Wybierz najlepsze ubezpieczenie OC/AC z Trasti

Znajdź najtańszą polisę OC/AC

Szukasz ubezpieczenia samochodu na Twoją kieszeń? Sprawdź, co oferuje ubezpieczenie OC/AC Trasti. Porównaj ofertę z innymi towarzystwami ubezpieczeniowymi i zdecyduj, który pakiet usług jest najkorzystniejszy dla Ciebie.

Kalkulator ubezpieczeń OC/AC Punkta

Sprawdź cenę OC/AC

Ubezpieczenie OC od Trasti

Ubezpieczenie OC w Polsce jest obowiązkowe i obejmuje takie same usługi niezależnie od Towarzystwa Ubezpieczeniowego, które wybierzesz. Trasti gwarantuje Ci ochronę przed odpowiedzialnością cywilną w przypadku uszkodzenia innego pojazdu. Ubezpieczenie OC Trasti jest także atrakcyjne cenowo, dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii w procesie rozwijania polis.

Trasti ubezpieczenie OC możesz kupić na raty, w abonamencie lub zapłacić za cały rok z góry – tak jak odpowiada Tobie!

 • Miesięczne raty 0%.
 • Opcja wykupienia ubezpieczenia w abonamencie.
 • Możliwość wyrobienia Zielonej Karty.

Ubezpieczenie AC – ALL Risk

Jeżeli zależy Ci na spokoju ducha, AC oferuje rozwiązania zapewniające kompleksową ochronę w zakresie uszkodzenia, zniszczenia i utraty pojazdu. Autocasco Trasti wyróżnia najwyższa na rynku wysokość szkody całkowitej wynosząca nawet 100% jego wartości! Z Punktą możesz kupić pełen pakiet ubezpieczenia OC/AC Trasti.

Ubezpieczenie AC obejmuje wszystkie zdarzenia, które występują na skutek przypadkowych i nieprzewidzianych zdarzeń, powstałych niezależenie od ubezpieczającego. Możesz wybrać spośród 3 wariantów: kosztorysowego, ASO lub za pośrednictwem sieci partnerskiej.

 • Ubezpieczenie Trasti AC All Risk działa na terytorium Polski i Europy.
 • Suma ubezpieczenia obejmuje wartość pojazdu do 250 000 zł!
 • Ubezpieczenie dla nawet 19-letnich pojazdów!

Poznaj 3 warianty ubezpieczenia AC od Trasti!

Sprawdź, który wariant ubezpieczenia najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Każdy z nich jest dopasowany do innych oczekiwań klientów. Masz problem z podjęciem decyzji? Porównaj ceny i zakres usług z innymi towarzystwami z kalkulatorem OC/AC.

Wariant: Kosztorys

W przypadku zdarzenia drogowego, jeżeli posiadacz ubezpieczenie AC Trasti pieniądze z odszkodowania trafiają bezpośrednio na Twoje konto! Jak działa to rozwiązanie? To Ty decydujesz, w jakim warsztacie naprawisz swoje auto – Trasti zapewnia likwidację szkody do nawet 100% wartości.

 • Wycena części na podstawie eksperckich programów.
 • Wycena usługi naprawy na podstawie miejsca zamieszkania, a nie średniej krajowej.
 • Bezpłatny samochód zastępczy na 30 dni w przypadku kradzieży.

Wariant: Sieć Partnerska

Nie chcesz angażować się w naprawę auta? Skorzystaj z tego wariantu ubezpieczenia samochodu! W razie potrzeby Trasti będzie odpowiedzialne za naprawę – jedyne, co musisz zrobić to zgłosić zdarzenie. Z tym pakietem AC ubezpieczyciel może odebrać uszkodzone auto, zaprowadzić do wybranego serwisu, a następnie z powrotem odstawić pod Twoje drzwi! Naprawa pojazdu odbywa się w formie bezgotówkowej, w wybranym przez Ciebie serwisie z puli rekomendowanej przez TU.

 • Naprawa samochodu do 100% jego wartości.
 • Usługa „door to door”.
 • Bezpłatny samochód zastępczy na 30 dni w przypadku kradzieży.

Wariant: ASO

Chcesz serwisować auto tylko u autoryzowanych specjalistów? Wariant ASO ubezpieczenia AC daje Ci taką możliwość. Zawsze profesjonalna naprawa samochodu w wybranej sieci naprawczej producenta daje gwarancje najwyższej jakości usługi.

 • Naprawy w wybranym przez klienta ASO w ramach ubezpieczenia AC.
 • Koszty pracy indywidualnie obliczane na podstawie średniej dla miejsca zamieszkania, a nie z góry ustalonej stawki.
 • Bezgotówkowa forma likwidacji szkody z AC.

98% klientów poleca porównywarkę ubezpieczeń Punkta

Ponad 290 tys. osób zaoszczędziły w sumie 159 568 209 zł!

Kupiłeś polisę w Trasti w Punkcie? Wystaw opinię!

Nawet przez myśl mi nie przeszło, że za polisę OC mogę zapłacić mniej niż 300 zł! Mój dotychczasowy ubezpieczyciel wyliczył mi składkę o ponad 120 zł wyższą. Dzięki tej cenie zdecydowałem się na dodatkowy assistance i nadal całość wyniosła mnie mniej niż w poprzednim roku.

Rzetelnie, szybko, sprawnie bez zbędnych formalności, w pełni kompetentni, jakość obsługi rewelacyjna no i cena OC z roku na rok wyszukana korzystniejsza, co cieszy mnie najbardziej. Polecam jak najbardziej, warto skorzystać.

Propozycja ubezpieczyciela została dla mnie przygotowana bardzo starannie. Była faktycznie najbardziej atrakcyjna. Poza tym pani, która się ze mną kontaktowała potrafiła udzielić mi dodatkowych informacji. Jestem bardzo zadowolony.

Znajdź najlepsze ubezpieczenie z Punktą!

Poznaj Akademię Punkty!

Kierowco! To warto wiedzieć!

Najtańsze OC w 2023
Najtańsze ubezpieczenie OC lipiec 2024 – ranking. Sprawdź prognozy i porównaj oferty ubezpieczycieli

Ceny obowiązkowego ubezpieczenia OC zmieniają się dynamicznie. Pamiętaj jednak, że porównując wysokość składki u różnych ubezpieczycieli, możesz oszczędzić nawet kilkaset złotych na polisie. Sprawdź ranking ubezpieczeń OC Punkty i sprawdź, gdzie można było kupić najtańsze ubezpieczenie OC i jakie są prognozy na kolejne miesiące. Pamiętaj, aby regularnie sprawdzać aktualizację naszego rankingu.

Odwołanie od decyzji ubezpieczyciela
Odwołanie od decyzji ubezpieczyciela – rzeczy, o których musisz pamiętać!

"Ile? Przecież to nie wystarczy nawet na połowę części!" – to z reguły pierwsza myśl po otrzymaniu wyceny szkody od ubezpieczyciela. Weź głęboki oddech i odstaw nerwy na bok. Nawet jeśli spotkasz się z odmową wypłaty odszkodowania, nie musisz spotykać się od razu z prawnikiem. Wystarczy, że napiszesz odwołanie od decyzji ubezpieczyciela. Podpowiadamy, jak postąpić w takiej sytuacji!

Zgłoszenie szkody z AC krok po kroku

Miałeś kolizję i zostałeś obarczony winą za zdarzenie? A może nieznany sprawca uszkodził Twój pojazd? W takich sytuacjach nie możesz liczyć na odszkodowanie z polisy OC. Jeśli nie wykupiłeś ubezpieczenia autocasco, konieczne będzie pokrycie szkód z własnej kieszeni. Jak przebiega zgłoszenie AC i ile masz na to czasu?

Przejdź do akademii