Wagas | Kontakt z towarzystwem ubezpieczeniowym

Wybierz najtańsze ubezpieczenie na rynku

Masz ubezpieczenie w Wagas? Nie wiesz, jak zgłosić szkodę? To nie problem! Eksperci Punkty zebrali dla Ciebie wszystkie najważniejsze informacje na temat kontaktu z firmą. Sprawdź!

Sprawdź ofertę od 16 towarzystw ubezpieczeniowych

Sprawdź, czy możesz kupić taniej OC!

Wagas Ubezpieczenia – kontakt na kilka sposobów

Masz jakieś pytania? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o ofercie firmy? A może interesują się dodatkowe usługi Wagas? Kontakt z firmą odbywa się za pomocą 3 kanałów:

  • telefonicznie: zadzwoń pod numer +48 22 270 39 00 i przedstaw swoją sprawę,
  • za pomocą formularza kontaktowego znajdującego się na stronie https://wagas.pl/kontakt/ – jeśli zostawisz swoje dane teleadresowe, otrzymasz odpowiedź telefonicznie lub mailowo. W formularzu zaznacz, czego dokładnie dotyczy Twoje zapytanie, a zostanie szybciej przekierowane do właściwego działu,
  • mailowo – napisz bezpośrednio na adres [email protected]

Ubezpieczenia Wagas – zgłoszenie szkody łatwiejsze niż myślisz

Proces likwidacji szkody w Wagas składa się z 5 kroków:

  1. Zgłoszenie szkody
  2. Weryfikacja wniosku
  3. Autoryzacja
  4. Likwidacja szkody
  5. Wypłata należnego odszkodowania

Przy zgłaszaniu szkody masz do dyspozycji wygodny formularz internetowy, który przeprowadzi Cię przez cały proces krok po kroku. Wystarczy tylko uzupełnić puste pola wymaganymi danymi, załączyć skany niezbędnych dokumentów i wysłać wniosek online. Cała komunikacja w tym zakresie może odbywać się przez Internet.

Wszechstronność Wagas Ubezpieczenia – kontakt w wielu językach

Wagas to marka obecna na kilkunastu rynkach w Europie. Międzynarodowy charakter firmy sprawia, że wysoki standard obsługi klienta jest utrzymywany w każdym z obsługiwanych języków. To ogromne ułatwienie dla osób, które, choć mieszkają na stałe w Polsce, to nie czują się jeszcze pewnie w załatwianiu różnych spraw po polsku.


98% klientów poleca porównywarkę ubezpieczeń Punkta

Ponad 290 tys. osób zaoszczędziły w sumie 159 568 209 zł!

Kupiłeś polisę w Avivie przez Punktę? Wystaw opinię!

Ubezpieczenie nieruchomości? Z Punktą to nie problem. Przeszłam krok po kroku formularz, wpisałam wymagane dane i zaraz otrzymałam kilkanaście atrakcyjnych ofert dopasowanych do mnie.

Nawet przez myśl mi nie przeszło, że za polisę OC mogę zapłacić mniej niż 300 zł! Mój dotychczasowy ubezpieczyciel wyliczył mi składkę o ponad 120 zł wyższą. Dzięki tej cenie zdecydowałem się na dodatkowy assistance i nadal całość wyniosła mnie mniej niż w poprzednim roku.

Wybierz ubezpieczenie samochodu już dziś!

Akademia Punkty | Najważniejsze informacje o ubezpieczeniach

Najchętniej czytane

Taryfikator mandatów 2024 roku. Co się zmieniło?

Od 1 stycznia 2024 roku obowiązuje nowy taryfikator mandatów. Kary za wykroczenia drogowe wzrosły nawet o 100%. Sprawdź, ile możesz zapłacić za przekroczenie prędkości, nieustąpienie pierwszeństwa pieszemu, jazdę bez OC, korzystanie z telefonu podczas jazdy i wiele innych! Pamiętaj - jazda zgodnie z przepisami to bezpieczeństwo Twoje i innych!

wichura
Ubezpieczenie od wichur, huraganów i trąb powietrznych

Przerwy w dostawach prądu, tysiące zerwanych dachów, a nawet całkowicie zniszczonych domów. To skutki orkanów, które coraz częściej przetaczają się przez Polskę, zostawiając za sobą potężne straty. Naprawa szkód będzie mniej dotkliwa, jeśli otrzymasz odszkodowanie z ubezpieczenia nieruchomości na wypadek wichur. Ile kosztuje i jak działa ubezpieczenie na wypadek silnego wiatru, huraganu i trąby powietrznej?

Jesteś młodym kierowcą? Sprawdź jak znaleźć najtańsze OC!

Obowiązkowe ubezpieczenie OC dla młodego kierowcy może być nawet kilka razy droższe niż polisa bardziej doświadczonego 35-latka. Sprawdź, ile kosztuje ubezpieczenie samochodu dla młodego kierowcy, z jakimi utrudnieniami spotka się 18-latek ubezpieczający samochód i co zrobić, żeby zaoszczędzić na polisie OC.

Ubezpieczenie anglika w Polsce w 2023 roku – ile kosztuje OC dla aut z kierownicą po prawej stronie?

Polacy chętnie kupują auta z zagranicy. Mimo że największą popularnością cieszą się pojazdy pochodzące z Niemiec, to nie brakuje też chętnych na angliki, czyli pojazdy sprowadzane z Wielkiej Brytanii. Dla tych samochodów charakterystyczna jest kierownica po prawej stronie. Ile kosztuje ubezpieczenie anglika w Polsce? Na jakie inne koszty muszą być przygotowani właściciele anglików? Sprawdzamy!

Przejdź do akademii