Ubezpieczenia UNIQA chronią od 200 lat!

Oblicz składkę OC/AC w UNIQA

Ponad 200 lat doświadczenia w likwidacji szkód w krajach europejskich i aż 30 lat pozyskiwania zaufania kierowców, motocyklistów, właścicieli nieruchomości czy podróżników w Polsce. Poznaj jedno z najpopularniejszych towarzystw ubezpieczeniowych – UNIQA.

Kalkulator ubezpieczenia OC/AC w UNIQA

Oblicz składkę OC/AC

UNIQA – jeden z liderów na rynku ubezpieczeń

Czy wiesz, że UNIQA wyróżnia się ponad 200-letnią działalnością na rynku europejskim? Historia wiodącego towarzystwa ubezpieczeniowego rozpoczęła się w Austrii. Dzisiaj cieszy się popularnością w Europie Środkowej i Wschodniej. Ubezpieczenie UNIQA dostępne jest w aż 18 krajach, gdzie aż 15 mln klientów zaufało firmie. Aż 5 milionów osób mieszkających w Polsce skorzystało z oferty ubezpieczeń UNIQA

Na rodzimym rynku znana jest od 30 lat. Główna siedziba znajduje się w Warszawie, chociaż placówki znajdują się na terenie całego kraju: w Łodzi, Szczecinie, Gdańsku czy Wrocławiu. Bogata ilość miejsc świadczy o olbrzymim zainteresowaniu ze strony klientów, co potwierdza aż 15 tys. zatrudnionych pracowników.

Ubezpieczenie UNIQA możesz kupić zarówno stacjonarnie, jak i online np. korzystając z kalkulatora OC/AC Punkty.

Dla wspólnoty, dla firmy i dla Ciebie! Ubezpieczenie UNIQA ma wiele wariantów

Jedną z największych zalet dla klientów, którzy cenią sobie stabilizację, jest szeroka oferta towarzystwa ubezpieczeniowego. Firma przygotowała warianty polis dla klientów indywidualnych, firm, a nawet spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych! Możesz w jednej firmie kupić ubezpieczenie samochodu OC/AC, polisę szkolną dla dziecka, ubezpieczenie nieruchomości i assistance w podróży.

Chcesz kupić ubezpieczenie AXA? Teraz to UNIQA!

UNIQA przejęła spółki AXA w Polsce, Czechach i na Słowacji w październiku 2020 roku, natomiast do oficjalnego połączenia się doszło wiosną 2021 roku. Integracja pozwoliła na stworzenie jednego z największych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce, oferując szeroki wybór ubezpieczeń turystycznych, komunikacyjnych czy zdrowotnych.

Nadal możesz kupić ubezpieczenie AXA Assistance online np. MediPlan, które to oferuje kompleksową pomoc medyczną czy Truck Assistance dedykowane dla firm transportowych. Jeżeli jednak korzystałeś wcześniej z polisy OC/AC na samochód osobowy od AXA Direct i chcesz znaleźć podobną ofertę to zachęcamy Cię do sprawdzenia obowiązującej oferty od UNIQA:

Sprawdź ofertę ubezpieczenia OC/AC UNIQA

Dlaczego warto kupić ubezpieczenie UNIQA?

Ubezpieczenia UNIQA są przeznaczone dla klientów o różnych potrzebach – właścicieli samochodów, osób wynajmujących mieszkania studentom czy podróżników uprawiających sporty wysokiego ryzyka za granicą. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że pakiety są różnorodne i umożliwiają zabezpieczenie Ciebie, Twoich najbliższych, ale i ważnych dla Ciebie rzeczy.

Sprawdź korzyści, jakie przygotowała UNIQA dla swoich klientów:

  • Lojalni klienci zyskują zniżki na ubezpieczenia. Nie ma znaczenia, czy wykupujesz polisę na drugi samochód, czy ubezpieczenie domu. Możesz liczyć na co najmniej kilka procent zniżki. UNIQA przygotowuje także specjalne oferty dla klientów przedłużających umowy ubezpieczeniowe.
  • Liczne warianty ubezpieczeń komunikacyjnych, mieszkaniowych i turystycznych pozwalają na dopasowanie zakresu ochrony do Twoich preferencji. Nie masz wrażenia, że brakuje Ci pewnych usług albo płacisz za niewystarczającą ochronę.
  • Elastyczne sumy ubezpieczenia sprzyjają uzyskiwaniu świadczeń, które całkowicie pokrywają skutki różnorodnych szkód.
  • Intuicyjne formularze online umożliwiają szybkie wprowadzanie zmian danych w polisach, upraszczają zgłaszanie szkód i ułatwiają realizowanie innych formalności. Dodatkowo obfita w informacje strona internetowa pomaga znaleźć odpowiedzi od ręki.
  • Infolinia Assistance działająca 24/7 w razie nieprzewidzianych sytuacji dla osób korzystających z ubezpieczeń Assistance, UNIQA przygotowała dedykowaną infolinię, na którą możesz zadzwonić w dowolnym momencie.

98% klientów poleca porównywarkę ubezpieczeń Punkta

Kupiłeś polisę w UNIQA przez Punkta? Wystaw opinię!

Ubezpieczenie nieruchomości? Z Punktą to nie problem. Przeszłam krok po kroku formularz, wpisałam wymagane dane i zaraz otrzymałam kilkanaście atrakcyjnych ofert dopasowanych do mnie.

Nawet przez myśl mi nie przeszło, że za polisę OC mogę zapłacić mniej niż 300 zł! Mój dotychczasowy ubezpieczyciel wyliczył mi składkę o ponad 120 zł wyższą. Dzięki tej cenie zdecydowałem się na dodatkowy assistance i nadal całość wyniosła mnie mniej niż w poprzednim roku.

Bardzo szybka i rzetelna obsługa. Konsultant uprzejmy i znający się na swojej pracy. Bez problemu doszliśmy do porozumienia czego potrzebuję. Polecam i będę korzystać w przyszłości.

Kalkulator ubezpieczeń – przekonaj się, że warto!

Z Akademią Punkty wiesz więcej!

Poczytaj o ubezpieczeniach

Uniqa OC i AC
Prywatne: Uniqa OC i AC – porównanie ofert ubezpieczenia samochodu i opinie o TU Uniqa

Uniqa działa na polskim rynku ubezpieczeń od 1990 roku. Ponad 20-letnie doświadczenie na krajowym gruncie pozwala firmie poszerzać asortyment ubezpieczeń i ulepszać kanał sprzedaży direct. Ubezpieczenia komunikacyjne Uniqa można także kupić za pośrednictwem porównywarki mfind.

AXA Direct ubezpieczenia
AXA Ubezpieczenia – OC bez wychodzenia z domu

Rok 2006 był to czas, kiedy w Polsce pojawiło się wielu ubezpieczycieli oferujących zakup polis lub realizację świadczeń metodą direct. Na tej właśnie fali wypłynęła także AXA Direct (obecnie AXA Ubezpieczenia), reklamująca się jako firma, z którą do komunikacji wystarczy telefon. Klient łatwo i tanio mógł kupić pakiet ubezpieczeń. Do tej pory AXA pozostaje ważnym graczem na rynku direct.

Ubezpieczenie od pracodawcy – jaka ochrona przysługuje pracownikowi?

Ubezpieczeniem od pracodawcy jest objęty każdy, kto pracuje na etat lub wykonuje swoje obowiązki zawodowe na podstawie umów: agencyjnej, zlecenia lub uaktywniającej. Przed czym dokładnie ono chroni?

Umowy adhezyjne w ubezpieczeniach a ochrona konsumenta

Zawarcie umowy ubezpieczenia samochodu, nieruchomości czy podróży wymusza na konsumencie zaakceptowanie ogólnych warunków ubezpieczenia, które zawierają niemodyfikowalne postanowienia. Co to znaczy?

Przejdź do akademii