Wyrusz na wakacje bezpieczniej z Ergo Ubezpieczenia Podróży!

Sprawdź ceny polis turystycznych

Szukasz ubezpieczenia ERV? Od 2019 roku zmieniły one nazwę na Ergo Ubezpieczenia Podróży! Skorzystaj z dobrze znanych i docenianych polis turystycznych, wspieranych przez światowej klasy grupę ubezpieczeniową ERGO.

Kalkulator ubezpieczenia podróży

Obniż cenę polisy turystycznej!

Od ERV do Ergo Ubezpieczenia Podróży

ERV Europäische Reiseversicherung AG powstało w 1907 r. w Monachium, natomiast polski oddział powołano do działania w 2004 r., na terenie Gdańska. Ubezpieczenia ERV były swego czasu jednymi specjalizującym się w polisach turystycznych. Jeśli wyjeżdżałeś na wczasy z biurem podróży 10 lat temu, była duża szansa, że operator wykupił Ci ubezpieczenie obowiązkowe właśnie w ERV. Było tak, ponieważ pośrednicy bardzo często współpracowali z tym towarzystwem.

Jednymi z największych zalet ubezpieczeń turystycznych ERV były: „szyte na miarę” polisy korporacyjne, elastyczne cykle ubezpieczeniowe czy propozycje dla osób uprawniających sport.

Ubezpieczenia ERV należą do grupy ERGO. Aby podkreślić przynależność do międzynarodowego koncernu, w 2019 r. oficjalnie zaprezentowano nową nazwę ERV – Ergo Ubezpieczenia Podróży. Dzisiaj nadal możesz korzystać ze sprawdzonych rozwiązań tej marki, jednak pod nową nazwą! Sprawdź poniżej ofertę!

Planujesz wycieczkę z rodziną? A może krótki wypad weekendowy? Zanim ruszysz w drogę, ubezpiecz siebie i bliskich! 

Porównywarka ubezpieczeń turystycznych

Wyrusz na przygodę z Ergo Ubezpieczenia Podróży

Grupa ergo oferuje w Polsce szeroki zakres produktów. Od dobrze znanych ubezpieczeń komunikacyjnych Ergo Hestii, po ubezpieczenia dla młodych kierowców You Can Drive, aż po Ergo Ubezpieczenia Podróży.

Jeśli zależy Ci na elastycznych warunkach umowy dopasowanych do Twojej podróży, to dobrze trafiłeś! W ofercie znajdziesz zarówno indywidualne propozycje na krótkie weekendy, jak i dedykowane dla osób wybierających się w podróż za pracą.

Sprawdź, jakie ubezpieczenia podróży oferuje Ergo:

  • indywidualne,
  • NNW,
  • rodzinne,
  • grupowe,
  • od COVID-19,
  • ochrona pracy fizycznej,
  • ochrona podróży służbowych,
  • dla osób z zagranicy,
  • Multi-trip – ubezpieczenie podróży roczne.

Warto podkreślić, że Ergo Ubezpieczenia Podróży dla swoich klientów przygotował szeroką gamę produktów dodatkowych. Czemu warto po nie sięgnąć? Możesz za niewielką opłatą ubezpieczyć np. sprzęt narciarski, wybrać OC na stok czy uzyskać odszkodowanie w razie zamknięcia tras.

Sprawdź nowy portal z poradami dla turystów: Punkta Travel


98% klientów poleca porównywarkę ubezpieczeń Punkta

Ponad 290 tys. osób zaoszczędziły w sumie 159 568 209 zł!

Kupiłeś polisę You Can Drive z Punktą? Wystaw opinię!

Polisy w bardzo dobrych cenach, a sam proces zakupu przebiegł bezproblemowo i sprawnie. Będę korzystać ponownie.
Andrzej
20.12.2022

Nie znalazłem modelu mojego pojazdu, więc zamówiłem rozmowę. Oddzwonili i bardzo szybko wszstko załatwili w kilka minut przez telefon. OC najtańsze z możliwych. Polecam!!!

Serdecznie polecam Pana Łukasza, rzetelnie i szybko pomógł mi dobrać najlepszą ofertę i rozwiać wszystkie wątpliwości. W niecałe 5 minut cieszyłam się już nową polisą ze wszystkimi dostępnymi wariantami dodatkowymi.

Oszczędzaj na polisach z Punktą!

Akademia Punkta

Sprawdź najnowsze informacje o ubezpieczeniach

Taryfikator mandatów na 2022 rok
Taryfikator mandatów 2022 – sprawdź, co się zmieniło

Rok 2022 przyniósł wiele zmian, jeśli chodzi o taryfikator mandatów i sankcje z powodu łamania przepisów na drogach. Jakie mandaty za przekroczenie prędkości teraz obowiązują? W naszym artykule zebraliśmy najważniejsze zmiany, jakie pojawiły się od początku stycznia oraz czego możemy spodziewać się wraz z upływem roku.

wichura
Ubezpieczenie od wichur, huraganów i trąb powietrznych

Przerwy w dostawach prądu, tysiące zerwanych dachów, a nawet całkowicie zniszczonych domów. To skutki orkanów, które coraz częściej przetaczają się przez Polskę, zostawiając za sobą potężne straty. Naprawa szkód będzie mniej dotkliwa, jeśli otrzymasz odszkodowanie z ubezpieczenia nieruchomości na wypadek wichur. Ile kosztuje i jak działa ubezpieczenie na wypadek silnego wiatru, huraganu i trąby powietrznej?

Polisa OC młodego kierowcy.
Ubezpieczenie OC dla młodego kierowcy. Sprawdź, jak oszczędzić i uniknąć zwyżek za wiek

Obowiązkowe ubezpieczenie OC dla młodego kierowcy może być nawet kilka razy droższe niż polisa bardziej doświadczonego 35-latka. Sprawdź, ile kosztuje ubezpieczenie samochodu dla młodego kierowcy, z jakimi utrudnieniami spotka się 18-latek ubezpieczający samochód i co zrobić, żeby zaoszczędzić na polisie OC.

Ubezpieczenie OC Anglika
Ubezpieczenie anglika w Polsce w 2023 roku – ile kosztuje OC dla aut z kierownicą po prawej stronie?

Polacy chętnie kupują auta z zagranicy. Mimo że największą popularnością cieszą się pojazdy pochodzące z Niemiec, to nie brakuje też chętnych na angliki, czyli pojazdy sprowadzane z Wielkiej Brytanii. Dla tych samochodów charakterystyczna jest kierownica po prawej stronie. Ile kosztuje ubezpieczenie anglika w Polsce? Na jakie inne koszty muszą być przygotowani właściciele anglików? Sprawdzamy!

Przejdź do akademii