KROK 1 TWOJE DANE
NASTĘPNY KROK WYBÓR PAKIETU

Porównywarka ubezpieczeń turystycznych

Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń podróżnych mfind, dzięki któremu w ciągu zaledwie 2 minut porównasz oferty z wielu towarzystw ubezpieczeniowych. Znajdziemy polisę na wakacje najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb, którą będziesz mógł zakupić od razu online - bez żadnych dodatkowych opłat lub prowizji.


Jak działa porównywarka ubezpieczeń turystycznych

Porównywarka ubezpieczeń turystycznych mfind to aplikacja, która w przystępny sposób pozwala porównać nawet kilkanaście ofert towarzystw ubezpieczeniowych jednocześnie. W jednym miejscu otrzymujesz zestawienie najlepszych propozycji ubezpieczenia turystycznego online. Możesz też sprawdzić dokładny zakres polisy, jego cenę i ogólne warunki ubezpieczenia (OWU) - a to wszystko na jednej stronie, dla Twojej wygody!

Karta EKUZ a ubezpieczenie podróżne - różnice

Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego nie zastąpi Ci ubezpieczenia wakacyjnego. Powód? Karta EKUZ uprawnia do otrzymania pomocy wyłącznie w placówkach publicznej służby zdrowia, a tych często brak w miejscach odwiedzanych przez turystów. Kłopotliwe mogą być nie tylko kurorty, ale nawet mniejsze miejscowości, gdzie pomoc jest dostępna w ograniczonych godzinach, w dodatku często tylko w wybrane dni tygodnia. Tymczasem ubezpieczenie w podróży pozwala na uzyskanie pomocy medycznej także w prywatnych placówkach, a także pokrywa ewentualne koszty transportu do kraju czy transportu śmigłowcem ratunkowym.

Na co zwrócić uwagę kupująć ubezpieczenie turystyczne

Jeśli nie wiesz, które ubezpieczenie w podróży zagranicznej wybrać, zawsze możesz skorzystać z pomocy naszych ekspertów. Doradcy porównywarki mfind.pl są do Twojej dyspozycji! Mamy dla Ciebie także kilka wskazówek, czym kierować się przy wyborze konkretnego ubezpieczenia podróży przez internet. Przede wszystkim zwróć uwagę, czy zawiera ono koszty leczenia za granicą, co wchodzi w skład ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) oraz jak wysoka jest suma gwarancyjna.

Dlaczego warto kupić ubezpieczenie podróżne

Przede wszystkim ze względu na oszczędności. Najlepiej posłużyć się przykładem. Rekordowa wypłata z polisy turystycznej w 2017 roku wyniosła blisko 700 tysięcy złotych. Tyle bowiem kosztowała pomoc medyczna dla jednego z polskich turystów, który wybrał się na urlop za granicę, podczas którego wymagał hospitalizacji, operacji a także transportu medycznego na powrót do naszego kraju. Jeśli więc dalej uważasz, że dodatkowe ubezpieczenie w podróży jest zbędne, wyobraź sobie, że bez tej polisy, wspomniany turysta musiałby pokryć koszty z własnej kieszeni. Dlatego przed zagranicznym wyjazdem skorzystaj z porównywarki ubezpieczeń turystycznych i wybierz polisę na podróż najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.

Czy moje dane w porównywarce turystycznej mfind są bezpieczne

Tak, Twoje dane są całkowicie bezpieczne. Gwarantujemy, że nie zostaną one przekazane żadnemu podmiotowi. Jeśli jednak w formularzu podasz nam swój numer telefonu oraz zgodzisz się na to, aby zadzwonił do Ciebie doradca jednego z towarzystw ubezpieczeniowych, które będzie miało dla Ciebie najlepszą ofertę..
Porównywarka turystyczna mfind dba o bezpieczeństwo Twoich danych. Wprowadzone przez Ciebie informacje są szyfrowane połączeniem SSL (strona jest zabezpieczona certyfikatem GeoTrust True BusinessID EV). Zaufaj nam, z takiego rozwiązania korzystają największe polskie banki, ubezpieczyciele oraz wiele instytucji finansowych. Porównywarka mfind spełnia również wymagania Głównego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (GIODO).

Przedmiot Ubezpieczenia