Porównywarka Punkta.pl wspiera stowarzyszenie Wrocław Youth Club

Aktualizacja:
Warsaw Youth Club

Porównywarka ubezpieczeń mfind.pl została partnerem Wrocław Youth Club - wrocławskiego stowarzyszenia prowadzącego działania z zakresu stosunków i edukacji międzykulturowej, równouprawnienia oraz indywidualnego rozwoju młodych osób.

Czym zajmuje się Wrocław Youth Club?

WYC jest stowarzyszeniem działającym we Wrocławiu. Prowadzi działania z zakresu stosunków i edukacji międzykulturowej, równouprawnienia i indywidualnego rozwoju młodych osób.

W 2012 roku odbyło się spotkanie założycielskie i stowarzyszenie zostało zarejestrowane w KRS, US. W 2013 roku działalność WYC polegała na budowaniu sieci partnerskich międzynarodowych. W tym roku został zrealizowany pierwszy projekt szkoleniowy w Polsce – „Social Map of our Locar Surroindings at the beginning, Europe at the end”. Wzięło w nim udział 28 uczestników z 14 krajów UR i krajów partnerskich. W marcu 2014 roku został założony Fanpage WYC. W sierpniu 2014 roku został zrealizowany drugi projekt szkoleniowy w Polsce – „New communication and technological pathways for NGOs”. W roku 2014 odbyły się także pierwsze 3 projekty wysyłające w Belgii, Rumunii oraz Bułgarii. Wraz w początkiem 2015 roku WYC rozpoczęło działalność lokalną stowarzyszenia inicjując dwa projekty – Startup HUB oraz Centrum Karier. W lutym 2015 powstała strategia rozwoju projektów oraz odbyła się rekrutacja nowych działaczy do Stowarzyszenia.

Silnikiem rozwoju WYC jest Erasmus oraz pracująca w nim młodzież. Największym przedsięwzięciem jest uczestnictwo w szkoleniach międzynarodowych. Aby wziąć w nich udział, należy działać w organizacji wysyłającej oraz zgłosić chęć uczestnictwa w szkoleniu. Celem Stowarzyszenia jest budowanie kontaktów i rozwijanie współpracy z innymi organizacjami, wzrost kompetencji uczestników i organizacji oraz wymiana dobrych praktyk.

Startup HUB

Jest to jeden z dwóch głównych projektów prowadzonych przez Stowarzyszenie. Głównym celem jest wsparcie polskich start-upów na rynku lokalnym oraz zagranicznym. Głównym zadaniem jest budowa polskiej bazy inkubatorów przedsiębiorczości, które będą pomagać polskim przedsiębiorstwom dotrzeć do jak największego grona odbiorców. W tym celu WYC stara się nawiązać jak najwięcej partnerstw z lokalnymi oraz międzynarodowymi organizacjami wpierającymi przedsiębiorczość w Unii Europejskiej oraz w krajach zrzeszonych.

Główną ideą Startup Hubów jest wzajemna współpraca pomiędzy organizacjami oraz promocja rozwijających się firm o dużym potencjalne wzrostu, dzięki naszym parterom będą mogli pozyskać zagranicznych klientów i w szybszym stopniu wejść na zagraniczne rynki. WYC wierzy, że działalność stowarzyszenia przyczyni się do podniesienia konkurencyjności polskich firm i pomoże im się rozwinąć.

Centrum Karier

Celem jest zdobycie kontaktu do właściwej osoby z działu HR odpowiedzialnej za procesy rekrutacyjne na w/w stanowiska. W wypadku braku odzewu należy wysłać maila przypominającego lub skontaktować się telefonicznie. Po zakończonym kontakcie kolejnym krokiem jest zawarcie umowy/sprecyzowanie warunków współpracy oraz skoordynowanie spotkania.

Główną ideą Centrum Karier jest zbudowanie bazy firm/korporacji, które prowadzą rekrutacje pracowników ze specyficznymi językami lub/i umiejętnościami.

Więcej informacji o Wrocław Youth Club znajdziesz w serwisie wyc.org.pl oraz na Facebooku.


Redaktor Punkta
 
Ekspert ds. ubezpieczeń 

Artykuł, który czytasz został napisany przez jednego z ekspertów multiagencji Punkta. Staramy się przekazać całą naszą wiedzę na temat polis oraz towarzystw ubezpieczeniowych, aby świat ubezpieczeń stał się dla Ciebie jasny i zrozumiały.  

guest
0 Komentarze
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze

Wszystkie treści prezentowane na łamach niniejszej witryny internetowej mają charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny, stanowiąc wyraz osobistych poglądów ich autora/ów oraz nie nie powinny stanowić podstawy przy podejmowaniu decyzji biznesowych, inwestycyjnych, lub podatkowych, za które to decyzje właściciel strony internetowej ani autorzy nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności.

Najnowsze artykuły

2023.11.16  •  Samochód
Jak zarabiać na ubezpieczeniach OC nie będąc agentem ubezpieczeniowym?

Jeśli oferujesz usługi związane z motoryzacją i Twoimi klientami są kierowcy, program SKP jest właśnie dla Ciebie. Zostań partnerem Punkty. Przekazuj swoim klientom Kod Rabatowy na 100 zł przy zakupie OC/AC i zgarniaj prowizję.

Czytaj więcej
Najtańsze OC w 2023
2021.12.30  •  Samochód
Najtańsze ubezpieczenie OC czerwiec 2024 – ranking. Sprawdź prognozy i porównaj oferty ubezpieczycieli

Ceny obowiązkowego ubezpieczenia OC zmieniają się dynamicznie. Pamiętaj jednak, że porównując wysokość składki u różnych ubezpieczycieli, możesz oszczędzić nawet kilkaset złotych na polisie. Sprawdź ranking ubezpieczeń OC Punkty i sprawdź, gdzie można było kupić najtańsze ubezpieczenie OC i jakie są prognozy na kolejne miesiące. Pamiętaj, aby regularnie sprawdzać aktualizację naszego rankingu.

Czytaj więcej
2021.12.10  •  Samochód
Kary za brak OC w 2024 roku – najbliższa podwyżka już w lipcu! Ile zapłacisz?

Uwaga kierowcy! Od 1 stycznia 2024 roku drastycznie wzrosły kary za brak obowiązkowego ubezpieczenia OC. 1 lipca nastąpi wzrost płacy minimalnej, co wiąże się z kolejną podwyżką kar, które uzależnione są od naszych zarobków. Sprawdź, ile możesz zapłacić, jeśli nie masz ważnej polisy i nie ryzykuj. Ubezpieczenie OC to nie tylko obowiązek, ale też ochrona dla Ciebie i innych uczestników ruchu drogowego.

Czytaj więcej
2024.06.12  •  Samochód
Jak zmiany przepisów w 2024 roku wpłyną na pracę taksówkarzy?

Od 17 czerwca 2024 roku, wszyscy kierowcy taksówek oraz innych firm realizujących usługi przewozowe oparte na aplikacjach mobilnych będą musieli posiadać polskie prawo jazdy. Ta nowa regulacja, wprowadzona w ramach nowelizacji ustawy Prawo o ruchu drogowym, ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa pasażerów, ale jednocześnie wzbudza obawy wśród ekspertów i samych przewoźników.

Czytaj więcej
2024.06.12  •  Podróże
Paszport tymczasowy – Twoje awaryjne wyjście, jeśli nie masz stałego dokumentu

Co zrobić, gdy orientujesz się tuż przed wyjazdem, że Twój paszport stracił ważność? Czy w takiej sytuacji możesz liczyć na szybkie wyrobienie paszportu tymczasowego? Paszport tymczasowy to dokument, który może uratować Twoją podróż w ostatniej chwili. Choć nie zawiera danych biometrycznych i ma krótszy termin ważności, to uprawnia do przekraczania granic.

Czytaj więcej
2024.06.05  •  Samochód
Automatyczne wyrejestrowanie pojazdów w 2024 – rewolucja w Centralnej Ewidencji Pojazdów

W odpowiedzi na narastający problem nieużywanych pojazdów zarejestrowanych w Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców (CEPiK), polski rząd wprowadza rewolucyjne zmiany w przepisach dotyczących rejestracji aut. Najistotniejszą modyfikacją jest automatyczne wyrejestrowanie setek tysięcy tzw. martwych pojazdów, które od lat nie są eksploatowane, a mimo to figurują w ewidencji.

Czytaj więcej

Najchętniej czytane

Najtańsze OC w 2023
2021.12.30  •  Samochód
Najtańsze ubezpieczenie OC czerwiec 2024 – ranking. Sprawdź prognozy i porównaj oferty ubezpieczycieli

Ceny obowiązkowego ubezpieczenia OC zmieniają się dynamicznie. Pamiętaj jednak, że porównując wysokość składki u różnych ubezpieczycieli, możesz oszczędzić nawet kilkaset złotych na polisie. Sprawdź ranking ubezpieczeń OC Punkty i sprawdź, gdzie można było kupić najtańsze ubezpieczenie OC i jakie są prognozy na kolejne miesiące. Pamiętaj, aby regularnie sprawdzać aktualizację naszego rankingu.

Czytaj więcej
Ubezpieczenie OC Anglika
2019.04.11
Ubezpieczenie anglika w Polsce w 2023 roku – ile kosztuje OC dla aut z kierownicą po prawej stronie?

Polacy chętnie kupują auta z zagranicy. Mimo że największą popularnością cieszą się pojazdy pochodzące z Niemiec, to nie brakuje też chętnych na angliki, czyli pojazdy sprowadzane z Wielkiej Brytanii. Dla tych samochodów charakterystyczna jest kierownica po prawej stronie. Ile kosztuje ubezpieczenie anglika w Polsce? Na jakie inne koszty muszą być przygotowani właściciele anglików? Sprawdzamy!

Czytaj więcej
wichura
2022.02.24
Ubezpieczenie od wichur, huraganów i trąb powietrznych

Przerwy w dostawach prądu, tysiące zerwanych dachów, a nawet całkowicie zniszczonych domów. To skutki orkanów, które coraz częściej przetaczają się przez Polskę, zostawiając za sobą potężne straty. Naprawa szkód będzie mniej dotkliwa, jeśli otrzymasz odszkodowanie z ubezpieczenia nieruchomości na wypadek wichur. Ile kosztuje i jak działa ubezpieczenie na wypadek silnego wiatru, huraganu i trąby powietrznej?

Czytaj więcej