Ubezpiecz swoje auto lub motocykl w Warta – sprawdź aktualne stawki OC/AC

Oblicz składkę OC/AC w Warta

Szukasz najtańszego ubezpieczenia OC komunikacyjnego, bo zakres ochrony jest identyczny w każdej firmie? Poznaj ofertę Warty! Kupując OC pojazdu mechanicznego, dostajesz darmowe ubezpieczenie assistance, a nawet możliwość utrzymania zniżek po zgłoszeniu szkody.

Kalkulator OC/AC w Warta

Oblicz składkę OC/AC

Zalety ubezpieczenia OC w Warcie

  • Bezpłatne Assistance Standard. Warta zapewni Ci odholowanie pojazdu do 100 km od miejsca wypadku, udzieli konsultacji telefonicznej i przekaże pilną wiadomość wybranej osobie. Nie ma znaczenia, czy do wypadku doszło z Twojej winy, czy innej osoby. Maksymalny koszt świadczeń wynosi 5000 zł.
  • Zyskujesz OC Szybką Wypłatę, czyli możliwość bezpośredniej likwidacji szkody. Jeśli Twój pojazd ucierpi w wypadku, w którym będą uczestniczyć nie więcej niż 2 pojazdy, a wartość szkody nie przekroczy 500 000 zł, możesz ją zgłosić Warcie. Nie musisz kontaktować się z ubezpieczycielem sprawcy – Warta zajmie się formalnościami za Ciebie. Ponadto pokryje koszty holowania i parkowania ubezpieczonego pojazdu, wynajmu auta zastępczego oraz innych usług.
  • Zachowasz zniżki za bezwypadkową jazdę po powstaniu szkody. Ochrona zniżek OC działa w przypadku szkód o wartości do 5000 zł. Możesz wznowić umowę, nie opłacając wyższej składki. Jeżeli będziesz jeździć bezszkodowo przez rok, przedłużysz umowę bez wspomnianego limitu.
  • Zdobędziesz Pakiet Stałego Klienta. Korzystne warunki przewidują np. wyższe sumy ubezpieczeń dobrowolnych bez windowania składek.
  • Wolisz uniknąć jednorazowej płatności za OC? Warta rozłoży składkę na 2 lub 4 raty. Ta opcja jest dostępna również dla ubezpieczenia AC.
  • Zaoszczędzisz na Zielonej Karcie. Podpisz umowę ubezpieczenia na 12 miesięcy, a Warta przyzna Ci 5% zniżki.

Ubezpieczenie AC Standard Warta

Z ubezpieczeniem Autocasco Standard w Warcie otrzymasz Assistance Standard za darmo. Podstawowe AC zagwarantuje Ci ochronę na wypadek zdarzeń komunikacyjnych, zdarzeń losowych, kradzieży z włamaniem i dewastacji.

Dzięki formule all risks masz pewność, że Warta odpowiada za następstwa wszystkich zdarzeń, których nie ujęła w wyłączeniach odpowiedzialności. Poza tym możesz zgłosić nawet najdrobniejsze szkody, których wartość nie przekracza 500 zł. Pamiętaj tylko, że szkody powstałe w Gruzji nie są objęte umową.

Klienci wybierają między dwoma metodami likwidacji szkody – w sieci warsztatów niezależnych lub w autoryzowanej stacji obsługi (ASO). Możesz spersonalizować AC Standard, dokupując opcje dostępne w AC Komfort.

Ubezpieczenie AC Komfort Warta

Warta rekomenduje ubezpieczenie Autocasco Komfort właścicielom maksymalnie 6-letnich samochodów. Jeśli zależy Ci na naprawie szkód w autoryzowanym serwisie i wolisz uniknąć partycypowania w kosztach, czyli udziału własnego, rozszerzone AC jest dla Ciebie. Zyskasz również ochronę bagażu i Assistance Złoty w cenie pakietu.

Kupujesz nowy samochód u dealera? Warta zaproponuje Ci utrzymanie sumy ubezpieczenia równej pierwotnej wartości auta aż przez 3 lata. To oznacza, że kiedy Twój samochód zostanie całkowicie zniszczony lub skradziony w ostatnim roku ubezpieczeniowym, odszkodowanie będzie równe kwocie z faktury potwierdzającej zakup.

Musisz też wiedzieć, że wycena naprawy pojazdu w ASO nie uwzględnia amortyzacji części – mechanicy stosują części oryginalne z logo producenta samochodu. Odszkodowania nie zmniejszają sumy ubezpieczenia, więc nie trzeba wnosić dodatkowych opłat, aby utrzymywać ją na stałym poziomie.

Ubezpieczenie szyb w Warcie

Dzięki ubezpieczeniu Auto Szyby możesz zgłosić szkodę dotyczącą wyłącznie szyb, nie martwiąc się o utratę zniżek na AC. Warta deklaruje, że koszt dodatkowej ochrony jest wielokrotnie niższy od ceny wymiany szyby czołowej, a nawet od naprawy drobnego odprysku.


98% klientów poleca porównywarkę ubezpieczeń Punkta

Ponad 290 tys. osób zaoszczędziły w sumie 159 568 209 zł!

Kupiłeś polisę w Warta przez Punkta? Wystaw opinię!

Ubezpieczenie nieruchomości? Z Punktą to nie problem. Przeszłam krok po kroku formularz, wpisałam wymagane dane i zaraz otrzymałam kilkanaście atrakcyjnych ofert dopasowanych do mnie.

Czytaj więcej
Agnieszka 9 miesięcy temu
5.0

Nawet przez myśl mi nie przeszło, że za polisę OC mogę zapłacić mniej niż 300 zł! Mój dotychczasowy ubezpieczyciel wyliczył mi składkę o ponad 120 zł wyższą. Dzięki tej cenie zdecydowałem się na dodatkowy assistance i nadal całość wyniosła mnie mniej niż w poprzednim roku.

Czytaj więcej
OC taniej niż myślałem 9 miesięcy temu
5.0
Średnia ocena naszych klientów:
5.0/5.0
Kup ubezpieczenie w Warta

Poczytaj o ubezpieczeniach

Najczęściej czytane

Taryfikator mandatów na 2022 rok
Taryfikator mandatów 2022 – sprawdź, co się zmieniło

Rok 2022 przyniósł wiele zmian, jeśli chodzi o taryfikator mandatów i sankcje z powodu łamania przepisów na drogach. Jakie mandaty za przekroczenie prędkości teraz obowiązują? W naszym artykule zebraliśmy najważniejsze zmiany, jakie pojawiły się od początku stycznia oraz czego możemy spodziewać się wraz z upływem roku.

wichura
Ubezpieczenie od wichur, huraganów i trąb powietrznych

Przerwy w dostawach prądu, tysiące zerwanych dachów, a nawet całkowicie zniszczonych domów. To skutki orkanów, które coraz częściej przetaczają się przez Polskę, zostawiając za sobą potężne straty. Naprawa szkód będzie mniej dotkliwa, jeśli otrzymasz odszkodowanie z ubezpieczenia nieruchomości na wypadek wichur. Ile kosztuje i jak działa ubezpieczenie na wypadek silnego wiatru, huraganu i trąby powietrznej?

Polisa OC młodego kierowcy.
Ubezpieczenie OC dla młodego kierowcy. Sprawdź, jak oszczędzić i uniknąć zwyżek za wiek

Obowiązkowe ubezpieczenie OC dla młodego kierowcy może być nawet kilka razy droższe niż polisa bardziej doświadczonego 35-latka. Sprawdź, ile kosztuje ubezpieczenie samochodu dla młodego kierowcy, z jakimi utrudnieniami spotka się 18-latek ubezpieczający samochód i co zrobić, żeby zaoszczędzić na polisie OC.

Ubezpieczenie OC Anglika
Ubezpieczenie anglika w Polsce w 2022 roku – ile kosztuje OC dla aut z kierownicą po prawej stronie?

Polacy chętnie kupują auta z zagranicy. Mimo że największą popularnością cieszą się pojazdy pochodzące z Niemiec, to nie brakuje też chętnych na angliki, czyli pojazdy sprowadzane z Wielkiej Brytanii. Dla tych samochodów charakterystyczna jest kierownica po prawej stronie. Ile kosztuje ubezpieczenie anglika w Polsce? Na jakie inne koszty muszą być przygotowani właściciele anglików? Sprawdzamy!

Przejdź do akademii