AXA Partners – Kontakt

Kup najtańsze ubezpieczenie na rynku

AXA to marka znana na polskim rynku za sprawą ubezpieczeń komunikacyjnych AXA Direct (obecnie UNIQA). Z ramienia AXA Partners możesz kupić ubezpieczenie turystyczne i zdrowotne oraz assistance komunikacyjne. Przyjrzyj się bliżej ofercie i znajdź polisę dopasowaną do Twoich potrzeb z Punktą.

Porównaj ofertę AXA Partners

Porównaj ceny OC/AC

AXA Ubezpieczenie – kontakt z BOK

Masz sprawę, którą trzeba pilnie załatwić z AXA Ubezpieczenie? Kontakt z Biurem Obsługi Klienta może zostać nawiązany na 4 sposoby:

  • mailowo pod adresem [email protected],
  • telefonicznie: +48 22 529 84 44,
  • korespondencyjnie:

AXA Partners,
Giełdowa 1,  01-211 Warszawa,
Budynek LIXA B

  • za pośrednictwem instytucji finansowej, w której została zakupiona polisa ubezpieczeniowa.

Biuro Obsługi Klienta AXA Partners jest dostępne w dni powszednie od 9 do 17. 

Zgłoszenie szkody w AXA – infolinia

Chcesz zgłosić szkodę i postarać się o odszkodowanie od AXA Partners? Postępuj zgodnie z następującymi krokami.

  1. Zadzwoń pod numer +48 22 575 97 28, aby otrzymać formularz zgłoszenia szkody.
  2. Uzupełnij formularz danymi niezbędnymi do sprawdzenia zasadności Twojego wniosku.
  3. Załącz skany wszystkich potrzebnych dokumentów.
  4. Jeśli część formularza powinna zostać wypełniona przez lekarza albo Twojego pracodawcę, dopilnuj tego.
  5. Zaczekaj na decyzję. Może zawierać wysokość odszkodowania, a także sposób i termin jego zapłaty. Jeśli spotkasz się z decyzją odmowną, otrzymasz pismo ze stosownym wyjaśnieniem. 

Reklamacja w AXA – kontakt telefoniczny

Możesz złożyć reklamację, jeśli nie odpowiada Ci jakość usług świadczonych przez AXA Ubezpieczenie. Kontakt w tej sprawie nawiąż tradycyjnymi kanałami wymienionymi powyżej. We wniosku reklamacyjnym koniecznie podaj wszystkie niezbędne szczegóły, czyli:

  • swoje dane (imię, nazwisko, adres korespondencyjny),
  • numery istotne dla konkretnej sprawy (numer polisy i szkody),
  • powód, który przesądził o złożeniu reklamacji.

98% klientów poleca porównywarkę ubezpieczeń Punkta

Ponad 290 tys. osób zaoszczędziły w sumie 159 568 209 zł!

Kupiłeś polisę w Avivie przez Punktę? Wystaw opinię!

Ubezpieczenie nieruchomości? Z Punktą to nie problem. Przeszłam krok po kroku formularz, wpisałam wymagane dane i zaraz otrzymałam kilkanaście atrakcyjnych ofert dopasowanych do mnie.

Nawet przez myśl mi nie przeszło, że za polisę OC mogę zapłacić mniej niż 300 zł! Mój dotychczasowy ubezpieczyciel wyliczył mi składkę o ponad 120 zł wyższą. Dzięki tej cenie zdecydowałem się na dodatkowy assistance i nadal całość wyniosła mnie mniej niż w poprzednim roku.

Wybierz ubezpieczenie podróży już dziś!

Akademia Punkty | Najważniejsze informacje o ubezpieczeniach

Najchętniej czytane

Taryfikator mandatów 2024 roku. Co się zmieniło?

Od 1 stycznia 2024 roku obowiązuje nowy taryfikator mandatów. Kary za wykroczenia drogowe wzrosły nawet o 100%. Sprawdź, ile możesz zapłacić za przekroczenie prędkości, nieustąpienie pierwszeństwa pieszemu, jazdę bez OC, korzystanie z telefonu podczas jazdy i wiele innych! Pamiętaj - jazda zgodnie z przepisami to bezpieczeństwo Twoje i innych!

wichura
Ubezpieczenie od wichur, huraganów i trąb powietrznych

Przerwy w dostawach prądu, tysiące zerwanych dachów, a nawet całkowicie zniszczonych domów. To skutki orkanów, które coraz częściej przetaczają się przez Polskę, zostawiając za sobą potężne straty. Naprawa szkód będzie mniej dotkliwa, jeśli otrzymasz odszkodowanie z ubezpieczenia nieruchomości na wypadek wichur. Ile kosztuje i jak działa ubezpieczenie na wypadek silnego wiatru, huraganu i trąby powietrznej?

Jesteś młodym kierowcą? Sprawdź jak znaleźć najtańsze OC!

Obowiązkowe ubezpieczenie OC dla młodego kierowcy może być nawet kilka razy droższe niż polisa bardziej doświadczonego 35-latka. Sprawdź, ile kosztuje ubezpieczenie samochodu dla młodego kierowcy, z jakimi utrudnieniami spotka się 18-latek ubezpieczający samochód i co zrobić, żeby zaoszczędzić na polisie OC.

Wszystko, co musisz wiedzieć o ubezpieczeniu anglika w Polsce

Sprowadzone auto używane z Wielkiej Brytanii, zwane potocznie „anglikiem” jest nadal atrakcyjną opcją dla wielu polskich kierowców. Pojazdy można odkupić w przystępnych cenach, co przyciąga entuzjastów motoryzacji, ale też kolekcjonerów. Jednak sama procedura zakupu, rejestracji i ubezpieczenia takiego auta w Polsce to szereg wyzwań i wymagań.

Przejdź do akademii