Kontakt You Can Drive

Oblicz składkę polisy w You Can Drive

Szukasz numeru telefonu na infolinię You Can Drive? Nie wiesz, na jaki adres wysłać wypowiedzenie umowy? Sprawdź poniższe dane kontaktowe.

Kalkulator ubezpieczeń OC/AC Punkta

Sprawdź cenę OC/AC

You Can Drive: kontakt 

Jeśli potrzebujesz nawiązać kontakt z You Can Drive polecamy skorzystać z infolinii lub praktycznego formularza na stronie. Towarzystwo ubezpieczeniowe udostępnia różne kanały komunikacji – w tym także social media. 

Chcesz kupić ubezpieczenie w You Can Drive? Sprawdź!

Kup polisę OC/AC

Infolinia You Can Drive

Infolinia You Can Drive to najprostszy sposób na uzyskanie indywidualnej porady i informacji na temat produktów i usług ubezpieczeniowych. Jest dostępna 5 dni w tygodniu – od poniedziałku do piątku

Dzwoniąc na infolinię ubezpieczyciela, klienci mogą spodziewać się rozmowy z przedstawicielem obsługi klienta, który może odpowiedzieć na pytania dotyczące polis w You Can Drive. Konsultant udzieli także wskazówek na temat zgłaszanych roszczeń, statusu likwidacji szkody czy warunków polisy. 

Infolinia You Can Drive

pn.-pt. w godz. 8:00 – 18:00

(+48) 58 555 65 00

You Can Drive – Adres korespondencyjny:

You Can Drive
ul. Hestii 1
81-731 Sopot

You Can Drive: zgłoszenie szkody

W przypadku uszkodzenia samochodu ważne jest, aby jak najszybciej przekazać zgłoszenie szkody do You Can Drive. Informacja o zaistniałym incydencie trafia w ten sposób do osób odpowiedzialnych za jej likwidację, a TU zyskuje możliwość podjęcia działań. Powiadomienie o szkodzie powinno zawierać wszystkie istotne szczegóły, takie jak data, czas, lokalizacja i opis szkody. Ważne jest również podanie informacji kontaktowych w przypadku, gdy TU będzie chciało uzyskać odpowiedzi na dodatkowe pytań lub dokumentacji.

Zgłoszenie szkody w You Can Drive może odbyć się na kilka sposobów. Sam zdecyduj, jak będzie Ci wygodnie: 

  • telefonicznie, dzwoniąc na infolinię pod numerem: +48 58 555 65 00
  • za pośrednictwem indywidualnego konta internetowego pod adresem: sso.ergohestia.pl/my.policy
  • poprzez formularz online dostępny na stronie: zgloszenieszkody.ergohestia.pl,
  • pisemnie na adres ERGO Hestii. 


98% klientów poleca porównywarkę ubezpieczeń Punkta

Ponad 290 tys. osób zaoszczędziły w sumie 159 568 209 zł!

Kupiłeś polisę w Trasti w Punkcie? Wystaw opinię!

Bardzo szybka i rzetelna obsługa. Konsultant uprzejmy i znający się na swojej pracy. Bez problemu doszliśmy do porozumienia czego potrzebuję. Polecam i będę korzystać w przyszłości.

Rzetelnie, szybko, sprawnie bez zbędnych formalności, w pełni kompetentni, jakość obsługi rewelacyjna no i cena OC z roku na rok wyszukana korzystniejsza, co cieszy mnie najbardziej. Polecam jak najbardziej, warto skorzystać.

Dzięki doradcom tej firmy zapłaciłam ponad 500 zł mniej niż proponował mi mój ubezpieczyciel, szczerze polecam.

Znajdź najlepsze ubezpieczenie z Punktą!

Akademia Punkta

Co warto wiedzieć o ubezpieczeniu samochodu?

Taryfikator mandatów 2024 roku. Co się zmieniło?

Od 1 stycznia 2024 roku obowiązuje nowy taryfikator mandatów. Kary za wykroczenia drogowe wzrosły nawet o 100%. Sprawdź, ile możesz zapłacić za przekroczenie prędkości, nieustąpienie pierwszeństwa pieszemu, jazdę bez OC, korzystanie z telefonu podczas jazdy i wiele innych! Pamiętaj - jazda zgodnie z przepisami to bezpieczeństwo Twoje i innych!

wichura
Ubezpieczenie od wichur, huraganów i trąb powietrznych

Przerwy w dostawach prądu, tysiące zerwanych dachów, a nawet całkowicie zniszczonych domów. To skutki orkanów, które coraz częściej przetaczają się przez Polskę, zostawiając za sobą potężne straty. Naprawa szkód będzie mniej dotkliwa, jeśli otrzymasz odszkodowanie z ubezpieczenia nieruchomości na wypadek wichur. Ile kosztuje i jak działa ubezpieczenie na wypadek silnego wiatru, huraganu i trąby powietrznej?

Polisa OC młodego kierowcy.
Ubezpieczenie OC dla młodego kierowcy. Sprawdź, jak oszczędzić i uniknąć zwyżek za wiek

Obowiązkowe ubezpieczenie OC dla młodego kierowcy może być nawet kilka razy droższe niż polisa bardziej doświadczonego 35-latka. Sprawdź, ile kosztuje ubezpieczenie samochodu dla młodego kierowcy, z jakimi utrudnieniami spotka się 18-latek ubezpieczający samochód i co zrobić, żeby zaoszczędzić na polisie OC.

Ubezpieczenie OC Anglika
Ubezpieczenie anglika w Polsce w 2023 roku – ile kosztuje OC dla aut z kierownicą po prawej stronie?

Polacy chętnie kupują auta z zagranicy. Mimo że największą popularnością cieszą się pojazdy pochodzące z Niemiec, to nie brakuje też chętnych na angliki, czyli pojazdy sprowadzane z Wielkiej Brytanii. Dla tych samochodów charakterystyczna jest kierownica po prawej stronie. Ile kosztuje ubezpieczenie anglika w Polsce? Na jakie inne koszty muszą być przygotowani właściciele anglików? Sprawdzamy!

Przejdź do akademii