You Can Drive – ubezpieczenia dla młodych

Sprawdź, ile kosztuje ubezpieczenie OC/AC You Can Drive!

Towarzystwa ubezpieczeniowe oferują dedykowane rozwiązania stworzone do specyficznych potrzeb – jednym z nich jest Ergo Hestia. You Can Drive to marka stworzona z myślą o najmłodszych kierowcach poniżej 30. roku życia. Jeśli jesteś jednym z nich – to dobrze trafiłeś! Sprawdź!

Kalkulator ubezpieczenia OC/AC You Can Drive

Oblicz składkę OC/AC

Rozwiązanie dla młodych

Towarzystwo ubezpieczeniowe You Can Drive w swoich ofertach nie stosuje zwyżek związanych z młodym wiekiem ubezpieczonego. Dostosowuje się do szybkiego trybu życia młodych osób – polisy dostępne są do kupienia m.in. przez internet, dzięki czemu klienci jeszcze chętniej sięgają po rozwiązania od You Can Drive. Szybka likwidacja szkód czy wysoka jakoś obsługi sprawiają, że z roku na rok do grona użytkowników dołączają kolejni klienci.

Kalkulator OC/AC Punkta umożliwia sprawdzenie i zakup polisy – także na raty. Potrzebujesz jedynie dowód rejestracyjny i kilka wolnych minut. Za darmo porównasz zarówno ubezpieczenie od You Can Drive, Ergo Hestii,  jak i innych znanych TU.

Postaw na pewne  ubezpieczenia – You Can Drive są na rynku od ponad 12 lat!

Marka You Can Drive powstała w 2010 r. Od tego czasu oferta rozwinęła się o kolejne segmenty ubezpieczeń – dziś kupisz nie tylko polisę OC/AC, ale także np. ubezpieczenie podróży. Filarem grupy, do której należy You Can Drive, ERGO Hestia czy mtu24.pl jest istniejące od 1991 r. Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń Ergo Hestia SA, oferujące ubezpieczenia majątkowe i osobowe. Wieloletnie doświadczenie nadmorskiej firmy gwarantuje najwyższej klasy ochronę.

You Can Drive dziś

Grupa ERGO pod względem wielkości zajmuje drugą pozycję na niemieckim rynku ubezpieczeniowym i to właśnie do niej należą ubezpieczalnia You Can Drive. Obsługuje ponad 30 milionów klientów w całej Europie. Na świecie reprezentowana jest w 26 krajach Azji i Europy, w tym w Polsce – przez Grupę Ergo Hestia. Kapitały własne największej polskiej spółki Grupy to prawie 700 milionów złotych.

Głównym kanałem sprzedaży You Can Drive jest internetowa platforma. Jeśli jednak planujesz zakup ubezpieczenia OC/AC od You Can Drive, kalkulator Punkta będzie lepszym rozwiązaniem. W ten sposób nie tylko kupisz polisę bez wychodzenia z domu, ale i porównasz ofertę z 15 innymi towarzystwami ubezpieczeniowymi.

Zakup polisy jest bardzo prosty. Po wypełnieniu formularza otrzymujesz ofertę ubezpieczeniową wraz z ceną. Następnie, podajesz pozostałe dane i kupujesz polisę. Na koniec otrzymujesz potwierdzenie zakupu e-mailem. Tą samą drogą dostajesz też link do serwisu, gdzie znajduje się Twoja polisa i ogólne warunki ubezpieczenia (OWU). Dzięki usłudze konta internetowego możesz w pełni obsługiwać swoje ubezpieczenie drogą elektroniczną.

Sprawdź, ile zapłacisz za ubezpieczenie You Can Drive

Kalkulator OC/AC

Ubezpieczenia You Can Drive to znacznie więcej niż OC i AC!

You Can Drive na przestrzeni lat działalności znacznie rozszerzyło swoją ofertę. Możesz w jednym miejscu ubezpieczyć samochód, mieszkanie i podróż! Sprawdź, jakie ubezpieczenia You Can Drive Ergo Hestia możesz wybrać:

  • komunikacyjne (OC, AC i opcje dodatkowe)
  • podróżne (koszty leczenia, NNW, assistance i opcje dodatkowe)
  • mieszkaniowe (ubezpieczenie murów, wyposażenia i opcje dodatkowe)

Czym oferta You Can Drive wyróżnia się spośród innych?

Jednym z głównych czynników, dla których decydujemy się na konkretne towarzystwo ubezpieczeniowe, jest cena zaoferowanej polisy. Oczywiście jest to ważny czynnik, jednak warto zwrócić uwagę także na inne aspekty:

  • YCD to jedyna w Polsce marka ubezpieczeniowa z ofertą skierowaną w całości do młodych ludzi przed 30. rokiem życia.
  • Warunki ubezpieczeń YCD napisane są „po ludzku” – zrozumiałym, prostym językiem.
  • Łatwość wyboru produktów, a także szybki i czytelny kalkulator na stronie You Can Drive oraz Punkta  – oferta dostępna jest w zaledwie kilka chwil.
  • Praktyczny panel klienta, który umożliwia zalogowanie w dowolnym momencie.
  • Ubezpieczenia You Can Drive zdobyły w 2020 roku Gwiazdę Jakości Obsługi, co świadczy o wysokim poziomie obsługi klienta oraz godło „Teraz Polska” za szybkość likwidowanych szkód.

You Can Drive – opinie

Opinie o You Can Drive są zwykle bardzo dobre. Kierowcy wysoko oceniają ofertę za konkurencyjną cenę, likwidację szkody i kontakt z ubezpieczycielem. Warto zwrócić uwagę, że te czynniki są jednymi z najważniejszych spośród wymienianych przez ubezpieczonych.

Ciekawostki o You Can Drive

YCD ma najlepszy w Polsce system likwidacji szkód nagrodzony godłem TERAZ POLSKA. W wielu przypadkach stosowana jest uproszczona likwidacja, przeprowadzana bez konieczności dokonywania oględzin. Model ten zapewnia wszystkim klientom jednakowe i przejrzyste standardy obsługi. Jeżeli warsztat naprawczy wyrazi zgodę, istnieje możliwość bezpośredniego rozliczenia się między nim a towarzystwem ubezpieczeniowym (bez konieczności angażowania czasu klienta).

Towarzystwo ubezpieczeniowe You Can Drive bierze udział w programie sieci profesjonalnych warsztatów samochodowych INTERCARS, zapewniających klientom kompleksową obsługę naprawy pojazdu. Rozwiązanie to przyczynia się przede wszystkim do uproszczenia oraz przyśpieszenia czynności niezbędnych do likwidacji skutków wypadku.

Na facebookowym profilu YCD znajdziesz nie tylko informacje o ubezpieczeniach, ale też ciekawostki i praktyczne porady.


98% klientów poleca porównywarkę ubezpieczeń Punkta

Ponad 290 tys. osób zaoszczędziły w sumie 159 568 209 zł!

Kupiłeś polisę You Can Drive z Punktą? Wystaw opinię!

Dzień dobry,

dziś miałem przyjemność zakupić u Państwa ubezpieczenie OC na samochód.

Pragnę wyrazić swoje zadowolenie z najwyższej jakości obsługi klienta, z jaką się od dawna spotkałem, sam pracowałem na podobnym stanowisku i wiem, ile dla klienta znaczy profesjonalny doradca. Proszę przekazać moją "pochwałkę" do odpowiedniego działu.

Chciałbym bardzo podziękować za super dobór OC jak tylko będzie możliwe wrócę. Dziękuję

Dzień dobry, chcialbym wyrazić zadowolenie ze sprawnej i miłej obsługi klienta :).

Znajdź najlepsze ubezpieczenie z Punktą!

Akademia Punkta

Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu samochodu

Taryfikator mandatów 2024 roku. Co się zmieniło?

Od 1 stycznia 2024 roku obowiązuje nowy taryfikator mandatów. Kary za wykroczenia drogowe wzrosły nawet o 100%. Sprawdź, ile możesz zapłacić za przekroczenie prędkości, nieustąpienie pierwszeństwa pieszemu, jazdę bez OC, korzystanie z telefonu podczas jazdy i wiele innych! Pamiętaj - jazda zgodnie z przepisami to bezpieczeństwo Twoje i innych!

wichura
Ubezpieczenie od wichur, huraganów i trąb powietrznych

Przerwy w dostawach prądu, tysiące zerwanych dachów, a nawet całkowicie zniszczonych domów. To skutki orkanów, które coraz częściej przetaczają się przez Polskę, zostawiając za sobą potężne straty. Naprawa szkód będzie mniej dotkliwa, jeśli otrzymasz odszkodowanie z ubezpieczenia nieruchomości na wypadek wichur. Ile kosztuje i jak działa ubezpieczenie na wypadek silnego wiatru, huraganu i trąby powietrznej?

Jesteś młodym kierowcą? Sprawdź jak znaleźć najtańsze OC!

Obowiązkowe ubezpieczenie OC dla młodego kierowcy może być nawet kilka razy droższe niż polisa bardziej doświadczonego 35-latka. Sprawdź, ile kosztuje ubezpieczenie samochodu dla młodego kierowcy, z jakimi utrudnieniami spotka się 18-latek ubezpieczający samochód i co zrobić, żeby zaoszczędzić na polisie OC.

Ubezpieczenie anglika w Polsce w 2023 roku – ile kosztuje OC dla aut z kierownicą po prawej stronie?

Polacy chętnie kupują auta z zagranicy. Mimo że największą popularnością cieszą się pojazdy pochodzące z Niemiec, to nie brakuje też chętnych na angliki, czyli pojazdy sprowadzane z Wielkiej Brytanii. Dla tych samochodów charakterystyczna jest kierownica po prawej stronie. Ile kosztuje ubezpieczenie anglika w Polsce? Na jakie inne koszty muszą być przygotowani właściciele anglików? Sprawdzamy!

Przejdź do akademii