Kontakt Trasti – Sprawdź numer infolinii i adres!

Oblicz składkę polisy

Potrzebujesz numeru infolinii Trasti? Nie wiesz, gdzie zgłosić stłuczkę? Sprawdź poniżej!

Kalkulator ubezpieczeń OC/AC Punkta

Sprawdź cenę OC/AC

Skontaktuj się z Trasti!

Potrzebujesz nawiązać kontakt z Trasti? Towarzystwo ubezpieczeniowe udostępnia różne kanały, dzięki którym szybko uzyskasz odpowiedź na swoje pytanie. Dostępne są formularze na stronie, infolinia oraz kontakt za pośrednictwem serwisów społecznościowych.

Infolinia Trasti

Infolinia Trasti działa od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00.

W razie jakichkolwiek pytań możesz połączyć się z dedykowanym konsultantem, który szybko pomoże rozwiązać wątpliwości. Pomoże, gdy będziesz mieć problem z wypełnieniem zgłoszenia o likwidację szkody, albo gdy pojawią się pytania dotyczące zakresu ubezpieczenia.

Z Trasti możesz skontaktować się pod numerem telefonu:
+48 22 250 93 73

Formularze kontaktowe Trasti

Jeśli chcesz szybko zgłosić szkodę czy zmianę właściciela pojazdu – nie musisz dzwonić na infolinię, wystarczy wypełnić dedykowany formularz na stronie Trasti. Wypełniasz go wtedy, kiedy Tobie odpowiada, a konsultant skontaktuje się w celu potwierdzenia informacji.

Jakie formularze znajdziesz na stronie Trasti?

  • Zgłoszenia szkody
  • Sprzedaży pojazdu i przeniesienia własności na nowego właściciela
  • Zmiana danych.

Chcesz kupić polisę ubezpieczeniową w Trasti? Skorzystaj z naszego kalkulatora OC/AC. Porównasz ofertę zarówno tego ubezpieczyciela, jak i kilkunastu innych.

Oblicz składkę OC/AC

Adres pocztowy

Chcesz przesłać dokumenty pocztą? Wypowiedzenie OC lub inne dodatkowe zaświadczenia, druki i potwierdzenia możesz wysłać na adres:

Trasti, Skrytka Envelo 206, 00-935 Warszawa

Kontakt mailowy

Konsultanci marki Trasti odpowiadają na pytania klientów także za pośrednictwem wiadomości mailowych. Za pośrednictwem dedykowanej skrzynki mailowej możesz przesłać dokumenty z wypowiedzeniem umowy lub zapytaniem dotyczącym obowiązującej polisy. 

e-mail: [email protected]

Trasti w mediach społecznościowych

Trasti to nowoczesna firma ubezpieczeniowa, która umożliwia kontakt także za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jeżeli chcesz szybko uzyskać odpowiedź na swoje pytanie, bez oczekiwania na infolinii, możesz je także zadać za pośrednictwem profili marki.

Trasti likwidacja szkody: co zrobić w razie stłuczki lub wypadku?

Stres związany z kolizją na drodze bywa nieunikniony. Warto więc pamiętać, że ubezpieczenie OC chroni Cię w przypadku takich sytuacji. Trasti likwidację szkody rozwiązuje szybko i sprawnie, co docenia wielu klientów firmy.  Jeżeli jesteś osobą poszkodowaną, możesz ubiegać się o odszkodowanie z tytułu OC sprawcy. Jeśli jednak to Ty spowodowałeś stłuczkę, obowiązkowe ubezpieczenie samochodu ochroni Cię przed kosztami. W takiej sytuacji, po zgłoszeniu szkody, Trasti zajmie się wypłatą odszkodowania dla poszkodowanych. 

Pamiętaj, aby zebrać najważniejsze informacje: numer polisy OC sprawcy, numer rejestracyjny i marka pojazdu sprawcy oraz poszkodowanego, opis okoliczności zdarzenia. Przydatne będzie także oświadczenie o zdarzeniu drogowym oraz zdjęcia.

Jak zgłosić szkodę, gdy posiadasz ubezpieczenie OC/AC Trasti?

Mamy 4 możliwości w Trasti likwidacji szkody. Najwygodniejszym sposobem będzie przesłanie informacji za pośrednictwem formularza kontaktowego – unikasz ryzyka zgubienia przesyłki, jak może być w przypadku formy papierowej. Wolisz uniknąć przesyłania on-line dokumentów? Skorzystaj z poniższego adresu siedziby głównej. Trasti likwidację szkody 

  • Wypełnij formularz kontaktowy na stronie.
  • Wyślij podpisany skan dokumentów na adres email: [email protected]
  • Prześlij wersję papierową na adres: Trasti, Skr. Envelo 206, 00-935 Warszawa
  • Zadzwoń na infolinię pod numerem telefonu: +48 22 250 93 73.


98% klientów poleca porównywarkę ubezpieczeń Punkta

Ponad 290 tys. osób zaoszczędziły w sumie 159 568 209 zł!

Kupiłeś polisę w Trasti w Punkcie? Wystaw opinię!

Bardzo szybka i rzetelna obsługa. Konsultant uprzejmy i znający się na swojej pracy. Bez problemu doszliśmy do porozumienia czego potrzebuję. Polecam i będę korzystać w przyszłości.

Rzetelnie, szybko, sprawnie bez zbędnych formalności, w pełni kompetentni, jakość obsługi rewelacyjna no i cena OC z roku na rok wyszukana korzystniejsza, co cieszy mnie najbardziej. Polecam jak najbardziej, warto skorzystać.

Dzięki doradcom tej firmy zapłaciłam ponad 500 zł mniej niż proponował mi mój ubezpieczyciel, szczerze polecam.

Znajdź najlepsze ubezpieczenie z Punktą!

Akademia Punkta

Co warto wiedzieć o ubezpieczeniu samochodu?

Najtańsze OC w 2023
Najtańsze ubezpieczenie OC lipiec 2024 – ranking. Sprawdź prognozy i porównaj oferty ubezpieczycieli

Ceny obowiązkowego ubezpieczenia OC zmieniają się dynamicznie. Pamiętaj jednak, że porównując wysokość składki u różnych ubezpieczycieli, możesz oszczędzić nawet kilkaset złotych na polisie. Sprawdź ranking ubezpieczeń OC Punkty i sprawdź, gdzie można było kupić najtańsze ubezpieczenie OC i jakie są prognozy na kolejne miesiące. Pamiętaj, aby regularnie sprawdzać aktualizację naszego rankingu.

Odwołanie od decyzji ubezpieczyciela
Odwołanie od decyzji ubezpieczyciela – rzeczy, o których musisz pamiętać!

"Ile? Przecież to nie wystarczy nawet na połowę części!" – to z reguły pierwsza myśl po otrzymaniu wyceny szkody od ubezpieczyciela. Weź głęboki oddech i odstaw nerwy na bok. Nawet jeśli spotkasz się z odmową wypłaty odszkodowania, nie musisz spotykać się od razu z prawnikiem. Wystarczy, że napiszesz odwołanie od decyzji ubezpieczyciela. Podpowiadamy, jak postąpić w takiej sytuacji!

Zgłoszenie szkody z AC krok po kroku

Miałeś kolizję i zostałeś obarczony winą za zdarzenie? A może nieznany sprawca uszkodził Twój pojazd? W takich sytuacjach nie możesz liczyć na odszkodowanie z polisy OC. Jeśli nie wykupiłeś ubezpieczenia autocasco, konieczne będzie pokrycie szkód z własnej kieszeni. Jak przebiega zgłoszenie AC i ile masz na to czasu?

Wypowiedzenie OC – wszystko, co musisz wiedzieć!

Niedługo kończy się polisa ubezpieczeniowa Twojego samochodu? Zanim zdecydujesz się na przedłużenie, sprawdź składki w konkurencyjnych firmach. Może okazać się, że taniej będzie, jeśli złożysz wypowiedzenie OC, a potem podpiszesz nową umowę z innym towarzystwem ubezpieczeniowym. Punkta podpowiada, jak wypowiedzieć umowę OC oraz prezentuje gotowy wzór do pobrania i wydrukowania!

Przejdź do akademii