Redakcja Akademii Punkta, dawniej mfind

Zespół redakcyjny Akademii Punkta, dawniej mfind tworzą doświadczeni dziennikarze i specjaliści związani z branżą ubezpieczeniową. Nasi autorzy z pasją wyjaśniają warunki ubezpieczeń, tak aby każdy mógł je zrozumieć. W redakcji Akademii Punkta, dawniej mfind powstają artykuły odpowiadające na najczęściej zadawane przez Czytelników pytania, a także profesjonalne raporty i analizy ubezpieczeniowe. Zawsze jesteśmy otwarci na sugestie i chętnie odpowiadamy na nurtujące naszych Czytelników pytania. Zachęcamy do kontaktu z nami.

Urszula Borowiecka

Urszula Borowiecka

Ekspert

akademia@mfind.pl

Absolwentka prawa i socjologii. Ukończyła również podyplomowe studia prawno-ubezpieczeniowe. Doświadczenie zdobyła m.in. u Rzecznika Finansowego. Prywatnie miłośniczka podróży, tańca i doskonałej kuchni.

Łukasz Leus

Łukasz Leus

Marketing Manager

akademia@mfind.pl

Social media, marketing internetowy i ubezpieczenia to moja pasja. Właśnie tym zajmuję się na co dzień w mfind jako Marketing Manager. Lubię dzielić się moją wiedzą, objaśniać działanie produktów ubezpieczeniowych... a przy okazji piętnować spamerów internetowych ;) Gdy tylko mam możliwość – podróżuję.

Wojciech Martyński

Wojciech Martyński

Content Manager / Dziennikarz

wojciech.martynski@mfind.pl

Od lat zanurzony w oceanie dziennikarstwa internetowego. Wcześniej związany z jednym z największych wydawców w kraju - Polska Press Grupa. Współtwórca serwisu Akademia mfind.