Punkta

RESO Europa Service kiedyś i dziś

Historia RESO Europa Service sięga 2005 roku. Cztery lata później firma rozpoczęła współpracę z łotewskim zakładem ubezpieczeń – Balcia Insurance SE. To właśnie od tego momentu RESO jest Partnerem Generalnym Balcia w Polsce. W imieniu ubezpieczyciela RESO zajmuje się sprzedażą produktów ubezpieczeniowych Balcia oraz likwidacją szkód. W 2014 roku Balcia zarejestrowała oddział w Polsce i od tego czasu wspólnie z RESO Europa Service kontynuuje rozwój sieci agentów sprzedaży, doskonaląc poziom usług posprzedażowych oraz likwidacji szkód.

RESO Europa Service ma swoją siedzibę w Suwałkach i oddział w Warszawie. Spółka sprzedaje produkty ubezpieczeniowe Balcia na terenie całej Polski współpracując z 8 tysiącami pośredników ubezpieczeniowych.

RESO Europa Service: oferta

W ofercie ubezpieczyciela znajdziemy nie tylko ubezpieczenie komunikacyjne, ale także turystyczne czy ubezpieczenia nieruchomości. Na szczególną uwagę zasługuje ubezpieczenie dedykowane cudzoziemcom przebywającym w Polsce. A jakie konkretnie polisy oferuje RESO Europa Service?

Wyróżniki oferty RESO Europa Service: na co zwrócić uwagę?

  • Biznes Pakiet– to ubezpieczenie dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz podmiotów instytucjonalnych,
  • Specjalne ubezpieczenie turystyczne dla osób wyjeżdżających na terytorium Federacji Rosyjskiej lub Republiki Białorusi, a także dla cudzoziemców przebywających w Polsce,
  • Dom Pakiet, który ochroną objąć może nie tylko domy i mieszkania, ale też takie obiekty jak budynki gospodarcze, garaże, budowle, a także zewnętrzne elementy domu czy budynku gospodarczego oraz nagrobki i domy letniskowe.