24 ubezpieczenia zdrowotne i pakiety medyczne. Porównanie cen, zakresów oraz zakup online

Ubezpieczenia zdrowotne i pakiety medyczne
dla Ciebie i rodziny

Porównywarka cen i zakresów usług

Prywatna opieka medyczna - korzyści dla klienta

  • Porównaj i kup taniej

    pakiet usług medycznych

  • Bez kolejek do lekarzy i blisko domu

    ponad 4700 placówek w całej Polsce 

  • Dostęp do wszystkich usług

    nawet 24 pakiety do wyboru

images

signal-idunamedicoverinterrisktuzdrowie

Jak działa porównywarka pakietów medycznych mfind?

Jak działa porównywarka ubezpieczeń zdrowotnych mfind?

Porównujemy dostępne w Polsce pakiety medyczne i abonamenty zdrowotne pod względem cen i zakresów.
Nasi doradcy pomagają w wyborze właściwej ochrony i jej sprawnym zakupie, po najniższej cenie w kraju.

zdrowie-pakiety

Pakiety medyczne
w cenach korporacyjnych

zdrowie-platnosc

Wsparcie doradcy mfind
przy wyborze i zakupie

zdrowie-wybor

Najszerszy w kraju wybór
pakietów i ubezpieczeń

zdrowie-porownanie

Szybkie porównanie on-line
Nawet 24 oferty w 60 sekund

Chcesz kupić dobre ubezpieczenie zdrowotne?
Sprawdź, jak możemy Ci pomóc.

Jak działa porównywarka ubezpieczeń zdrowotnych i pakietów medycznych

Jak działa porównywarka ubezpieczeń zdrowotnych i pakietów medycznych mfind?

Na podstawie danych z formularza sprawdzamy dostępne w Polsce, prywatne ubezpieczenia zdrowotne, pakiety medyczne i abonamenty. Porównujemy ceny i zakresy usług. Przykładowo, pakiet TU Zdrowie oraz pakiet Medicover mogą zawierać ten sam zakres usług i zbliżoną cenę, ale mogą się różnić dostępnością placówek. Dla Twojej pełnej wygody sprawdzamy również lokalizację placówek, dostępność lekarzy i usług medycznych w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania. Dzięki bezpośredniej współpracy z operatorami medycznymi, gwarantujemy najniższą cenę zakupu dowolnie wybranego pakietu czy abonamentu. Nasz doradca pomoże w wyborze i zakupie pakietu medycznego on-line lub poprzez call center. Zapraszamy do kontaktu pod numerem: 22 490 9000 - do nas się zawsze dodzwonisz.

Na czym polega prywatna opieka medyczna?

Na czym polega prywatna opieka medyczna?

W naszym kraju są tylko dwa sposoby korzystania z usług medycznych. Prywatnie i państwowo. Prywatna opieka medyczna to najczęściej dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne umożliwiające odpłatny dostęp do lekarzy i usług z pominięciem państwowej służby zdrowia. Są to często ci sami lekarze, którzy także pełnią dyżury w szpitalach czy publicznych zakładach opieki zdrowotnej. Najbardziej popularnym sposobem uzyskania dostępu do prywatnej opieki zdrowotnej jest kupno comiesięcznego abonamentu lub pakietu medycznego, umożliwiającego korzystanie z lekarzy, usług lekarskich, badań i zabiegów w wielu placówkach medycznych, skupionych wokół dużego operatora medycznego. Aktualnie, ubezpieczenia zdrowotne oraz pakiety medyczne oferują Allianz, Aviva, AXA, Centrum Damiana, Compensa, Enel Med, Falck, Generali, Inter Ubezpieczenia, InterRisk, Link4, Medicover, Medycyna Rodzinna, Provident, PZU, S7 Health, Signal Iduna, Skan Med, Swissmed, TU Zdrowie, Uniqa, oraz Warta. Ponieważ wybór odpowiedniego pakietu jest trudny i czasochłonny, stworzyliśmy użyteczną porównywarkę, która to ułatwia.

Jak zdecydować, który pakiet medyczny kupić?

Jak zdecydować, który pakiet medyczny kupić? Jak mfind może w tym pomóc?

Naszymi partnerami jest ponad 30 towarzystw ubezpieczeniowych oraz duże centra medyczne takie jak Medicover, czy Medycyna Rodzinna. Oferując ubezpieczenia, pakiety i abonamenty medyczne obsługiwane przez te firmy, działamy w pełni obiektywnie, pomagając oszczędzić Twój czas i pieniądze. Specjalnie, nie promujemy żadnej firmy, za to skupiamy się na rzetelnym i obiektywnym porównaniu cen i zakresów usług. Przedstawiamy pakiety indywidualne oraz korzystne cenowo pakiety opieki medycznej dla całej rodziny. Staramy się by porównanie było jak najbardziej czytelne. Dla części prezentowanych ofert, prywatna opieka medyczna może być kupiona online. W przypadku kłopotu z wyborem lub problemu z zakupem, doradca mfind jest do Twojej dyspozycji i chętnie udzieli wsparcia pod numerem 22 490 90 00. Zapraszamy.

Jak rozpoznać, która porównywarka ubezpieczeń zdrowotnych jest dobra?

Jak rozpoznać, która porównywarka ubezpieczeń zdrowotnych jest dobra?

W internecie można znaleźć kilka porównywarek pakietów zdrowotnych. Nie wszystkie oferują rzetelne i obiektywne porównanie usług. Jeszcze trudniej jest kupić wybrany produkt online, wprost na stronie porównywarki. W mfind jest inaczej. Prezentujemy nie tylko największą liczbę pakietów, usług i placówek medycznych, ale również aktywnie wspieramy w procesie zakupu, poprzez dostępnych telefonicznie doradców. Jesteśmy obiektywni i staramy się faktycznie pomagać naszym klientom. Dlatego cieszy nas fakt, że pakiety medyczne, które oferujemy doceniło już ponad 80.000 osób i ich rodzin w całej Polsce.

Czy będzie mnie stać na prywatną opiekę lekarską?

Prywatna opieka medyczna, czy mnie na nią stać?

Wobec kolejek do coraz mniejszej liczby państwowych lekarzy i trudności z rejestracją wizyt lekarskich w państwowych przychodniach, prywatna opieka medyczna cieszy się w Polsce coraz większą popularnością. Dzięki rosnącej liczbie centrów medycznych, koszty prywatnej opieki stale spadają i stają coraz bardziej dostępne dla przeciętnego Polaka. Obecnie, w zależności od wieku osoby korzystającej, podstawowe pakiety medyczne są dostępne już od 50 zł miesięcznie. Coraz mniej osób może sobie pozwolić na korzystanie jedynie z państwowej służby zdrowia, co w wielu przypadkach oznacza stratę cennego czasu w oczekiwaniu na wizytę do lekarza specjalisty czy konieczny zabieg medyczny.

Co zyskujesz, kupując dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne przez porównywarkę mfind?

Prywatna opieka zdrowotna wybrana za pośrednictwem mfind to oszczędność Twojego czasu i pieniędzy, świadomy wybór oraz wygoda zakupu. Pakiet medyczny możesz kupić w naszym serwisie, w kilka minut, z dowolnego miejsca oraz z dowolnego urządzenia. Możesz go nabyć zarówno online jak też przez naszych doradców call center. Dzięki temu, ponosząc niewielkie miesięczne wydatki, zapomnisz o kolejkach do lekarzy, korzystając z bezgotówkowych usług medycznych blisko Twojego domu. Dużym udogodnieniem jest także rezerwacja wizyt lekarskich przez internet lub przez telefon.

Media o nas

"Jeśli kupujemy ubezpieczenie samochodu w internetowym kalkulatorze OC AC Punkta.pl, najważniejsze informacje dotyczące zakresów usług assistance w poszczególnych pakietach otrzymamy już w wynikach porównania ofert, dzięki czemu możemy od razu wybrać taki wariant assistance, jakiego potrzebujemy."

Przeczytaj cały artykuł >>

onet

"Rozwiązanie to nie tylko monitoruje, ale skutecznie wyłapuje przypadki przerw w ubezpieczeniu pojazdu, co - miejmy nadzieję - wpłynie na kierowców mobilizująco - mówi Bartosz Salwiński, współzałożyciel i członek zarządu Punkta.pl."

Przeczytaj cały artykuł >>

interia

"Serwis Punkta.pl, pod patronatem Rzecznika Ubezpieczonych, postanowił przyjrzeć się temu, z czym styka się praktycznie każdy, kto chce wykupić ubezpieczenie lub zgłosić szkodę."

Przeczytaj cały artykuł >>

money

Rozmowa z Bartoszem Salwińskim - prezesem i współzałożycielem porównywarki ubezpieczeń Punkta.pl.

Obejrzyj wywiad >>

onet

"Od ponad 10 lat najmłodsi kierowcy powodują w Polsce 17-18 proc. wypadków. Jak wynika z raportu porównywarki ubezpieczeń Punkta.pl, sytuacja nie poprawia się, chociaż w tym okresie liczba osób w wieku 18-24 lata zmniejszyła się o ponad milion!"

Przeczytaj cały artykuł >>

bankier

"Jak wynika z analizy Punkta.pl, porównywarki ubezpieczeń OC/AC, średnio za polisę OC żonaci mężczyźni płacą blisko 500 zł mniej niż single. W przypadku kobiet ta różnica również jest znacząca."

Przeczytaj cały artykuł >>

gazeta

Porównaj polisy i znajdź ofertę dla Ciebie.
Ceny rozpoczynają się od 20 zł.