Znajdź najlepsze produkty dla siebie!
Wybierz z naszych ofert specjalnych

Skorzystaj z oferty produktów dodatkowych jak NNW, pakiety medyczne i inne.

Zdrowie i życie

Nationale Nederlanden - Ubezpieczenie na życie

Ubezpieczenie na życie już od 39 zł/ miesiąc – zapewnij wsparcie finansowe swoim bliskim, możesz też rozszerzyć ubezpieczenie o dodatkową ochronę na wypadek poważnego zachorowania, wypadku – wejdź i dopasuj ochronę do swoich potrzeb.

Dowiedz się więcej
Dzieci

Ubezpieczenie Link4 Dziecko

Kup ubezpieczenie LINK4 Dziecko, które obejmuje ochronę przed następstwami nieszczęśliwych wypadków 24 godziny na dobę, także w czasie amatorskiego uprawiania sportów i sztuk walki, ponadto zapewnia zwrot kosztów leczenia po ugryzieniu przez owada lub kleszcza, pomoc w przypadku zachorowania na sepsę lub inwazyjną chorobę pneumokokową, a do tego pakiet świadczeń assistance, w tym tele konsultacje z lekarzem, konsultacje z rehabilitantem i psychologiem, prywatne lekcje.

Dowiedz się więcej
Zdrowie i życie

DobraPolisanażycie.pl

Kup indywidualne ubezpieczenie na życie – ochrona z sumą ubezpieczenia 300.000 zł już od 40,78 zł/ miesiąc. Porównaj oferty ubezpieczeń na życie w 6 Towarzystwach, dopasuj zakres ochrony do swoich potrzeb i sprawdź, ile to kosztuje.

Dowiedz się więcej
Zdrowie i życie

PZU Ubezpieczenie na Życie

Jeżeli masz mniej niż 80 lat i chcesz zabezpieczyć finansowo bliskich na przyszłość, kiedy Ciebie już zabraknie – porozmawiaj z konsultantem i wybierz dla siebie najlepsze ubezpieczenie na życie.Zapewnij ochronę swoim bliskim.

Dowiedz się więcej
NNW

Beesafe NNW szkolne

Pakiet Bardzo dobry dostępny za 49 zł. Całoroczna i całodobowa ochrona zdrowia i życia dziecka.

Ubezpieczenie zapewnia m.in. zwrot kosztów leczenia, rehabilitacji, wypożyczenia lub naprawy sprzętu medycznego, odszkodowanie za uszkodzenie ciała wskutek nieszczęśliwego wypadku, świadczenie w przypadku poważnego zachorowania, pobytu w szpitalu, pomoc w sytuacji ukąszenia, ugryzienia, czy użądlenia dziecka, jak również ochronę informatyczną w sytuacji włamania na skrzynkę mailową lub otwarcia podejrzanego maila.

Dowiedz się więcej
NNW

Compensa NNW szkolne

Ubezpieczenie zapewnia całodobową ochronę zdrowia i życia dziecka przez cały rok.

Ubezpieczenie zapewnia m. in. wypłatę świadczenia w związku z uszkodzeniem ciała w nieszczęśliwym wypadku, wsparcie finansowe w powrocie do zdrowia po poważnym zachorowaniu czy wypadku, obejmujące koszty leczenia, rehabilitacji i wsparcie psychologiczne, jak również zwrot kosztów niezbędnej operacji plastycznej. Zapewnia ochronę w sieci w sytuacji utraty konta w mediach społecznościowych, cybermobbingu czy włamania na skrzynkę mailową. Obejmuje wypłatę świadczenia w przypadku ugryzienia przez zwierzę lub zdiagnozowania w okresie ubezpieczenia boreliozy wywołanej przez ukąszenie kleszcza.

Dowiedz się więcej