Poradnik ubezpieczeniowy Punkty.
Prosto i w punkt.

Kompendium wiedzy na temat ubezpieczeń.

Wiener TU
Wiener TU S.A. Vienna Insurance Group – ubezpieczenia bardziej i mniej standardowe

Wiener TU S.A. to nowa nazwa towarzystwa Gothaer, które znika po prawie 7 latach obecności na polskim rynku. Zmiana nazwy jest efektem przejęcia firmy przez Vienna Insurance Group, które miało miejsce w lutym 2019 roku. Czy zmiana nazwy oznacza zmianę dla Klientów?

TU EUROINS
EUROINS – ubezpieczenia komunikacyjne i bogaty pakiet Assistance

Pełna gama ubezpieczeń komunikacyjnych i szeroki wachlarz usług Assistance – to wszystko znajdziemy w ofercie EUROINS. Towarzystwo działające na rynkach Europy Centralnej i Wschodniej, wraz ze swoim polskim przedstawicielem - EINS Polska Sp. z o., zasila szeregi ubezpieczycieli oferujących kompleksową ochronę posiadaczom pojazdów mechanicznych. Co konkretnie znajdziemy w ofercie EUROINS?

Gothaer – ubezpieczenia. Nowe, niemieckie oblicze PTU
Gothaer – ubezpieczenia. Nowe, niemieckie oblicze PTU

Trudno o bardziej polską nazwę niż „Polskie Towarzystwo Ubezpieczeń” i trudno o bardziej niemiecką nazwę niż „Gothaer”. W lutym 2019 roku Gothaer TU S.A. stało się jednak częścią Vienna Insurance Group, czego efektem jest nowa nazwa Wiener Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna Vienna Insurance Group.

RESO Europa Service ubezpieczenia
RESO Europa Service: prześwietlamy ofertę RESO

RESO Europa Service zajmuje się sprzedażą produktów ubezpieczeniowych oraz likwidacją szkód. Od 2009 roku jest Partnerem Generalnym łotewskiego towarzystwa ubezpieczeniowego Balcia Insurance SE, oferującego szeroką gamę produktów ubezpieczeniowych dla każdej grupy społecznej i zawodowej. RESO współpracuje aktualnie z 8 tysiącami pośredników ubezpieczeniowych w całej Polsce. Co znajdziemy w ofercie towarzystwa?

You Can Drive OC
You Can Drive OC i AC – sprawdź, czy dla młodych kierowców YCD rzeczywiście jest najtańsze

You Can Drive to marka ERGO Hestii dedykowana internetowej sprzedaży ubezpieczeń komunikacyjnych. Czym wyróżnia się na tle innych ofert? You Can Drive jest jedyną pozycją na rynku ubezpieczeń komunikacyjnych stworzoną wyłącznie dla ludzi młodych - kierowców do 30. roku życia. Czy You Can Drive rzeczywiście jest najlepszą opcją dla młodych i początkujących kierowców? Sprawdzamy to!

logotyp mtu24 - ubezpieczenie OC AC
mtu24.pl OC i AC – tanie ubezpieczenie samochodu online? Sprawdź mtu24.pl!

mtu24.pl to jedna z marek handlowych grupy ERGO Hestia. Ubezpieczenie OC i AC w mtu24.pl możesz kupić szybko i prosto przez Internet - za pomocą porównywarki ubezpieczeń lub bezpośrednio na stronie www towarzystwa. Sprawdź, czy to się opłaca.

SKOK Ubezpieczenia OC
SKOK Ubezpieczenia OC i AC – ubezpieczenie samochodu

SKOK Ubezpieczenia to towarzystwo, które wychodzi naprzeciw swoim klientom z nowoczesnymi rozwiązaniami sprzedaży direct. Zanim jednak kupisz OC w serwisie SKOK Ubezpieczenia 24, porównaj oferty konkurencji.

Ubezpieczenia Pocztowe OC
Ubezpieczenia Pocztowe OC i AC – poznaj ofertę firmy i sprawdź, czy nie przepłacasz za polisę

Możliwość zawarcia umowy ubezpieczenia podczas wizyty listonosza jest stosunkowo nowym pomysłem, który pojawił się wraz z ofensywą Pocztowego Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych na rynek ubezpieczeniowy. Niezależnie od tego czy kupujesz na poczcie czy od znajomego listonosza, pamiętaj o porównaniu ofert OC przed dokonaniem wyboru.

TUZ Ubezpieczenia OC
TUZ Ubezpieczenia OC i AC – dowiedz się więcej o TUZ i porównaj oferty

TUZ Ubezpieczenia to polska firma bez obcego kapitału, która ubezpiecza swoich klientów na zasadzie wzajemności. TUZ Ubezpieczenia kieruje swoją ofertę przede wszystkim do przedsiębiorców, ale każdy znajdzie tam coś dla siebie. Zostając członkiem TUZ możesz zawrzeć umowę ubezpieczenia OC, a także innych ubezpieczeń majątkowych i osobowych.

Concordia OC
Concordia OC i AC – porównaj oferty ubezpieczeń TU Concordia

Concordia jest znana na rynku nie tylko jako lider ubezpieczeń rolniczych. W ofercie Concordii znajdziesz też kompleksowe ubezpieczenia komunikacyjne, polisy majątkowe i osobowe, doskonalone od blisko dwudziestu lat.

InterRisk OC
InterRisk OC i AC – czy warto wybrać ofertę TU InterRisk?

InterRisk to jedno z wielu towarzystw, które oferują ubezpieczenia komunikacyjne. Poznaj firmę, sprawdź, jak wypada w rankingach mfind, porównaj oferty OC/AC i zdecyduj, czy temu ubezpieczycielowi warto zaufać.

Compensa OC i AC
Compensa OC i AC – poznaj ofertę i wybierz ubezpieczenie w TU Compensa

Compensa jest jednym z towarzystw należących do austriackiej grupy Vienna Insurance Group, która zajmuje 5. pozycję na rynku ubezpieczeń majątkowych. Compensa oferuje szeroką gamę ubezpieczeń osobowych i majątkowych, w tym kompleksowe OC i AC.