Poradnik ubezpieczeniowy Punkty.
Prosto i w punkt.

Kompendium wiedzy na temat ubezpieczeń.

2023.01.11
Ranking samochodów hybrydowych 2022 – co kupowali Polacy najchętniej?

Elektryfikacja w motoryzacji dynamicznie się rozwija. Podobnie jak świadomość ekologiczna właścicieli samochodów. Najlepiej pokazuje to duże zainteresowanie autami z napędem hybrydowym. Sprawdź, jakie samochody hybrydowe wybierali w 2022 roku Polacy.

Czytaj więcej
2023.01.09
Diesel, benzyna, a może hybryda? Ranking sprzedaży samochodów – co będziemy kupować w 2023 roku?

Czy sytuacja polityczna i gospodarcza wpłynęły na rynek motoryzacyjny? Przemysł samochodowy nie zawsze odpowiada temu, co dzieje się na świecie. Ranking sprzedaży samochodów w 2022 roku stanowi tego doskonały przykład. Sprawdź, jakie auta sprzedawały się najlepiej i czy znalazło to odzwierciedlenie w cenach OC.

Czytaj więcej
Najtańsze OC - luty
2021.12.30
Najtańsze OC w marcu 2023 r. ▷ Comiesięczny ranking ubezpieczeń

Raz do roku każdy kierowca stawia zasadnicze pytanie: jak znaleźć najtańsze OC? Ubezpieczenie obowiązkowe samochodu jest jednym z wydatków, których nie powinniśmy unikać. Nie oznacza to, że musisz za nie przepłacać! Eksperci Punkty przygotowują dla Ciebie comiesięczny raport z rynku ubezpieczeń. Sprawdź, jakie ceny obowiązywały w poprzednim miesiącu, by jeszcze łatwiej znaleźć najtańsze OC w marcu 2023.

Czytaj więcej
ranking ubezpieczeń mieszkań 2018
2018.10.23
Ranking ubezpieczeń mieszkań i domów 2018 – kto oferuje najlepsze polisy?

Mieszkanie czy dom to bez żadnej przesady inwestycja życia. Sam zakup murów jest bardzo kosztowny, a co dopiero wykończenie i wyposażenie pomieszczeń. Bez względu na metraż czy lokalizację gniazdka należy bardzo poważnie podejść do kwestii ubezpieczenia. Mamy dla Was ranking ubezpieczeń mieszkań i domów w 2018 - kto oferuje najlepsze polisy?

Czytaj więcej