InterRisk – Kontakt. Adresy placówek InterRisk, infolinia

Kontakt z InterRisk możesz uzyskać poprzez placówkę ubezpieczyciela lub jego agenta – listę agentów i oddziałów znajdziesz na stronie internetowej InterRisk.

InterRisk – Kontakt. Adresy placówek InterRisk, infolinia

Ubezpieczyciel uruchomił również całodobową infolinię, wystarczy zadzwonić pod numer: 22 575 25 25. Uruchomione zostało także całodobowe Centrum Alarmowe – wyłącznie dla klientów z opcją Assistance w ramach OC – numer kontaktowy znajduje się w dokumencie ubezpieczenia.

 

Kontakt z InterRisk nawiążesz też mailowo, wysyłając wiadomość na adres: korespondencja@interrisk.pl, a także korzystając z portalu iKlient (w przypadku posiadanej już polisy). Jeśli chcesz zgłosić szkodę, napisz na adres: szkody@interrisk.pl lub odwiedź stronę internetową ubezpieczyciela i wypełnij specjalny formularz bądź zadzwoń pod numer: 22 212 20 12 (dostępny od poniedziałku do piątku w godz. 6:00-22:00).

 

Jeśli chcesz wysłać InterRisk dokument pocztą, napisz na adres:

 

InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

Vienna Insurance Group

ul. Noakowskiego 22

00-668 Warszawa

Produkty ubezpieczeniowe

Ikona Samochód

 

Ubezpieczenie samochodu

Interrisk ma w swojej ofercie szeroki zakres ubezpieczeń samochodowych zarówno w postaci podstawowego OC, jak również dodatków jak NNW czy Autocasco. Sprawdź ofertę Interrisk w mfind!

Ikona Serce

 

Ubezpieczenie zdrowotne

Masz dość kolejek do lekarzy specjalistów? Jest na to sposób, wybierz prywatny pakiet medyczny w mfind i ciesz się zdrowiem!

Ikona Walizka

 

Ubezpieczenie turystyczne

Szukasz ubezpieczenia na czas podróży? Sprawdź jak szeroką ofertę ma mfind i ciesz się urlopem.

Ikona Dom

 

Ubezpieczenie nieruchomości

Potrzebujesz ubezpieczenia dla swojego domu lub mieszkania? Z nami osiągniesz swój cel - wejdź i zobacz!