AXA Partners

Kup najtańsze ubezpieczenie na rynku

AXA to marka znana na polskim rynku za sprawą ubezpieczeń komunikacyjnych AXA Direct (obecnie UNIQA). Z ramienia AXA Partners możesz kupić ubezpieczenie turystyczne i zdrowotne oraz assistance komunikacyjne. Przyjrzyj się bliżej ofercie i znajdź polisę dopasowaną do Twoich potrzeb z Punktą.

Porównaj ofertę AXA Partners

Porównaj ceny OC/AC

AXA Partners stanowi część światowej grupy działającej na rynku finansowym – AXA Group. Francuska firma jest światowym liderem w ubezpieczeniach i zarządzaniu aktywami. Zatrudnia 161 tys. pracowników, którzy świadczą usługi dla 103 mln klientów w 64 krajach. Marka AXA siódmy raz z rzędu została uznana w 2015 roku w rankingu Interbrand za najbardziej wartościową markę ubezpieczeniową świata wartą 9,3 mld dol.

AXA na polskim rynku

W Polsce usługi świadczone przez grupę AXA znane były głównie pod nazwą AXA Direct, w ramach których oferowano m.in. ubezpieczenie samochodu, majątkowe, na życie czy chorobowe. Pierwsze z nich przyniosło marce szczególną popularność. W 2021 roku firmę AXA Direct wykupiło towarzystwo ubezpieczeniowe UNIQA.

Inną równie atrakcyjną dla klientów, choć mniej popularną marką z grupy AXA, jest AXA Partners, nazywa też AXA Assistance. Działa na polskim rynku od 1994 roku. Ponad usługi ubezpieczyciela możemy spotkać prawie w każdym kraju na świecie, na aż 5 kontynentach!

Jaki rodzaj ubezpieczeń oferuje AXA Partners?

Jeśli szukasz ubezpieczenia dla siebie, warto zwrócić uwagę na ofertę AXA Partners. Pomimo zmiany oferty wynikającej z połączenia AXA Direct z UNIQA, wciąż znajdziesz w niej wiele ciekawych i atrakcyjnych cenowo propozycji. Każdy produkt ubezpieczeniowy AXA Partners ma swoje specyficzne cechy i warunki, które warto dokładnie poznać przed podjęciem decyzji o wyborze konkretnego produktu. Dzięki szerokiej ofercie możesz dopasować ubezpieczenia do swoich indywidualnych potrzeb czy sytuacji finansowej.

AXA Partners to firma z bogatym doświadczeniem, która cieszy się zaufaniem klientów na całym świecie. Gwarantuje poczucie bezpieczeństwa i spokoju, niezależnie od tego, czy potrzebujesz ochrony dla siebie, swojej rodziny czy mienia. Sprawdź, co może Ci zaoferować ubezpieczyciel i wybierz polisę, które spełnią Twoje oczekiwania.

Wśród oferty AXA Partners znajdziesz:

  • ubezpieczenia komunikacyjne (Casco MediPlan, Truck Assistance International),
  • ubezpieczenia turystyczne,
  • polisy medyczne (MediPlan),
  • polisy zdrowotne dla cudzoziemców.

Z Punktą możesz porównać oferty turystycznego ubezpieczenia AXA Partners z ofertami innych TU. Sprawdź już dziś!

Kalkulator ubezpieczenia turystycznego


98% klientów poleca porównywarkę ubezpieczeń Punkta

Ponad 290 tys. osób zaoszczędziły w sumie 159 568 209 zł!

Kupiłeś polisę w Avivie przez Punktę? Wystaw opinię!

Ubezpieczenie nieruchomości? Z Punktą to nie problem. Przeszłam krok po kroku formularz, wpisałam wymagane dane i zaraz otrzymałam kilkanaście atrakcyjnych ofert dopasowanych do mnie.

Nawet przez myśl mi nie przeszło, że za polisę OC mogę zapłacić mniej niż 300 zł! Mój dotychczasowy ubezpieczyciel wyliczył mi składkę o ponad 120 zł wyższą. Dzięki tej cenie zdecydowałem się na dodatkowy assistance i nadal całość wyniosła mnie mniej niż w poprzednim roku.

Wybierz ubezpieczenie podróży już dziś!

Akademia Punkty | Najważniejsze informacje o ubezpieczeniach

Najchętniej czytane

Taryfikator mandatów 2024 roku. Co się zmieniło?

Od 1 stycznia 2024 roku obowiązuje nowy taryfikator mandatów. Kary za wykroczenia drogowe wzrosły nawet o 100%. Sprawdź, ile możesz zapłacić za przekroczenie prędkości, nieustąpienie pierwszeństwa pieszemu, jazdę bez OC, korzystanie z telefonu podczas jazdy i wiele innych! Pamiętaj - jazda zgodnie z przepisami to bezpieczeństwo Twoje i innych!

wichura
Ubezpieczenie od wichur, huraganów i trąb powietrznych

Przerwy w dostawach prądu, tysiące zerwanych dachów, a nawet całkowicie zniszczonych domów. To skutki orkanów, które coraz częściej przetaczają się przez Polskę, zostawiając za sobą potężne straty. Naprawa szkód będzie mniej dotkliwa, jeśli otrzymasz odszkodowanie z ubezpieczenia nieruchomości na wypadek wichur. Ile kosztuje i jak działa ubezpieczenie na wypadek silnego wiatru, huraganu i trąby powietrznej?

Jesteś młodym kierowcą? Sprawdź jak znaleźć najtańsze OC!

Obowiązkowe ubezpieczenie OC dla młodego kierowcy może być nawet kilka razy droższe niż polisa bardziej doświadczonego 35-latka. Sprawdź, ile kosztuje ubezpieczenie samochodu dla młodego kierowcy, z jakimi utrudnieniami spotka się 18-latek ubezpieczający samochód i co zrobić, żeby zaoszczędzić na polisie OC.

Ubezpieczenie anglika w Polsce w 2023 roku – ile kosztuje OC dla aut z kierownicą po prawej stronie?

Polacy chętnie kupują auta z zagranicy. Mimo że największą popularnością cieszą się pojazdy pochodzące z Niemiec, to nie brakuje też chętnych na angliki, czyli pojazdy sprowadzane z Wielkiej Brytanii. Dla tych samochodów charakterystyczna jest kierownica po prawej stronie. Ile kosztuje ubezpieczenie anglika w Polsce? Na jakie inne koszty muszą być przygotowani właściciele anglików? Sprawdzamy!

Przejdź do akademii