informatora o Czasie Oczekiwania na Świadczenia Medyczne, w Warszawie na wizytę u endokrynologa można czekać nawet… 331 dni!

Jak działa porównywarka ubezpieczeń zdrowotnych mfind?

Aby porównać oferty ubezpieczenia zdrowotnego wystarczy wypełnić prosty formularz, w którym klient podaje swoje dane – m.in. wiek, płeć oraz kod pocztowy. Porównywarka ubezpieczeń zdrowotnych mfind łączy się z serwisami towarzystw oraz centrów medycznych i na podstawie przekazanych danych prezentuje oferty. Na wynikach porównania można zapoznać się z ceną oraz szczegółami każdego pakietu – m.in. liczbą i rodzajem dostępnych specjalizacji, badań, zabiegów oraz innych usług, a także lokalizacjami placówek. Serwis mfind zdrowie kładzie nacisk na to, aby klient przy zakupie miał pełną świadomość za co płaci.

Po wyborze najkorzystniejszego pakietu klient może zakupić ubezpieczenie zdrowotne online lub zamówić rozmowę z konsultantem, z którym sfinalizuje transakcję.

Porównywarka ubezpieczeń mfind.pl poszerza ofertę

Jak dotąd firma mfind była znana przede wszystkim z popularnego kalkulatora OC i AC, często nazywanego “zieloną porównywarką”. Teraz jej oferta poszerzyła się o porównywarkę ubezpieczeń zdrowotnych. To pierwsze tak nowoczesne i oferujące tak duży wybór narzędzie w Polsce. Nowy serwis, w którym możemy porównać oferty ubezpieczeń zdrowotnych, znajdziemy pod adresem www.mfind.pl/ubezpieczenie-zdrowotne.

Od ponad dwóch lat mfind pomaga kierowcom oszczędzać na ubezpieczeniach samochodowych. Teraz chcemy zadbać także o zdrowie Polaków. Dzięki porównywarce ubezpieczeń zdrowotnych mfind nasi klienci otrzymują alternatywę dla polskiej służby zdrowia oraz pakietów oferowanych przez korporacje. Przecież nie każdy chce czekać miesiącami w kolejkach do lekarzy w państwowych przychodniach, czy też płacić za prywatny pakiet, w którym nie ma kluczowych dla niego specjalistów i badań. Zależy nam przede wszystkim na tym, aby w mfind zdrowie każdy mógł znaleźć ofertę idealnie dopasowaną do własnych potrzeb, w możliwie najniższej cenie – przekonuje Bartłomiej Roszkowski, współzałożyciel i VP Product porównywarki ubezpieczeń zdrowotnych mfind.

Press kit - materiały dla mediów

mfind.pl to nie tylko porównywarka ubezpieczeniowa, ale również Akademia ubezpieczeń mfind publikująca artykuły poradnikowe, aktualności, teksty interwencyjne, raporty oraz analizy. W mfind nie tylko opisujemy, ale również kształtujemy rynek ubezpieczeń w taki sposób, aby był jak najbardziej przyjazny dla konsumentów.