MENU
KONTAKT
5 lat temu

Allianz w porównywarce ubezpieczeń mfind.pl. W kalkulatorze kupimy online polisy OC i AC znanego ubezpieczyciela

Allianz w porównywarce ubezpieczeń mfind.pl. W kalkulatorze kupimy online polisy OC i AC znanego ubezpieczyciela

Niedawno oferta porównywarki ubezpieczeń mfind.pl poszerzyła się o polisy Allianz – jednego z największych ubezpieczycieli w Polsce. Dzięki tej współpracy kierowcy zyskali jeszcze większy wybór w kalkulatorze OC/AC mfind i jeszcze szybciej znajdą najkorzystniejsze ubezpieczenie dla swojego samochodu.

Allianz poszerza ofertę porównywarki mfind.pl

Dzięki nawiązaniu współpracy, Allianz dołączył do towarzystw takich jak AVIVA, Proama, Benefia24, AXA Direct, You Can Drive, MTU, LINK4, Liberty Ubezpieczenia, Gothaer oraz Uniqa, których oferty można porównać w kalkulatorze OC i AC mfind.

Co ważne, tak jak w przypadku pozostałych towarzystw, każdą polisę Allianz można od razu kupić online, bez konieczności wychodzenia z domu czy też kontaktu z konsultantem.

Allianz jednym z liderów rynku ubezpieczeniowego w Polsce

Firma Allianz jest obecna na polskim rynku od 1997 roku i przez prawie 20 lat działalności w naszym kraju stała się jednym z liderów rynku finansowo-ubezpieczeniowego. Obecnie Grupę Allianz Polska tworzą cztery spółki: Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji Allianz Polska S.A. (ubezpieczenia majątkowe), Towarzystwo Ubezpieczeń Allianz Życie Polska S.A. (ubezpieczenia na życie), Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych Allianz Polska S.A. (fundusze inwestycyjne) i Powszechne Towarzystwo Emerytalne Allianz Polska S.A. (otwarty i dobrowolny fundusz emerytalny). Allianz Polska świadczy kompleksowe usługi 2 milionom klientów indywidualnych i korporacyjnych. Składki z ubezpieczeń wyniosły w 2015 roku 2,5 miliarda złotych, a aktywa pod zarządem grupy sięgnęły niemal 14 mld zł. To stawia Grupę Allianz w czołówce instytucji ubezpieczeniowych działających w Polsce.

Kierowcy ubezpieczą samochód na mfind.pl jeszcze taniej

Pojawienie się polis Allianz w ofercie porównywarki ubezpieczeń mfind.pl oznacza, że kierowcy w Polsce znacznie szybciej oraz wygodniej znajdą dla siebie korzystne cenowo ubezpieczenie OC oraz najlepiej dopasowane autocasco.

– W mfind dążymy do tego, aby w czasach licznych podwyżek cen i podatków obciążających kieszeń przeciętnego Polaka, kierowcy mogli kupować ubezpieczenia OC/AC świadomie i jak najkorzystniej dla własnego portfela. Nawiązanie współpracy z Allianz to ważny krok w drodze do tego celu. Pojawienie się polis Allianz w naszej ofercie oznacza dla klientów jeszcze większy wybór i możliwość szerszego porównania cen oraz zakresów ubezpieczeń. To najlepszy i jedyny sposób na oszczędność – podkreśla Bartłomiej Roszkowski, współzałożyciel i VP Product porównywarki ubezpieczeń mfind.pl.

Press kit - materiały dla mediów

mfind.pl to nie tylko porównywarka ubezpieczeniowa, ale również Akademia ubezpieczeń mfind publikująca artykuły poradnikowe, aktualności, teksty interwencyjne, raporty oraz analizy. W mfind nie tylko opisujemy, ale również kształtujemy rynek ubezpieczeń w taki sposób, aby był jak najbardziej przyjazny dla konsumentów.