Ergo Ubezpieczenia Podróży – Kontakt

Porównaj ubezpieczenia turystyczne!

Kontakt z towarzystwem ubezpieczeniowym możesz nawiązać telefonicznie lub mailowo. Sprawdź, na jaki numer infolinii należy zadzwonić, aby zgłosić szkodę lub uzyskać więcej informacji na temat polisy.

Kalkulator ubezpieczenia podróży

Obniż cenę polisy turystycznej!

Zgłoszenie szkody w Ergo Ubezpieczenia Podróży

Zgłoszenie szkody ERV, a właściwie w Ergo Ubezpieczenia Podróży możemy dokonać na dwa sposoby: wysyłając dokumenty na wskazany adres e-mail lub tradycyjnie pocztą. Dla każdego rodzaju problemu TU przygotowało dedykowany formularz online i w formie drukowanej. Należy go wypełnić możliwie jak najdokładniej. Aby uzyskać zwrot kosztów leczenia albo odszkodowanie, zgłoszenie szkody w Ergo Ubezpieczenia Podróży powinno nastąpić jak najszybciej od zdarzenia.

Jakie dokumenty należy przygotować przed zgłoszeniem się do firmy? Będą potrzebne Ci: numer polisy lub rezerwacji wyjazdy, skan polisy, dokumentacja medyczna (historia choroby), wszystkie wykonywane badania w tym USG i RTG z opisami, zaświadczenia o zakończeniu leczenia ew. akt zgonu.

Zgłoszenie szkody Ergo ubezpieczenia podróży należy wysłać na adres:

ERGO Ubezpieczenia Podróży Dział Likwidacji Szkód
al. Grunwaldzka 413
80-309 Gdańsk

Jeśli chcesz skorzystać z gotowego formularz online, przejdź na stronę: ergo-ubezpieczeniapodrozy.pl/likwidacja-szkod/jak-zglosic-szkode/

Masz pytania, co do zgłaszanej szkody? Prześlij je na adres e-mail: [email protected]

Wybierasz się na wakacje? Nie zapomnij odwiedzić nowej strony Punkta, na której znajdziesz noclegi, przeloty i porady turystyczne w jednym miejscu! ➤➤➤ Punkta Travel

Zgłoszenie szkody za granicą

Jeżeli jesteś w trakcie wyjazdu i nastąpi zdarzenie, które kwalifikuje się pod jedno z chronionych polisą – bezzwłocznie skontaktuj się z Ergo

Kontakt Ergo Ubezpieczenia Podróży za granicą

Infolinia dostępna 24/7
+48 58 309 11 00
e-mail: [email protected]

Ergo Ubezpieczenia Podróży – kontakt

Kontakt z Ergo Ubezpieczenia Podróży uzależniony jest od sprawy, z jaką zgłaszasz się do ubezpieczyciela. Większość towarzystw udostępnia obecnie praktyczne formularze na stronie, które nie wymagają oczekiwania na infolinii czy przesyłania dokumentów pocztą. Możesz załatwić formalności w pełni online. Jeśli jednak zależy Ci na bezpośrednim kontakcie z konsultantem, sprawdź kontakt Ergo Ubezpieczenia Podróży.

Zakup polisy

Skorzystaj z praktycznej porównywarki ubezpieczeń Punkta, która pozwoli Ci zestawić nie tylko ubezpieczenia od Ergo, ale także oferty innych firm.

Porównaj ubezpieczenia turystyczne

Infolinia Ergo Ubezpieczenia Podróży

tel.: + 48 58 324 88 50

e-mail: [email protected]

Reklamacje

e-mail: [email protected]


98% klientów poleca porównywarkę ubezpieczeń Punkta

Ponad 290 tys. osób zaoszczędziły w sumie 159 568 209 zł!

Kupiłeś polisę You Can Drive z Punktą? Wystaw opinię!

Chciałbym przesłać podziękowania za pomoc w wyborze ubezpieczenia.

Dzień dobry,

dziś miałem przyjemność zakupić u Państwa ubezpieczenie OC na samochód.

Pragnę wyrazić swoje zadowolenie z najwyższej jakości obsługi klienta, z jaką się od dawna spotkałem, sam pracowałem na podobnym stanowisku i wiem, ile dla klienta znaczy profesjonalny doradca. Proszę przekazać moją "pochwałkę" do odpowiedniego działu.

Dzień dobry, chcialbym wyrazić zadowolenie ze sprawnej i miłej obsługi klienta :).

Wakacje tańsze z Punktą!

Akademia Punkta

Sprawdź najnowsze informacje o ubezpieczeniach

Taryfikator mandatów 2024 roku. Co się zmieniło?

Od 1 stycznia 2024 roku obowiązuje nowy taryfikator mandatów. Kary za wykroczenia drogowe wzrosły nawet o 100%. Sprawdź, ile możesz zapłacić za przekroczenie prędkości, nieustąpienie pierwszeństwa pieszemu, jazdę bez OC, korzystanie z telefonu podczas jazdy i wiele innych! Pamiętaj - jazda zgodnie z przepisami to bezpieczeństwo Twoje i innych!

wichura
Ubezpieczenie od wichur, huraganów i trąb powietrznych

Przerwy w dostawach prądu, tysiące zerwanych dachów, a nawet całkowicie zniszczonych domów. To skutki orkanów, które coraz częściej przetaczają się przez Polskę, zostawiając za sobą potężne straty. Naprawa szkód będzie mniej dotkliwa, jeśli otrzymasz odszkodowanie z ubezpieczenia nieruchomości na wypadek wichur. Ile kosztuje i jak działa ubezpieczenie na wypadek silnego wiatru, huraganu i trąby powietrznej?

Polisa OC młodego kierowcy.
Ubezpieczenie OC dla młodego kierowcy. Sprawdź, jak oszczędzić i uniknąć zwyżek za wiek

Obowiązkowe ubezpieczenie OC dla młodego kierowcy może być nawet kilka razy droższe niż polisa bardziej doświadczonego 35-latka. Sprawdź, ile kosztuje ubezpieczenie samochodu dla młodego kierowcy, z jakimi utrudnieniami spotka się 18-latek ubezpieczający samochód i co zrobić, żeby zaoszczędzić na polisie OC.

Ubezpieczenie OC Anglika
Ubezpieczenie anglika w Polsce w 2023 roku – ile kosztuje OC dla aut z kierownicą po prawej stronie?

Polacy chętnie kupują auta z zagranicy. Mimo że największą popularnością cieszą się pojazdy pochodzące z Niemiec, to nie brakuje też chętnych na angliki, czyli pojazdy sprowadzane z Wielkiej Brytanii. Dla tych samochodów charakterystyczna jest kierownica po prawej stronie. Ile kosztuje ubezpieczenie anglika w Polsce? Na jakie inne koszty muszą być przygotowani właściciele anglików? Sprawdzamy!

Przejdź do akademii