Ubezpieczenie samochodu przez Facebooka, Twittera lub Wykop? W Punkta kupisz polisę przez portal społecznościowy!

Aktualizacja:
Ubezpieczenie samochodu przez Facebooka w Punkta

Mfind.pl to pierwsza porównywarka ubezpieczeń, która umożliwia zakup ubezpieczenia samochodu przez Facebooka, Twittera oraz Wykop. Wystarczy odwiedzić nasz profil w jednym z portali społecznościowych i poprosić doradcę mfind o porównanie składek OC i AC. Najkorzystniejszą polisę można od razu kupić online. To przełom w sprzedaży ubezpieczeń przez social media.

Zakup taniego ubezpieczenia jeszcze nigdy nie był tak prosty

W Punkta staramy się sprawić, aby zakup ubezpieczenia samochodu był wygodny i szybki, a cena oraz zakres polisy – jak najkorzystniejsze. Dlatego postanowiliśmy umożliwić zakup OC i AC przez portale społecznościowe – Facebooka, Twittera i Wykop.pl. Dzięki temu rozwiązaniu nie musisz opuszczać swojego ulubionego serwisu społecznościowego i tracić czasu na poszukiwanie kontaktu do ubezpieczyciela czy agenta.

Jak kupić ubezpieczenie samochodu przez Facebooka, Twittera lub Wykop?

Aby porównać składki i przejść do zakupu polisy, wystarczy odwiedzić jeden z naszych profili społecznościowych na Facebooku, Twitterze lub Wykopie. Następnie skontaktować się nami przez wiadomość prywatną. Nasz doradca poprosi wówczas o dane niezbędne do wyliczenia składki OC i AC. Po wykonaniu kalkulacji otrzymasz link do wyników porównania, gdzie będziesz mógł wybrać najkorzystniejszą ofertę i od razu kupić ją online.

W skrócie:

  • Wejdź na profil społecznościowy Punkta na Facebooku, Twitterze lub Wykopie
  • Poproś o wyliczenie składki doradcę Punkta (przez wiadomość prywatną)
  • Podaj dane niezbędne do wyliczenia składki doradcy Punkta

Pamiętaj, Punkta wspiera Cię także po zakupie ubezpieczenia!

Pamiętaj, że doradcy i eksperci Punkta.pl nie tylko pomagają wybrać najtańsze ubezpieczenie OC/AC, ale również rozwiązują ubezpieczeniowe problemy. W razie jakichkolwiek pytań, np. w związku z dochodzeniem odszkodowania, zawsze możesz na nas liczyć. Nie tylko otrzymasz od nas bezpłatną i profesjonalną poradę, ale również w razie konieczności skontaktujemy się w Twoim imieniu z ubezpieczycielem.

Zachęcamy do śledzenia nas na Facebooku, Twitterze i Wykopie, a także korzystania z porównywarki ubezpieczeń Punkta.pl :)!

Oceń artykuł: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Loading...
Zasubskrybuj
Powiadom o
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments