Małgorzata Kudrewicz

Dyr. Agencji Centralnej. Zna branżę ubezpieczeniową jak mało kto w naszym zespole – jest profesjonalistką od ubezpieczeń od 25 lat! W Punkta zarządza zespołem ubezpieczeń majątkowych i życiowych w naszej agencji centralnej w Gdańsku. Jej zespół mówi, że można na nią liczyć w każdej sytuacji.

Wpisy autora na portalu Punkta:

2021.12.10  •  Samochód
Kary za brak OC w 2024 roku – najbliższa podwyżka już w lipcu! Ile zapłacisz?

Uwaga kierowcy! Od 1 stycznia 2024 roku drastycznie wzrosły kary za brak obowiązkowego ubezpieczenia OC. 1 lipca nastąpi wzrost płacy minimalnej, co wiąże się z kolejną podwyżką kar, które uzależnione są od naszych zarobków. Sprawdź, ile możesz zapłacić, jeśli nie masz ważnej polisy i nie ryzykuj. Ubezpieczenie OC to nie tylko obowiązek, ale też ochrona dla Ciebie i innych uczestników ruchu drogowego.

Czytaj więcej
2023.11.16  •  Samochód
Jak zarabiać na ubezpieczeniach OC nie będąc agentem ubezpieczeniowym?

Jeśli oferujesz usługi związane z motoryzacją i Twoimi klientami są kierowcy, program SKP jest właśnie dla Ciebie. Zostań partnerem Punkty. Przekazuj swoim klientom Kod Rabatowy na 100 zł przy zakupie OC/AC i zgarniaj prowizję.

Czytaj więcej
Najtańsze OC w 2023
2021.12.30  •  Samochód
Najtańsze ubezpieczenie OC lipiec 2024 – ranking. Sprawdź prognozy i porównaj oferty ubezpieczycieli

Ceny obowiązkowego ubezpieczenia OC zmieniają się dynamicznie. Pamiętaj jednak, że porównując wysokość składki u różnych ubezpieczycieli, możesz oszczędzić nawet kilkaset złotych na polisie. Sprawdź ranking ubezpieczeń OC Punkty i sprawdź, gdzie można było kupić najtańsze ubezpieczenie OC i jakie są prognozy na kolejne miesiące. Pamiętaj, aby regularnie sprawdzać aktualizację naszego rankingu.

Czytaj więcej
2023.01.11  •  Samochód
Ranking samochodów hybrydowych 2022 – co kupowali Polacy najchętniej?

Elektryfikacja w motoryzacji dynamicznie się rozwija. Podobnie jak świadomość ekologiczna właścicieli samochodów. Najlepiej pokazuje to duże zainteresowanie autami z napędem hybrydowym. Sprawdź, jakie samochody hybrydowe wybierali w 2022 roku Polacy.

Czytaj więcej
2023.01.09  •  Samochód
Diesel, benzyna, a może hybryda? Ranking sprzedaży samochodów – co będziemy kupować w 2023 roku?

Czy sytuacja polityczna i gospodarcza wpłynęły na rynek motoryzacyjny? Przemysł samochodowy nie zawsze odpowiada temu, co dzieje się na świecie. Ranking sprzedaży samochodów w 2022 roku stanowi tego doskonały przykład. Sprawdź, jakie auta sprzedawały się najlepiej i czy znalazło to odzwierciedlenie w cenach OC.

Czytaj więcej
2022.03.23
Umowy adhezyjne w ubezpieczeniach a ochrona konsumenta

Zawarcie umowy ubezpieczenia samochodu, nieruchomości czy podróży wymusza na konsumencie zaakceptowanie ogólnych warunków ubezpieczenia, które zawierają niemodyfikowalne postanowienia. Co to znaczy?

Czytaj więcej
2022.03.16  •  Samochód
mPrawo jazdy – jak z niego korzystać?

Już od 5 grudnia 2020 roku kierowcy korzystają z usługi mPrawo jazdy w wirtualnym portfelu z dokumentami, czyli aplikacji mObywatel. Chociaż elektroniczne prawo jazdy w telefonie nie zastępuje tradycyjnego dokumentu, który jest wciąż wydawany świeżo upieczonym kierowcom, e-prawo jazdy okazuje się pomocne w wielu sytuacjach. Sprawdź bezpieczny sposób na aktywowanie mPrawa jazdy i dowiedz się, jak z niego korzystać.

Czytaj więcej
2020.12.17  •  Samochód
Nieważny dowód osobisty – co robić?

Chociaż na co dzień rzadko używamy dowodu osobistego, to w kontaktach z bankiem czy urzędami jest on niezbędny. Problem pojawia się wówczas, gdy okazuje się, że dowód osobisty jest nieważny. Jaka jest kara za nieważny dowód osobisty? Jak wyrobić nowy dokument tożsamości?

Czytaj więcej
czy warto kupić autocasco, czy warto mieć AC
2020.05.29  •  Samochód
5 powodów, dla których warto zainwestować w kompleksową ochronę samochodu i wykupić AC

Zakupu ubezpieczenia AC nie należy rozpatrywać pod kątem wysokości składki, a wydatków, które będziemy musieli pokryć z własnej kieszeni w sytuacji, której nie obejmuje ochroną OC. Choć obowiązkowe jest jedynie ubezpieczenie OC, decyzja o zakupie dodatkowego ubezpieczenia AC może okazać się bardzo mądra. W tym artykule przedstawiamy 5 powodów, dla których warto zainwestować w ubezpieczenie AC!

Czytaj więcej
Turecka flaga
2019.10.16
Czy w Turcji jest bezpiecznie?

Czy w Turcji jest bezpiecznie? - to jedno z częściej wyszukiwanych haseł w Internecie. Nie będziemy wkładać kija w mrowisko i na pytanie o bezpieczeństwo nie udzielimy jednoznacznej odpowiedzi. Dlaczego? Bo takiej nie ma. Postaramy się natomiast naszkicować obraz Turcji takiej, jaka jest. O pomoc poprosiliśmy osoby blisko związane z krajem półksiężyca. A więc - jak to jest z tym bezpieczeństwem w Turcji?

Czytaj więcej
2019.08.15  •  Samochód
Ubezpieczenie auta po rejestracji – kiedy to zrobić?

Zakup samochodu wiąże się z wieloma obowiązkami, w tym z obowiązkowym ubezpieczeniem OC. Ile czasu ma nabywca na zawarcie umowy ubezpieczenia po rejestracji pojazdu? W tym artykule wyjaśnimy, jakie są zasady, jeśli chodzi o zawarcie ubezpieczenia samochodu po rejestracji oraz czy możliwe jest wykupienie polisy natychmiast po zakupie?

Czytaj więcej