RESO Europa Service: prześwietlamy ofertę RESO

Aktualizacja:
RESO Europa Service ubezpieczenia

RESO Europa Service zajmuje się sprzedażą produktów ubezpieczeniowych oraz likwidacją szkód. Od 2009 roku jest Partnerem Generalnym łotewskiego towarzystwa ubezpieczeniowego Balcia Insurance SE, oferującego szeroką gamę produktów ubezpieczeniowych dla każdej grupy społecznej i zawodowej. RESO współpracuje aktualnie z 8 tysiącami pośredników ubezpieczeniowych w całej Polsce. Co znajdziemy w ofercie towarzystwa?

RESO Europa Service kiedyś i dziś

Historia RESO Europa Service sięga 2005 roku. Cztery lata później firma rozpoczęła współpracę z łotewskim zakładem ubezpieczeń – Balcia Insurance SE. To właśnie od tego momentu RESO jest Partnerem Generalnym Balcia w Polsce. W imieniu ubezpieczyciela RESO zajmuje się sprzedażą produktów ubezpieczeniowych Balcia oraz likwidacją szkód. W 2014 roku Balcia zarejestrowała oddział w Polsce i od tego czasu wspólnie z RESO Europa Service kontynuuje rozwój sieci agentów sprzedaży, doskonaląc poziom usług posprzedażowych oraz likwidacji szkód.

RESO Europa Service ma swoją siedzibę w Suwałkach i oddział w Warszawie. Spółka sprzedaje produkty ubezpieczeniowe Balcia na terenie całej Polski współpracując z 8 tysiącami pośredników ubezpieczeniowych.

RESO Europa Service: oferta

W ofercie ubezpieczyciela znajdziemy nie tylko ubezpieczenie komunikacyjne, ale także turystyczne czy ubezpieczenia nieruchomości. Na szczególną uwagę zasługuje ubezpieczenie dedykowane cudzoziemcom przebywającym w Polsce. A jakie konkretnie polisy oferuje RESO Europa Service?

 • ubezpieczenie OC posiadaczy pojazdów mechanicznych,
 • krótkoterminowe ubezpieczenie OC posiadaczy pojazdów mechanicznych,
 • ubezpieczenie NNW kierowcy i pasażerów,
 • autocasco,
 • Zielona Karta,
 • ubezpieczenie Auto Szyby,
 • assistance,
 • ubezpieczenie graniczne,
 • ubezpieczenie turystyczne cudzoziemców,
 • ubezpieczenie turystyczne obowiązujące na terenie Białorusi,
 • ubezpieczenie turystyczne obowiązujące na terenie Rosji,
 • ubezpieczenie OC agentów ubezpieczeniowych,
 • ubezpieczenie gwarancji spełnienia zobowiązań finansowych przewoźników drogowych,
 • ubezpieczenie Dom Pakiet,
 • ubezpieczenie Biznes Pakiet,
 • obowiązkowe i dobrowolne ubezpieczenie OC podmiotu wykonującego działalność leczniczą.

Wyróżniki oferty RESO Europa Service: na co zwrócić uwagę?

 • Biznes Pakiet– to ubezpieczenie dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz podmiotów instytucjonalnych,
 • Specjalne ubezpieczenie turystyczne dla osób wyjeżdżających na terytorium Federacji Rosyjskiej lub Republiki Białorusi, a także dla cudzoziemców przebywających w Polsce,
 • Dom Pakiet, który ochroną objąć może nie tylko domy i mieszkania, ale też takie obiekty jak budynki gospodarcze, garaże, budowle, a także zewnętrzne elementy domu czy budynku gospodarczego oraz nagrobki i domy letniskowe.

Oceń artykuł: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Loading...
Zasubskrybuj
Powiadom o
guest
5 Comments
Starsze
Nowsze
Inline Feedbacks
View all comments
Piotr
Piotr
6 lat temu

Nie polecam tej firmy
Miałem szkode ze sprawca ubezpieczonym w BTA likwidacja przez firmę. Reso
Z gory po zgłoszeniu szkody bylem skazany na odmowę
Sprawa w sądzie

Katarzyna
Katarzyna
5 lat temu

RESO to najgorsza firma ubezpieczeniowa na rynku. Sprawca kolizji jest ubezpieczony w RESO, moje auto stoi naprawione w serwisie a RESO nie chce pokryć kosztów. Na początku zaakceptowali kosztorys a potem napisali w mailu „albo wlasciciel pokryje szkodę”. Na miejscu wypadku była policja i stwierdziła winę sprawcy i obciążyła mandatem, wiec to ich klient ponosi koszty. Obrzydliwi oszuści wysyłają listy na nieprawidłowe adresy a potem twierdza ze niedoszły. Przeciągają specjalnie sprawę by sie przedawniła. Natychmiast podam ich do sadu! Takie firmy powinny mieć zakaz wchodzenia na rynek polski! A sprawiedliwość trzeba wymierzać samemu, a nie liczyć na pomoc policji i uczciwość ubezpieczycieli.

Henryk
Henryk
5 lat temu

Nie polecam ubezpieczać się w Reso miałem najechanie na hak holowniczy
Mimo wysłania zdięć po zdażeniu że nie było żadnych uszkodzeń , wypłacono odszkodowanie , mimo że dojechałem do haka rzeczoznawca zaliczył stare przycierki pod moje zdarzenie .Co to za ekspert który uznaje przycierkie na zderzaku zpowodowaną najechaniem na haka który nie został uszkodzony ale malowanie zderzaka itp.poszło na moje konto i nie interesują Reso żadne dowody , zdarzenie jest zdarzenie i po co robić zdięcia wzywać Policję .Przy podpisywaniu umowy jest pięknie a jak jest problem musisz sobie samemu radzić w udowadnianiu .Nie odpuszczę bo zostałem naciągnięty na kasę . Klient jest w ogóle nie informowany o przyznaniu odszkodowania „poszkodowanemu”a piszą o składaniu reklamacji , ja dowiedziałem się przy podpisywaniu nowej umowy z której zrezygnowałem .

Bernard
Bernard
4 lat temu

Belcia i Reso to zabawa w dobrego i złego , pierwsi biorą kasę i są super , Reso wypłaca odszkodowanie i to jest dno !!! ,od kilku tygodni czekam na ustalenie odszkodowania i możliwość rozpoczęcia naprawy. Na kontakt telefoniczny czeka się godzinami, dokumenty wysyłają pocztą .czas przesyłki to dwa tygodnie , Koniami dostarczył by wcześniej . Może internet jest zbyt skomplikowany .

Marek
Marek
3 lat temu

Reso to solidna firma. Wypłacili odszkodowanie bardzo szybko. Polecam