Towarzystwo Wzajemnych Ubezpieczeń – TUZ Ubezpieczenia

Znajdź tańsze ubezpieczenie OC/AC!

TUZ TUW na rynku jest już od 2003 roku. TUZ Ubezpieczenia to niewielki gracz, który zyskał przychylność wielu ekspertów na rynku, o czym świadczą liczne nagrody. Przekonaj się, jaką ofertę zaproponuje Tobie.

Kalkulator ubezpieczenia OC/AC TUZ Ubezpieczenia

Oblicz składkę OC/AC

TUZ Ubezpieczenia to polska firma bez obcego kapitału, która ubezpiecza swoich klientów na zasadzie wzajemności już od prawie 20 lat. TUZ Ubezpieczenia kieruje swoją ofertę przede wszystkim do przedsiębiorców, ale każdy znajdzie tam coś dla siebie. Zostając członkiem TUZ, możesz zawrzeć umowę ubezpieczenia OC, a także innych ubezpieczeń majątkowych i osobowych.

Informacje o firmie i udział w rynku

TUW TUZ Ubezpieczenia – kontakt

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ofercie TUZ Ubezpieczenia, możesz zamówić kontakt lub umówić się na spotkanie, wypełniając formularz kontaktowy na stronie towarzystwa lub zadzwonić na infolinię działającą od poniedziałku do piątku w godz. 8-18. We wszystkich pozostałych sprawach możesz zgłosić się telefonicznie lub mailowo:

Strona TUZ Ubezpieczenia pozwala także znaleźć dane teleadresowe (adres, numer telefonu oraz adres mailowy) każdego oddziału w Polsce.


98% klientów poleca porównywarkę ubezpieczeń Punkta

Ponad 290 tys. osób zaoszczędziły w sumie 159 568 209 zł!

Kupiłeś polisę w Trasti w Punkcie? Wystaw opinię!

Zdecydowanie z czystym sumieniem polecam KAŻDEMU!!!! SPRAWNA, SZYBKA, MIŁA,FACHOWA OBSŁUGA ORAZ NAJNISZE OC W DOSŁOWNIE KILKA MINUUT!!!

Chciałbym pochwalić waszego agenta. Szybko i szczegółowo wyliczył mi składkę, odpowiedział na moje pytania, jestem naprawdę zadowolony i oczywiście dzięki niemu wybrałem najatrakcyjniejszą ofertę OC. Oby więcej takich agentów. Pozdrawiam serdecznie

Serdecznie polecam Pana Łukasza, rzetelnie i szybko pomógł mi dobrać najlepszą ofertę i rozwiać wszystkie wątpliwości. W niecałe 5 minut cieszyłam się już nową polisą ze wszystkimi dostępnymi wariantami dodatkowymi.

Dzięki doradcom tej firmy zapłaciłam ponad 500 zł mniej niż proponował mi mój ubezpieczyciel, szczerze polecam.

Sprawdź, co oferuje Punkta!

Akademia Punkta

Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu samochodu

Taryfikator mandatów na 2022 rok
Taryfikator mandatów 2022 – sprawdź, co się zmieniło

Rok 2022 przyniósł wiele zmian, jeśli chodzi o taryfikator mandatów i sankcje z powodu łamania przepisów na drogach. Jakie mandaty za przekroczenie prędkości teraz obowiązują? W naszym artykule zebraliśmy najważniejsze zmiany, jakie pojawiły się od początku stycznia oraz czego możemy spodziewać się wraz z upływem roku.

wichura
Ubezpieczenie od wichur, huraganów i trąb powietrznych

Przerwy w dostawach prądu, tysiące zerwanych dachów, a nawet całkowicie zniszczonych domów. To skutki orkanów, które coraz częściej przetaczają się przez Polskę, zostawiając za sobą potężne straty. Naprawa szkód będzie mniej dotkliwa, jeśli otrzymasz odszkodowanie z ubezpieczenia nieruchomości na wypadek wichur. Ile kosztuje i jak działa ubezpieczenie na wypadek silnego wiatru, huraganu i trąby powietrznej?

Polisa OC młodego kierowcy.
Ubezpieczenie OC dla młodego kierowcy. Sprawdź, jak oszczędzić i uniknąć zwyżek za wiek

Obowiązkowe ubezpieczenie OC dla młodego kierowcy może być nawet kilka razy droższe niż polisa bardziej doświadczonego 35-latka. Sprawdź, ile kosztuje ubezpieczenie samochodu dla młodego kierowcy, z jakimi utrudnieniami spotka się 18-latek ubezpieczający samochód i co zrobić, żeby zaoszczędzić na polisie OC.

Ubezpieczenie OC Anglika
Ubezpieczenie anglika w Polsce w 2023 roku – ile kosztuje OC dla aut z kierownicą po prawej stronie?

Polacy chętnie kupują auta z zagranicy. Mimo że największą popularnością cieszą się pojazdy pochodzące z Niemiec, to nie brakuje też chętnych na angliki, czyli pojazdy sprowadzane z Wielkiej Brytanii. Dla tych samochodów charakterystyczna jest kierownica po prawej stronie. Ile kosztuje ubezpieczenie anglika w Polsce? Na jakie inne koszty muszą być przygotowani właściciele anglików? Sprawdzamy!

Przejdź do akademii