Punkta

Programy partnerskie to jeden z lepszych i skuteczniejszych sposobów zarabiania na blogu, stronie, ale także na innych formach obecności w sieci czy poza nią.  Najlepsi zarabiają w ten sposób nawet kilka tysięcy złotych miesięcznie. Koniecznie dowiedz się, o co chodzi, oraz jak możesz zyskać dodatkową gotówkę, prowadząc swoją stronę internetową.

Program partnerski Punkta, dawniej Punkta, dawniej Punkta, dawniej mfind już dostępny!

Jeśli masz apetyt na zarabianie i spodobała Ci się idea afiliacji, program partnerski Punkta, dawniej Punkta, dawniej Punkta, dawniej mfind jest już dostępny! Masz wątpliwości, nie wiesz czy to dla Ciebie? Odpowiedzi na wszystkie pytania znajdziesz TUTAJ. 

Zarejestruj się już dzisiaj i zyskaj dobre źródło dochodu!

Co ważne, program partnerski Punkta, dawniej Punkta, dawniej Punkta, dawniej mfind to opcja nie tylko dla osób, które mają własną stronę czy bloga, ale także dla agentów ubezpieczeniowych,  czy właścicieli komisów samochodowych, zakładów naprawczych, które są otwarte na opcje zwiększania przychodów.

Rejestracja jest banalnie prosta, a prowizję otrzymasz nie tylko za pierwszym razem, ale także w kolejnych latach, jeśli klient, który trafił do nas za Twoim pośrednictwem, odnowi ubezpieczenie.

A jak afiliacja, P jak program partnerski – jak to działa?

Afiliacja to efektywne wykorzystywanie zasobów onlinowych, poprzez polecanie produktów i usług na stronach internetowych, blogach czy forach. Nie musisz jednak być zasięgowym autorem, żeby zarabiać. Każdy z naszych znajomych codziennie podejmuje x decyzji zakupowych i na polecaniu produktów znajomym też można sporo zarobić!

Warto jednak wiedzieć jak to robić. Jeśli prowadzisz stronę, forum, czy grupę na Facebooku, powinieneś w odpowiedni sposób zoptymalizować reklamy pod kątem tematyki strony, dzięki czemu zachowasz na swojej witrynie spójność i nie wzbudzisz podejrzeń czytelników. Jeśli prowadzisz bloga motoryzacyjnego, możesz skorzystać z programu partnerskiego, który wiąże się ze sprzedażą ubezpieczeń OC/AC. Jest to produkt, którego potrzebuje każdy z Twoich czytelników, jeśli tylko korzysta z samochodu. W ten sposób zwiększasz szansę na powodzenie takiej współpracy, oraz dostarczasz swoim czytelnikom potencjalnie przydatne propozycje.

Co to jest program partnerski i kto jest kim?

Kluczowe jest wyjaśnienie sposobu funkcjonowania programu partnerskiego. Strony występujące w marketingu afiliacyjnym to:

  • sprzedawca (reklamodawca) – zleca działania marketingowe wydawcom,
  • wydawca (partner) – promuje dane produkty w internecie.

Wydawca powinien dopasować reklamy do tematyki swojej strony internetowej oraz posiadać minimalną wiedzę na temat produktów, które promuje. Popularne są programy partnerskie związane z ubezpieczeniami czy produktami bankowymi. Partner może więc polecać swoim użytkownikom np. założenie konta osobistego, skorzystania z ubezpieczenia AC czy polisy na życie.

Jak zarabiać na afiliacji?

Korzyścią dla wydawcy jest otrzymanie prowizji od każdej (przed)sprzedanej usługi lub produktu, której sprzedaż rozpoczęła się na jego witrynie. Internauta musi kliknąć w baner czy dedykowany link i uzupełnić swoje dane. Krótko mówiąc, będąc partnerem, otrzymasz pieniądze za każdy wypełniony i wysłany przez użytkownika formularz znajdujący się na Twojej stronie lub uruchomiony produkt. Reklamodawca proponuje zazwyczaj te dwa najprostsze i najpopularniejsze modele rozliczeń, a są to:

  • CPS (Cost Per Sale) – wynagrodzenie zostanie przyznanie po wypełnieniu przez internautę wniosku oraz otrzymaniu informacji od firmy/ sklepu online, o tym, że proces zakończył się sukcesem, tzn. internauta został nabywcą danego produktu/ usługi, np. wypełnił na Twojej stronie formularz firmy Ubezpieczenia X i pozytywnie ukończył zakup ubezpieczenia turystycznego, do którego umieściłeś u siebie dedykowany link.
  • CPL (Cost Per Lead) – wynagrodzenie zostanie przyznane już za samo wypełnienie leada (formularza) przez czytelnika bez konieczności sfinalizowania transakcji, np. internauta zostawił u Ciebie na stronie swoje dane, wypełniając wniosek o polisę, ale finalnie nie kupił tego produktu.

Programy partnerskie –  najważniejsze informacje

Programy partnerskie są świetnym pomysłem na reklamę firmy – będzie ona promowana na wielu blogach i stronach internetowych użytkowników, którzy zechcą nawiązać współpracę.

Programy te generują dodatkowy dochód również dla partnerów, są skuteczną i prostą metodą zarabiania w sieci. Nie wystarczy jednak umieścić baner i odpowiedni link.

Będąc wydawcą, musisz na bieżąco monitorować i analizować skuteczność reklam na swojej stronie. Miesięczne możesz na tym zarabiać nawet kilkanaście tysięcy złotych – wszystko zależy od Twojego zaangażowania i wielkości strony.

Im więcej odsłon i zaangażowanych, wyprofilowanych czytelników, tym większa szansa na powodzenie.