Gothaer GoVital -- szybki powrót do zdrowia po wypadku

Aktualizacja:
Gothaer GoVital

O nieszczęśliwych wypadkach staramy się nie myśleć dopóki nam się nie przytrafią. Z ubezpieczeniem Gothaer GoVital perspektywa nagłej kontuzji przestaje być nieprzyjemna. Nowy produkt Gothaer zapewniający organizację i pokrycie kosztów leczenia po wypadku już w ofercie mfind.

KUP UBEZPIECZENIE GOTHAER GOVITAL ONLINE >>>

Przeciętny Polak spędza prawie 3 miesiące w oczekiwaniu na pojedyncze świadczenie zdrowotne NFZ. Na konsultacje i leczenie w ramach ortopedii i traumatologii narządu ruchu czeka się najdłużej – średnio 13,3 miesiąca (Barometr Watch Health Care nr 15/3/12/2016). Jeśli ulegniesz wypadkowi, w którym uszkodzisz sobie staw kolanowy, musisz liczyć się z tym, że poczekasz nie tylko na wizytę u ortopedy, ale również na ewentualny zabieg i rehabilitację. Jest też dobra wiadomość – uciążliwej etapowości leczenia oraz niekończących się kolejek da się uniknąć. Wykupując polisę Gothaer GoVital na wizytę u specjalisty nie będziesz musiał czekać dłużej niż pięć dni, a organizacja badań i zabiegów potrwa maksymalnie trzy dni.

Gothaer GoVital – szybki powrót do zdrowia po wypadku

GoVital to nowy produkt towarzystwa ubezpieczeniowego Gothaer, który skierowany jest do klientów indywidualnych niezależnie od wieku i bez ograniczeń co do wykonywanego zawodu (do pięciu osób w ramach jednej polisy). GoVital jest odpowiednim zabezpieczeniem dla każdego, komu zależy na szybkim powrocie do zdrowia po nieszczęśliwym wypadku – polisa obejmuje koszty organizacji świadczeń medycznych i leczenia oraz świadczenia pieniężne za pobyt w szpitalu. Ubezpieczonemu przysługuje 15 świadczeń na jedno zdarzenie, spośród poniższych:

  • Konsultacje lekarskie (chirurg, okulista, otolaryngolog, ortopeda, kardiolog, neurolog, pulmonolog, neurochirurg, lekarz rehabilitacji, psycholog)
  • Zabiegi i badania (zabiegi ambulatoryjne, badania ambulatoryjne, radiologiczne, i ultrasonograficzne, rehabilitacja)
  • Pomoc opiekuńcza (transport z i do placówek medycznych, opieka pielęgniarska, sprzęt rehabilitacyjny, dostarczenie lekarstw, pomoc domowa po hospitalizacji)
  • Infolinia medyczna i szpitalna

Sztuka wyboru, czyli Gothaer GoVital w dwóch wariantach

Gothaer daje Ci swobodę wyboru. Czy wolisz skupić się na świadczeniach zdrowotnych, czy też wolisz, żeby Twoje ubezpieczenie zostało poszerzone o świadczenie pieniężne za pobyt w szpitalu. Pierwszy wariant GoVital, który zapewnia pokrycie kosztów organizacji świadczeń medycznych i leczenia po nieszczęśliwym wypadku kosztuje 149 zł. Drugi, poszerzony o świadczenie pieniężne o równowartości 100 zł za każdy dzień pobytu w szpitalu (maks. 3000 zł), będzie Cię kosztował nieco więcej – 219 zł.

Miałem wypadek, co teraz? – jak działa Gothaer GoVital?

Pierwszy krok po wypadku skierujesz do ambulatorium lub na pogotowie, gdzie uzyskasz potrzebną pomoc. Następnie lekarz poleci Ci dalsze badania, zabiegi i rehabilitację – świadczenia, na które będziesz musiał czekać, jeśli zdecydujesz się na podjęcie leczenia w ramach NFZ. Jeśli jednak posiadasz polisę GoVital, wystarczy, że zgłosisz wypadek i przekażesz dokumentację medyczną do Gothaer, a wszelkie niezbędne świadczenia (wizyta lekarska, badania, opieka i rehabilitacja) zostaną zorganizowane przez ubezpieczyciela w ciągu 3-5 dni. Jeśli zdecydowałeś się na kupno rozszerzonego wariantu polisy GoVital, ostatnim krokiem będzie dla Ciebie otrzymanie świadczenia pieniężnego za pobyt w szpitalu. W ramach ubezpieczenia GoVital  skorzystasz z sieci medycznej, która posiada 800 placówek na terenie całej Polski – nie musisz się obawiać o dostęp do świadczeń.

GoVital? Biorę! – jak kupić ubezpieczenie w Gothaer

Ubezpieczenie zapewniające organizację i pokrycie kosztów leczenia po wypadku GoVital można kupić przez internet, za pośrednictwem dedykowanej platformy online. Samodzielnie wybierasz zakres ubezpieczenia i opłacasz składkę. Całość procesu sprzedaży odbywa się online, nie musisz wychodzić z domu ani wstawać od komputera, żeby dokonać zakupu. Polisę wraz z OWU otrzymasz drogą mailową. GoVital można również zakupić za pośrednictwem porównywarki ubezpieczeń Punkta.

KUP UBEZPIECZENIE GOTHAER GOVITAL ONLINE >>>

Zobacz, jak działa ubezpieczenie:

https://youtu.be/iyzvFrrmvUE

 

 

Podsumowanie

  1. Na świadczenia z zakresu ortopedii czeka się kilka miesięcy na NFZ.
  2. Jeśli jesteś aktywny i np. często przez to narażony na kontuzje, pomyśl o ubezpieczeniu GoVital Gothaer. Ta polisa da Ci pewność, że wszelkie niezbędne badania i wizyty lekarskie będziesz miał w ciągu 3-5 dni i szybko wrócisz do zdrowia po nieszczęśliwym wypadku.
  3. GoVital to nowy produkt towarzystwa ubezpieczeniowego Gothaer, skierowany do klientów indywidualnych niezależnie od wieku i bez ograniczeń co do wykonywanego zawodu.
  4. Polisa obejmuje koszty organizacji świadczeń medycznych i leczenia oraz świadczenia pieniężne za pobyt w szpitalu.

Oceń artykuł: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Loading...
Zasubskrybuj
Powiadom o
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments