Kup ubezpieczenie od zaufanego towarzystwa z długą tradycją – postaw na AGRO Ubezpieczenia

Kup najtańsze ubezpieczenie na rynku

Choć AGRO Ubezpieczenia istnieją na rynku od 2021 roku, stanowią owoc przekształcenia dawnego ubezpieczenia pocztowego (TUW Pocztowe), które działało w Polsce od 2001 roku. Jak sama nazwa wskazuje, produkty są przeznaczone głównie dla rolników, choć mogą z nich skorzystać też osoby niezwiązane z branżą rolniczą. Poznaj ofertę.

Porównaj ofertę AGRO Ubezpieczeń

Porównaj ceny OC/AC

Ubezpieczenia AGRO – z myślą o polskich rolnikach

Rolnicy są bardzo specyficzną grupą klientów towarzystw ubezpieczeniowych, nawet w kontekście polis ogólnodostępnych. Dzięki ukierunkowaniu oferty na ten segment i związanie jej mocno z obszarem wiejskim osoby z tej branży zyskały jedno miejsce, w którym mogą załatwić wszystkie sprawy związane z ubezpieczeniami – od polis dla maszyn rolniczych, przez dom i samochód, aż po ubezpieczenie upraw. To ogromna oszczędność czasu, a dzięki korzystnym ofertom z dofinansowaniami – także pieniędzy.

Kup ubezpieczenie OC/AC

Solidne zaplecze pocztowego ubezpieczenia

AGRO Ubezpieczenia to marka ze stuprocentowo polskim kapitałem. Początkowo wchodziła w skład majątku Poczty Polskiej i jej spółek zależnych. Od 2017 roku członkiem kapitałowym stał się Fundusz Składkowy Ubezpieczenia Społecznego Rolników „FSUSR”, który funkcjonuje przy Kasie Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego (KRUS). To osadziło firmę jeszcze mocniej w kontekście rolniczo-wiejskim. Decydując się na skorzystanie z jej oferty, wspierasz zatem polską gospodarkę.

Pocztowe ubezpieczenie w odświeżonej formie

AGRO Ubezpieczenia stawia na nowoczesne rozwiązania, jakie są dzisiaj cenione przez branżę ubezpieczeniową. Chociaż masz do dyspozycji stacjonarne punkty ubezpieczyciela, które są zlokalizowane na terenie całego kraju, problemu nie stanowi również zawarcie umowy na odległość. 

Możesz to zrobić w dogodnej formie, m.in. telefonicznie lub mailowo. Teraz możesz też korzystać z oferty towarzystwa AGRO Ubezpieczenia w porównywarce Punkta.pl. Przekonaj się, ile może Cię kosztować ubezpieczenie OC/AC samochodu. Wylicz składkę, korzystając z kalkulatora Punkty i przekonaj się, jak szybko kupisz polisę komunikacyjną od AGRO Ubezpieczeń.


98% klientów poleca porównywarkę ubezpieczeń Punkta

Ponad 290 tys. osób zaoszczędziły w sumie 159 568 209 zł!

Kupiłeś polisę w Avivie przez Punktę? Wystaw opinię!

Ubezpieczenie nieruchomości? Z Punktą to nie problem. Przeszłam krok po kroku formularz, wpisałam wymagane dane i zaraz otrzymałam kilkanaście atrakcyjnych ofert dopasowanych do mnie.

Nawet przez myśl mi nie przeszło, że za polisę OC mogę zapłacić mniej niż 300 zł! Mój dotychczasowy ubezpieczyciel wyliczył mi składkę o ponad 120 zł wyższą. Dzięki tej cenie zdecydowałem się na dodatkowy assistance i nadal całość wyniosła mnie mniej niż w poprzednim roku.

Wybierz ubezpieczenie samochodu już dziś!

Akademia Punkty | Najważniejsze informacje o ubezpieczeniach

Najchętniej czytane

Taryfikator mandatów 2024 roku. Co się zmieniło?

Od 1 stycznia 2024 roku obowiązuje nowy taryfikator mandatów. Kary za wykroczenia drogowe wzrosły nawet o 100%. Sprawdź, ile możesz zapłacić za przekroczenie prędkości, nieustąpienie pierwszeństwa pieszemu, jazdę bez OC, korzystanie z telefonu podczas jazdy i wiele innych! Pamiętaj - jazda zgodnie z przepisami to bezpieczeństwo Twoje i innych!

wichura
Ubezpieczenie od wichur, huraganów i trąb powietrznych

Przerwy w dostawach prądu, tysiące zerwanych dachów, a nawet całkowicie zniszczonych domów. To skutki orkanów, które coraz częściej przetaczają się przez Polskę, zostawiając za sobą potężne straty. Naprawa szkód będzie mniej dotkliwa, jeśli otrzymasz odszkodowanie z ubezpieczenia nieruchomości na wypadek wichur. Ile kosztuje i jak działa ubezpieczenie na wypadek silnego wiatru, huraganu i trąby powietrznej?

Jesteś młodym kierowcą? Sprawdź jak znaleźć najtańsze OC!

Obowiązkowe ubezpieczenie OC dla młodego kierowcy może być nawet kilka razy droższe niż polisa bardziej doświadczonego 35-latka. Sprawdź, ile kosztuje ubezpieczenie samochodu dla młodego kierowcy, z jakimi utrudnieniami spotka się 18-latek ubezpieczający samochód i co zrobić, żeby zaoszczędzić na polisie OC.

Ubezpieczenie anglika w Polsce w 2023 roku – ile kosztuje OC dla aut z kierownicą po prawej stronie?

Polacy chętnie kupują auta z zagranicy. Mimo że największą popularnością cieszą się pojazdy pochodzące z Niemiec, to nie brakuje też chętnych na angliki, czyli pojazdy sprowadzane z Wielkiej Brytanii. Dla tych samochodów charakterystyczna jest kierownica po prawej stronie. Ile kosztuje ubezpieczenie anglika w Polsce? Na jakie inne koszty muszą być przygotowani właściciele anglików? Sprawdzamy!

Przejdź do akademii