Wagas – Ubezpieczenia, które chronią przed dodatkowymi kosztami

Kup najtańsze ubezpieczenie na rynku

Już sama nazwa wskazuje na to, co stanowi kluczowe elementy oferty marki. Wagas to skrót pochodzący od „Warranty And GAP Administration Services” – czyli polis związanych z ubezpieczeniami sprzętu oraz GAP. Ubezpieczenie Wagas przyda sią zatem i w domu, i podczas użytkowania samochodu.

Sprawdź ofertę od 16 towarzystw ubezpieczeniowych

Porównaj ceny OC/AC

Korzystna oferta GAP – Ubezpieczenia Wagas liderem branży

Kupując lub biorąc w leasing nowy samochód, musisz liczyć się z tym, że w pierwszych miesiącach użytkowania będzie bardzo tracić na wartości. Jeśli w tym momencie dojdzie do szkody całkowitej, może się to okazać bardzo kosztowne dla Ciebie. GAP Ubezpieczenia Wagas chroni przed tym aż do 5 lat od dnia zakupu. W rezultacie otrzymasz 2 odszkodowania: ze zwykłego AC oraz z GAP.

Oferta marki zapewnia klientom dodatkowe korzyści, takie jak m.in.:

  • błyskawiczna likwidacja szkody,
  • stała wysokość składki ubezpieczeniowej,
  • możliwość wykupienia polisy do 90 dni od momentu zakupu samochodu,
  • możliwość zakupu auta tej samej klasy.

Kup ubezpieczenie OC/AC już dziś!

UKN Wagas – nie martw się kosztami naprawy

Ubezpieczenie Kosztów Napraw (UKN) zapewni Ci dodatkowe wsparcie, gdy dojdzie do awarii samochodu pod kątem mechaniki, elektryki lub elektroniki. Jeśli zajdzie taka potrzeba, pojazd zostanie naprawiony bezgotówkowo w autoryzowanej stacji obsługi i przy użyciu oryginalnych części – również wtedy, gdy gwarancja producenta już wygaśnie. UKN Wagas działa na terenie całej Europy i może zostać przeniesione na nowego właściciela samochodu po sprzedaży.

Oferta Wagas – opinie są jednoznaczne

Przejrzyste zasady, korzystne warunki ubezpieczeń GAP i UKN, a do tego łatwy kontakt – nic dziwnego, że oferta firmy cieszy się dobrymi opiniami wśród obecnych i byłych klientów. Chcesz poznać więcej szczegółów o ofercie albo zrezygnować z ubezpieczenia Wagas? Odstąpienie od umowy i inne formalności załatwisz telefonicznie (+48 22 270 39 00) lub mailowo ([email protected]).

Przeczytaj także: Wypowiedzenie OC – wszystko, co musisz wiedzieć!

Nie tylko GAP – ubezpieczenie Wagas dla biznesu

Wagas działa nie tylko na rynku detalicznym. Wspiera też firmy ubezpieczeniowe w codziennej pracy, m.in. w zakresie obsługi klienta oraz optymalizacji procesów likwidacji szkód. W ramach oferty firmy możesz skorzystać z kompleksowych szkoleń. Dotyczą one sprzedaży w różnych kanałach dystrybucji, a także kwestii związanych z rozliczeniami. 


98% klientów poleca porównywarkę ubezpieczeń Punkta

Ponad 290 tys. osób zaoszczędziły w sumie 159 568 209 zł!

Kupiłeś polisę w Avivie przez Punktę? Wystaw opinię!

Ubezpieczenie nieruchomości? Z Punktą to nie problem. Przeszłam krok po kroku formularz, wpisałam wymagane dane i zaraz otrzymałam kilkanaście atrakcyjnych ofert dopasowanych do mnie.

Nawet przez myśl mi nie przeszło, że za polisę OC mogę zapłacić mniej niż 300 zł! Mój dotychczasowy ubezpieczyciel wyliczył mi składkę o ponad 120 zł wyższą. Dzięki tej cenie zdecydowałem się na dodatkowy assistance i nadal całość wyniosła mnie mniej niż w poprzednim roku.

Wybierz ubezpieczenie samochodu już dziś!

Akademia Punkty | Najważniejsze informacje o ubezpieczeniach

Najchętniej czytane

Taryfikator mandatów 2024 roku. Co się zmieniło?

Od 1 stycznia 2024 roku obowiązuje nowy taryfikator mandatów. Kary za wykroczenia drogowe wzrosły nawet o 100%. Sprawdź, ile możesz zapłacić za przekroczenie prędkości, nieustąpienie pierwszeństwa pieszemu, jazdę bez OC, korzystanie z telefonu podczas jazdy i wiele innych! Pamiętaj - jazda zgodnie z przepisami to bezpieczeństwo Twoje i innych!

wichura
Ubezpieczenie od wichur, huraganów i trąb powietrznych

Przerwy w dostawach prądu, tysiące zerwanych dachów, a nawet całkowicie zniszczonych domów. To skutki orkanów, które coraz częściej przetaczają się przez Polskę, zostawiając za sobą potężne straty. Naprawa szkód będzie mniej dotkliwa, jeśli otrzymasz odszkodowanie z ubezpieczenia nieruchomości na wypadek wichur. Ile kosztuje i jak działa ubezpieczenie na wypadek silnego wiatru, huraganu i trąby powietrznej?

Jesteś młodym kierowcą? Sprawdź jak znaleźć najtańsze OC!

Obowiązkowe ubezpieczenie OC dla młodego kierowcy może być nawet kilka razy droższe niż polisa bardziej doświadczonego 35-latka. Sprawdź, ile kosztuje ubezpieczenie samochodu dla młodego kierowcy, z jakimi utrudnieniami spotka się 18-latek ubezpieczający samochód i co zrobić, żeby zaoszczędzić na polisie OC.

Ubezpieczenie anglika w Polsce w 2023 roku – ile kosztuje OC dla aut z kierownicą po prawej stronie?

Polacy chętnie kupują auta z zagranicy. Mimo że największą popularnością cieszą się pojazdy pochodzące z Niemiec, to nie brakuje też chętnych na angliki, czyli pojazdy sprowadzane z Wielkiej Brytanii. Dla tych samochodów charakterystyczna jest kierownica po prawej stronie. Ile kosztuje ubezpieczenie anglika w Polsce? Na jakie inne koszty muszą być przygotowani właściciele anglików? Sprawdzamy!

Przejdź do akademii