HDI – Assistance samochodu w HDI

HDI Assistance to dodatkowe ubezpieczenie samochodu, które zagwarantuje ci możliwość kontynuowania podróży, jeśli zdarzy się awaria, wypadek lub ktoś ukradnie twój samochód.

HDI – Assistance samochodu w HDI

W zależności od wybranego wariantu, dostępne są różne opcje dodatkowe HDI Assistance. W przypadku tego ubezpieczyciela, wykupienie Assistance jest możliwe jedynie wtedy, gdy ubezpieczyłeś już tam samochód w ramach OC lub AC. HDI Assistance wykupisz bez względu na wiek auta.

 

Jednak bez względu na wybrany wariant, infolinia HDI Assistance jest czynna 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu. Wystarczy zadzwonić pod nr: +48 22 44 99 999 lub 801 801 181 – koszt obu rodzajów połączeń jest zgodny z taryfą operatora.

 

HDI Assistance Standard

 

HDI Assistance Standard to podstawowy wariant ubezpieczenia. Masz w jego ramach zapewnione holowanie twojego pojazdu w razie wypadku do 100 km, a osoby poszkodowanej – bez limitu, a także udzielenie informacji serwisowej i przekazanie wiadomości – ale tylko w razie wypadku. Ubezpieczenie obowiązuje wyłącznie na terenie Polski.

 

HDI Assistance  Złoty

 

W przypadku zakupu HDI Assistance Złotego możesz oczekiwać próby usprawnienia auta na miejscu, holowania twojego pojazdu w razie wypadku do 200 km od miejsca zdarzenia, a samochodu osoby poszkodowanej – bez limitu. Ubezpieczenie zawiera również informację serwisową, przekazanie wiadomości, pomoc tłumacza, a także udostępnienie pojazdu zastępczego do 5 dni (tylko jeśli zdarzył się wypadek lub doszło do kradzieży auta, pojazd zastępczy nie obowiązuje w przypadku awarii) i parking dla twojego auta do 2 dób oraz odbiór ubezpieczonego pojazdu. Możliwe jest również kontynuowanie przez ciebie podróży lub powrót do domu – w zależności od tego, które miejsce jest bliżej. 

 

W przypadku awarii lub wypadku otrzymasz ekspertyzę techniczną. Jeśli zajdzie taka konieczność, twoje auto zostanie też w ramach ubezpieczenie zezłomowane.

 

HDI Assistance Złoty działa w Polsce, krajach europejskich (Turcja i Rosja wyłącznie w europejskiej części), a także w Izraelu, Maroku i Tunezji.

 

HDI Assistance Złoty+

 

Najbardziej rozszerzony wariant HDI Assistance Złoty+. W jego ramach uzyskasz informację serwisową i przekazanie wiadomości. Twój pojazd, jeśli nie uda się go uruchomić na miejscu (a próbę uruchomienia masz w pakiecie), będzie holowany do 400 km od miejsca zdarzenia, a auto osoby poszkodowanej – bez limitu. 

HDI Assistance Złoty+ to także pomoc tłumacza, parking dla auta do 3 dób, odbiór ubezpieczonego pojazdu i zakwaterowanie dla dwóch osób do 2 dób. Uzyskasz również możliwość kontynuowania podróży bądź powrotu do miejsca zamieszkania – w zależności, dokąd jest bliżej. Przyznany zostanie ci też samochód zastępczy – do 10 dni w przypadku kradzieży lub wypadku i do 5 dni w przypadku awarii. Będziesz też mógł skorzystać ze świadczenia pomocy medycznej.

 

HDI Assistance Złoty+ obowiązuje w Polsce, Europie (także w Turcji i Rosji, ale tylko w europejskiej części) oraz Maroku, Tunezji i Izraelu.

 

HDI Assistance Podróżnik15

 

HDI Assistance mogą też wykupić osoby wybierające się w maksymalnie 15-dniową podróż, np. na wakacje. Ten rodzaj ubezpieczenia dostępny jest dla osób posiadających już OC lub AC w HDI bądź Warta

 

Podróżnik15 działa w Polsce i Europie, może obejmować wszystkie samochody – bez względu na wiek. W jego ramach właściciel otrzymuje m.in. gwarancję holowania pojazdu do 400 km w razie wypadku bądź awarii, holowanie pojazdu osoby poszkodowanej bez limitu na terenie Polski, parking do 3 dób, zakwaterowanie do 2 dób, świadczenie pomocy medycznej.

Produkty ubezpieczeniowe

Ikona Samochód

 

Ubezpieczenie samochodu

HDI Ubezpieczenia posiada szeroką ofertę polis komunikacyjnych, jak np. OC, AC lub dodatkowe polisy dla zmotoryzowanych

Ikona Serce

 

Ubezpieczenie zdrowotne

Szukasz prywatnego pakietu medycznego? Sprawdź ubezpieczenia zdrowotne w mfind

Ikona Walizka

 

Ubezpieczenie turystyczne

Ubezpieczenie turystyczne w HDI Ubezpieczenia dostępne jest w kilku wariantach, a ceny zależą od miejsca i celu podróży

Ikona Dom

 

Ubezpieczenie nieruchomości

W HDI ubezpieczysz dom, także ten w trakcie budowy, mieszkanie wraz z wyposażeniem oraz domek letniskowy