Trasti OC/AC – Kalkulator ubezpieczeń | Sprawdź, jaką polisę wybrać!

Sprawdź, ile kosztuje ubezpieczenie OC Trasti!

Nowa marka wkracza na rynek ubezpieczeniowy! Trasti to doświadczenie polskich specjalistów i zagranicznych rozwiązań, które sprawdziły się już w Szwecji, Słowenii czy Szwajcarii. Jedna z największych grup finansowych w Europie zapewnia spokój ducha podczas każdej przejażdżki autem.

 

Kalkulator ubezpieczenia OC/AC Trasti

Oblicz składkę OC/AC

Poznaj nowy wymiar zaufania – Trasti

Trasti to ubezpieczenia zaprojektowane z myślą o dzisiejszych klientach. Nowa marka na polskim rynku tworzona jest przez zespół ekspertów z branży finansowej, którzy mogą poszczycić się wieloletnimi sukcesami w Polsce. Ubezpieczenia Trasti wyróżnia wykorzystanie nowoczesnych technologii w służbie optymalizacji procesów i tworzenia oferty skrojonej do różnego typu potrzeb.

Krótki czas funkcjonowania firmy od marca 2021 roku nie przeszkodził zespołowi w osiągnięciu imponujących efektów. Prawie 1000 zlikwidowanych szkód w zaledwie rok to efekt zaufania, jakim klienci obdarzyli markę. Liczby mówią same za siebie: 

  • 80% klientów zadowolonych z procesu zgłaszania.
  • 77% zadowolonych klientów z czasu potrzebnego na likwidację szkody.
  • 60% osób uważa, że proces likwidacji jest zadowalający.

Chcesz sprawdzić, ile kosztowałoby ubezpieczenie OC/AC dla Ciebie? Wykonaj bezpłatną kalkulację: 

Oblicz cenę składki w Trasti

Trasti – Simply Fair

Know-How firmy oparte jest na doświadczeniu i znajomości polskiego rynku ubezpieczeń samochodowych. Produkty zostały przemyślane, zaprojektowane i stworzone z myślą o potrzebach klientów. Liczne sukcesy twórców popierają ich wiedzę oraz znajomość rynku ubezpieczeń – teraz tę wiedzę wykorzystują w Trasti! Przekonaj się!

Dla twórców marki ubezpieczenia samochodu to nie sprzedaż polis, a likwidacja szkód. W związku z tym Trasti jako jedyne na polskim rynku towarzystwo ubezpieczeniowe wycenia szkodę całkowitą nawet na 100% wartości samochodu.

Jakie ubezpieczenia Trasti oferuje swoim klientom?

Z Trasti możesz zadbać o pełne ubezpieczenie samochodu. Firma oferuje bogaty pakiet usług na wielu płaszczyznach – zarówno podstawowe ubezpieczenie OC, jak i Auto Casco All Risk czy Assistance. Możesz sprawdzić, ile kosztuje polisa każdego z wariantów, dzięki kalkulatorowi Punkta. 

  • Ubezpieczenie OC
  • Ubezpieczenie AC
  • NNW
  • Assistance
  • Ubezpieczenie szyb
  • Ubezpieczenie opon

Firma oparta na szwajcarskim i szwedzkim doświadczeniu – teraz także w Polsce!

Za ubezpieczenia odpowiada towarzystwo Zavarovalnica Triglav – doceniana w Europie Południowej firma ze Słowenii. Spółka giełdowa jest jedną z największych grup finansowych w Europie Południowej. Od lat działa z powodzeniem na rynku szwajcarskim i szwedzkim.

W rodzinnym kraju stanowi jedno z najważniejszych TU, dzięki czemu masz pewność, że likwidacja szkody nie będzie stanowić żadnego problemu. Ubezpieczenia Trasti to połączenie doświadczenia polskich ekspertów i słoweńskiej pewnej marki.  


98% klientów poleca porównywarkę ubezpieczeń Punkta

Ponad 290 tys. osób zaoszczędziły w sumie 159 568 209 zł!

Kupiłeś polisę w Trasti w Punkcie? Wystaw opinię!

Propozycja ubezpieczyciela została dla mnie przygotowana bardzo starannie. Była faktycznie najbardziej atrakcyjna. Poza tym pani, która się ze mną kontaktowała potrafiła udzielić mi dodatkowych informacji. Jestem bardzo zadowolony.

Nawet przez myśl mi nie przeszło, że za polisę OC mogę zapłacić mniej niż 300 zł! Mój dotychczasowy ubezpieczyciel wyliczył mi składkę o ponad 120 zł wyższą. Dzięki tej cenie zdecydowałem się na dodatkowy assistance i nadal całość wyniosła mnie mniej niż w poprzednim roku.

Znajdź najlepsze ubezpieczenie z Punktą!

Akademia Punkta

Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu samochodu

Kierowco przygotuj się na wyższe mandaty! Nawet do 15 punktów za przewinienie!

Mandat za przekroczenie prędkości w 2022 roku może wynieść nawet 5 tysięcy złotych! Wcześniej było to 500 zł, a więc teraz może sięgnąć nawet 10-krotności poprzedniej sumy! To jednak nie koniec zmian, które od września czekać będą na piratów drogowych. Przeczytaj i nie daj się zaskoczyć!

Najtańsze OC w 2023
Najtańsze ubezpieczenie OC lipiec 2024 – ranking. Sprawdź prognozy i porównaj oferty ubezpieczycieli

Ceny obowiązkowego ubezpieczenia OC zmieniają się dynamicznie. Pamiętaj jednak, że porównując wysokość składki u różnych ubezpieczycieli, możesz oszczędzić nawet kilkaset złotych na polisie. Sprawdź ranking ubezpieczeń OC Punkty i sprawdź, gdzie można było kupić najtańsze ubezpieczenie OC i jakie są prognozy na kolejne miesiące. Pamiętaj, aby regularnie sprawdzać aktualizację naszego rankingu.

Odwołanie od decyzji ubezpieczyciela
Odwołanie od decyzji ubezpieczyciela – rzeczy, o których musisz pamiętać!

"Ile? Przecież to nie wystarczy nawet na połowę części!" – to z reguły pierwsza myśl po otrzymaniu wyceny szkody od ubezpieczyciela. Weź głęboki oddech i odstaw nerwy na bok. Nawet jeśli spotkasz się z odmową wypłaty odszkodowania, nie musisz spotykać się od razu z prawnikiem. Wystarczy, że napiszesz odwołanie od decyzji ubezpieczyciela. Podpowiadamy, jak postąpić w takiej sytuacji!

Zgłoszenie szkody z AC krok po kroku

Miałeś kolizję i zostałeś obarczony winą za zdarzenie? A może nieznany sprawca uszkodził Twój pojazd? W takich sytuacjach nie możesz liczyć na odszkodowanie z polisy OC. Jeśli nie wykupiłeś ubezpieczenia autocasco, konieczne będzie pokrycie szkód z własnej kieszeni. Jak przebiega zgłoszenie AC i ile masz na to czasu?

Przejdź do akademii