KROK 1 TWOJE DANE
NASTĘPNY KROK WYBÓR PAKIETU

Kalkulator ubezpieczeń nieruchomości

Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń mieszkania i domu Punkta, który zbiera dla Ciebie oferty z 6 towarzystw. Szybko porównasz zakres ofert, a wybrane ubezpieczenie będziesz mógł od razu kupić online bez żadnych dodatkowych opłat czy prowizji. Od razu widzisz, która oferta jest najkorzystniejsza. Z Punkta.pl oszczędzasz czas i pieniądze!


Jak działa kalkulator ubezpieczeń nieruchomości Punkta.pl?

Nasz kalkulator ubezpieczeń nieruchomości, a więc mieszkań i domów, pozwala szybko obliczyć dokładną cenę ubezpieczenia. Podajesz podstawowe informacje i możesz od razu sprawdzić, jaka firma będzie miała dla Ciebie tanie ubezpieczenie nieruchomości i na jaki zakres ubezpieczenia możesz liczyć w tej cenie. W porównywarce ubezpieczeń nieruchomości Punkta.pl łatwo i szybko sprawdzisz zakresy poszczególnych polis. Dzięki temu zakup ubezpieczenia będzie świadomy.

Dlaczego warto kupić ubezpieczenie mieszkania lub domu online?

Kalkulator ubezpieczeń nieruchomości Punka automatycznie łączy się z systemami firm ubezpieczeniowych. Cały proces zajmuje tylko chwilę, a Ty wypełniasz formularz tylko w jednym miejscu. Otrzymujesz kilka ofert od kilku ubezpieczycieli, m.in. AVIVA, Generali, Warta, Link4, PZU.

Pamiętaj, że Punkta.pl nie pobiera od klientów żadnych dodatkowych opłat ani prowizji. Płacisz tylko za swoje ubezpieczenie!

Jakie nieruchomości mogę ubezpieczyć w kalkulatorze Punkta?

Za pomocą kalkulatora ubezpieczeń nieruchomości, możesz ubezpieczyć swoje mieszkanie, dom czy nawet domek letniskowy. W razie wątpliwości, zadzwoń do naszych konsultantów.

Na co zwrócić uwagę kupując ubezpieczenie nieruchomości?

Kupując ubezpieczenie nieruchomości, a więc domu lub mieszkania, przede wszystkim należy zapoznać się z warunkami OWU - czyli zakresem ubezpieczenia. Ubezpieczenie nieruchomości może mieć bardzo różny zakres. Podstawowy - zawierający wyłącznie ubezpieczenie samych „ścian”, a także znacznie bardziej rozbudowany: chroniący wyposażenie domu, sprzęt elektroniczny czy przechowywane w nim cenne przedmioty. Ubezpieczenie domu czy mieszkania może też zawierać wsparcie w razie awarii i pomoc fachowców: elektryka, hydraulika i innych specjalistów.

Ile kosztuje ubezpieczenie domu lub mieszkania?

Odpowiedź na pytanie o to, ile kosztuje ubezpieczenie domu lub mieszkania, zależy od wielu czynników. Decydujące to wartość nieruchomości, jej lokalizacja oraz to jaki zakres ubezpieczenia wybieramy. Różnica w cenie pomiędzy ubezpieczeniami mieszkania / domu może wynieść nawet kilkaset złotych - warto więc wybrać rozważnie - aby po zapewnić sobie dobrą ochronę, oraz nie przepłacić.

Dobre i tanie ubezpieczenie nieruchomości - czy to możliwe?

Oczywiście! Ważne tylko abyś poświęcił chwilę na to, by wybrać najlepszą ofertę i porównać co mają do zaoferowania poszczególni ubezpieczyciele. Porównanie ofert ubezpieczenia mieszkania i domu to sposób na to, aby oszczędzić nawet kilkaset złotych, a jednocześnie spać spokojnie.

Czy warto ubezpieczyć mieszkanie i dom przez Internet?

Polisa ubezpieczeniowa na mieszkanie przez Internet to sposób na to, aby oszczędzić czas i szybko wybrać najlepszą ofertę. Całą sprawę możesz załatwić on line, a polisę mieszkaniową otrzymasz na maila.

Czy ubezpieczenie nieruchomości jest obowiązkowe?

Nie, ubezpieczenie nieruchomości, a więc mieszkania czy domu, nie jest obowiązkowe, ale warto je mieć. Już około 7 na 10 nieruchomości w Polsce ma ubezpieczenie. Mieszkanie lub dom to najczęściej nasza najwartościowsza rzecz - fundament poczucia bezpieczeństwa. Warto ją chronić i spać spokojnie.

Ubezpieczenie nieruchomości jest obowiązkowe tylko w określonych przypadkach, np. przy zabezpieczeniu kredytu hipotecznego. Taki wymóg może narzucić na Ciebie Twój bank. Pamiętaj jednak, że nie masz obowiązku kupować ubezpieczenia nieruchomości za jego pośrednictwem, możesz to zrobić spokojnie on line.

Problemy lub wątpliwości przy korzystaniu z kalkulatora ubezpieczenia nieruchomości Punkta?

Jeśli nie wiesz, które ubezpieczenie wybrać, albo masz inne wątpliwości, skorzystaj z naszego LiveChatu.

Wolisz rozmawiać? Zadzwoń na infolinię Punkta pod numer +48 22 490 90 00 albo wyślij nam maila na naszą skrzynkę: kontakt@punkta.pl

Godziny pracy LiveChat i infolinii:
LiveChat: pn. - pt. 8:00 - 21:00, sb. 9:00 - 17:00
Infolinia: pn. - pt. 8:00 - 21:00, sb. 9:00 - 17:00

Pamiętaj, że w razie potrzeby, nasz wykwalifikowany konsultant może przeprowadzić Cię przez cały proces zakupu ubezpieczenia mieszkania czy domu.

Czy moje dane w kalkulatorze Punkta są bezpieczne?

Twoje dane są całkowicie bezpieczne. Dbamy o to w pierwszej kolejności. Zgody, które wyrażasz są dokładnie opisane, a sam proces zakupu ubezpieczenia szyfrowany. Możesz nam zaufać!

Przedmiot Ubezpieczenia

Dane podstawowe

Zakres ubezpieczenia

Podstawowa ochrona - ubezpieczenie pod kredyt z cesją na bank.
Optymalna ochrona - ubezpieczenie od zdarzeń losowych.
Maksymalna ochrona - ubezpieczenie od zdarzeń losowych i kradzieży.