MENU
KONTAKT
4 lata temu

Zbierasz punkty PAYBACK? Dzięki mfind.pl obniżysz koszty ubezpieczenia samochodu!

Zbierasz punkty PAYBACK? Dzięki mfind.pl obniżysz koszty ubezpieczenia samochodu!

Porównywarka ubezpieczeń OC/AC mfind.pl przygotowała specjalną ofertę dla klientów zbierających punkty w programie lojalnościowym PAYBACK. Mogą oni ubezpieczyć swoje auto w towarzystwie ubezpieczeniowym Link4 taniej nawet o 200 złotych!

PAYBACK to największy w Polsce program bonusowy. Na wzięcie w nim udziału zdecydowało się już ponad 7 mln osób, które dokonały blisko 700 mln transakcji z wykorzystaniem karty lojalnościowej. Za każdy taki zakup, uczestnicy otrzymują punkty PAYBACK, które następnie mogą przeznaczyć na nagrody, płacić nimi za zakupy, a od października także otrzymać zniżkę na ubezpieczenie samochodu.

Aby skorzystać z tej promocji, wystarczy wejść na stronę internetową porównywarki OC/AC mfind.pl i dokonać kalkulacji składki. Ceny ofert z towarzystwa ubezpieczeniowego Link4 będą pomniejszone o punkty zgromadzone na koncie PAYBACK. Każde 1000 punktów to polisa tańsza o 10 złotych, a maksymalny rabat może wynieść aż 200 złotych. Przy obecnych cenach ubezpieczeń, oznacza to oszczędność na poziomie nawet 20%.

Każdego dnia pomagamy naszym klientom w zakupie polisy, która nie tylko będzie najbardziej odpowiadała ich potrzebom, ale będzie też najtańsza. Średnio, klienci korzystający z naszej porównywarki oszczędzają ponad 500 złotych na zakupie ubezpieczenia OC. Wspólna oferta mfind i PAYBACK pozwala na jeszcze większe oszczędności – mówi Bartosz Salwiński, współzałożyciel porównywarki mfind.pl.

Press kit - materiały dla mediów

mfind.pl to nie tylko porównywarka ubezpieczeniowa, ale również Akademia ubezpieczeń mfind publikująca artykuły poradnikowe, aktualności, teksty interwencyjne, raporty oraz analizy. W mfind nie tylko opisujemy, ale również kształtujemy rynek ubezpieczeń w taki sposób, aby był jak najbardziej przyjazny dla konsumentów.