Z NNW od Trasti bezpiecznie podróżuje i kierowca, i pasażerowie!

Oblicz składkę OC/AC

Czy jest ubezpieczenie samochodu, które ochroni Cię przed ewentualnymi kosztami leczenia? Tak! Polisa NNW to gwarancja wypłaty odszkodowania lub zwrotu kosztów leczenia w przypadku nieszczęśliwego wypadku. Zobacz, co swoim klientom oferuje Trasti.

Kalkulator ubezpieczeń OC/AC Punkta

Sprawdź cenę OC/AC

Wybierz polisę Trasti NNW i zapomnij o kosztach leczenia

Chcesz zadbać nie tylko o samochód, ale także o siebie i najbliższych? Postaw na dodatkową polisę NNW. Gwarantuje ono wypłatę świadczeń w przypadku, ulegnięciu obrażeniom podczas wypadku lub kolizji. Polisa obejmuje kierowcę (ujętego w umowie), jak również pasażerów znajdujących się w pojeździe. Chronisz siebie i swoich najbliższych!

Gdy zastanawiasz się nad ubezpieczeniem NNW Trasti, warto pamiętać o tym, jak wysokie koszty leczenia potrafią być. Cena zabiegów rehabilitacyjnych, konsultacji lekarskich czy zabiegów potrafią osiągać nawet kilkadziesiąt, a niekiedy i kilkaset tysięcy złotych! Dodatkowa ochrona stanowi zabezpieczenie finansowe dla ubezpieczającego.

Zdecyduj o sumie ubezpieczenia

Jeśli zdecydujesz się na NNW komunikacyjne, możesz samodzielnie zdecydować o wariancie. W Trasti masz 3 warianty sumy ubezpieczenia do wyboru: 50.000, 100.000 i 200.000 zł. Możesz zdecydować na podstawie długości tras, jakie pokonujesz, częstotliwości poruszania się autem lub ilości pasażerów, jaka zazwyczaj z Tobą podróżuje – decyzja należy tylko do Ciebie!

Polisy zaprojektowane są tak, aby zapewnić także zabezpieczenie finansowe w przypadku trwałego uszczerbku na zdrowiu. Co to oznacza? Jeżeli na skutek wypadku drogowego stajesz się np. niezdolny do pracy lub jeden z narządów nie rokuje w żaden sposób – Towarzystwo Ubezpieczeniowe wypłaci Ci należne odszkodowanie. W przypadku ubezpieczenia NNW Trasti jest to 1% sumy ubezpieczenia za każdy 1% uszczerbku.

Jeździsz bezpiecznie? Płacisz mniej!

Cena ubezpieczenia NNW dopasowana jest do historii szkodowej OC. Trasti docenia kierowców, którzy jeżdżą bezpiecznie. Jeżeli na Twoim koncie nie ma wypadków czy kolizji, cena polisy będzie znacznie niższa. Warto o tym pamiętać, podczas podejmowania decyzji. Już za kilkadziesiąt złotych miesięcznie możesz zadbać o zapewnienie dodatkowej ochrony dla siebie, ale i zabezpieczeniu finansowym rodziny w przypadku śmierci czy trwałego uszczerbku na zdrowiu.


98% klientów poleca porównywarkę ubezpieczeń Punkta

Ponad 290 tys. osób zaoszczędziły w sumie 159 568 209 zł!

Kupiłeś polisę w Trasti w Punkcie? Wystaw opinię!

Nawet przez myśl mi nie przeszło, że za polisę OC mogę zapłacić mniej niż 300 zł! Mój dotychczasowy ubezpieczyciel wyliczył mi składkę o ponad 120 zł wyższą. Dzięki tej cenie zdecydowałem się na dodatkowy assistance i nadal całość wyniosła mnie mniej niż w poprzednim roku.

Bardzo szybka i rzetelna obsługa. Konsultant uprzejmy i znający się na swojej pracy. Bez problemu doszliśmy do porozumienia czego potrzebuję. Polecam i będę korzystać w przyszłości.

Znajdź najlepsze ubezpieczenie z Punktą!

Poznaj opinie ekspertów!

Szukasz więcej informacji? Sprawdź naszą Akademię!

Kolizja na drodze - jak napisać oświadczenie wzór
Stłuczka? Pobierz oświadczenie sprawcy kolizji drogowej i nie martw się więcej! [WZÓR PDF]

Korek. Cenny czas ucieka, a samochody nie jadą. Jedni zmieniają pas ruchu, na siłę wciskając się między auta, drudzy próbują ominąć zator poboczem lub chodnikiem. W takich nerwowych sytuacjach łatwo o stłuczkę, która dodatkowo zablokuje spieszących się kierowców. Ale co dalej? Czy wystarczy spisać oświadczenie sprawcy kolizji, czy lepiej wezwać drogówkę? Odpowiadamy!

Bezpośrednia likwidacja szkód od kwietnia jest dostępna u 8 polskich ubezpieczycieli
Bezpośrednia likwidacja szkód stała się faktem. Jakie towarzystwa oferują BLS?

Od kwietnia 2015 roku osiem firm ubezpieczeniowych oferuje bezpośrednią likwidację szkód (BLS) z OC. Jeśli masz ubezpieczenie w tych towarzystwach, a będziesz miał szkodę z winy innego kierowcy, możesz ją zgłosić do swojego ubezpieczyciela. Sprawdź, jakie to firmy i jakie warunki trzeba spełnić, aby szkoda mogła być likwidowana bezpośrednio.

Najtańsze OC w 2023
Najtańsze ubezpieczenie OC lipiec 2024 – ranking. Sprawdź prognozy i porównaj oferty ubezpieczycieli

Ceny obowiązkowego ubezpieczenia OC zmieniają się dynamicznie. Pamiętaj jednak, że porównując wysokość składki u różnych ubezpieczycieli, możesz oszczędzić nawet kilkaset złotych na polisie. Sprawdź ranking ubezpieczeń OC Punkty i sprawdź, gdzie można było kupić najtańsze ubezpieczenie OC i jakie są prognozy na kolejne miesiące. Pamiętaj, aby regularnie sprawdzać aktualizację naszego rankingu.

wypadek a stłuczka - poznaj różnice
Wypadek a stłuczka. Wyjaśniamy różnice

Wypadek, stłuczka, kolizja drogowa. Pozornie znaczą to samo. Jak jest w rzeczywistości? Jak musisz się zachować w sytuacji, gdy dojdzie do zdarzenia? Sprawdzamy!

Przejdź do akademii