AGRO Ubezpieczenia – kup OC/AC od zaufanego towarzystwa z długą tradycją

Porównaj oferty od 16 firm

Ubezpieczenie OC to obowiązkowa polisa dla każdego kierowcy. Chociaż wiele osób traktuje ją jako dodatkowy wydatek, to warto pamiętać, że nie musisz za nią przepłacać! W Polsce dostępnych jest wiele ofert ubezpieczenia OC, ale jak wybrać najlepszą dla siebie? Sprawdź ofertę od AGRO Ubezpieczenia i porównaj ją z innymi.

Porównaj ofertę AGRO Ubezpieczeń

Porównaj ceny OC/AC

Ubezpieczenie pocztowe OC – podstawowy pakiet ochrony

Używaj samochodu ze spokojną głową dzięki obowiązkowemu ubezpieczeniu OC w AGRO Ubezpieczeniach. Ciesz się kompleksową obsługą i komfortem, korzystając z oferty ubezpieczenia pocztowego – wypowiedzenie OC, likwidację szkody czy zgłoszenie sprzedaży auta załatwisz bez wychodzenia z domu, mailowo lub telefonicznie.

Kup ubezpieczenie OC/AC auta

Autocasco – oferta AGRO Ubezpieczenia

AC to polisa zapewniająca ochronę przed finansowymi skutkami szkód, których doznałeś na skutek uszkodzenia, zniszczenia lub utraty swojego samochodu. Ochrona ubezpieczeniowa jest świadczona w ramach 3 pakietów.

  • MINICASCO (Bezpieczny Pojazd) – dla pojazdów o wartości od 6 000 zł. Obejmuje szkody powstałe na skutek kradzieży i działania żywiołów. Do dyspozycji kierowcy jest ich likwidacja w wariancie kosztorysowym lub w warsztatowym. 
  • MINICASCO (Bezpieczny Motocykl) – dla jednośladów o wartości od 4 000 zł. Obejmuje tylko szkody całkowite oraz kradzież, które są likwidowane kosztorysowo.
  • MAXICASCO – obejmuje szkodę całkowitą i częściową, które można zlikwidować dowolnie: w warsztacie partnerskim lub na podstawie kosztorysu.

Porównaj oferty ubezpieczeń motocyklowych za darmo!

Porównaj OC/AC motocykla

Ubezpieczenie NNW w AGRO Ubezpieczeniach

NNW kupione wraz z innym ubezpieczeniem w AGRO Ubezpieczeniach zapewni wypłatę świadczenia, gdy dojdzie do uszczerbku na zdrowiu lub śmierci osób objętych polisą. Poszkodowani mogą też starać się o zwrot kosztów leczenia oraz zakupu sprzętu rehabilitacyjnego. Wszystko to jest dostępne w ramach 3 wariantów sumy ubezpieczenia: 5 000 zł, 10 000 zł lub 20 000 zł.

Pakiet auto assistance podstawowy – AGRO Ubezpieczenia

Assistance zapewnia dostęp do dodatkowych świadczeń, które ułatwią Ci uporanie się z nieprzewidzianymi sytuacjami. W AGRO Ubezpieczeniach masz do dyspozycji 3 pakiety:

  • podstawowy – pomoc, gdy dojdzie do wypadku na terenie Polski,
  • standard – pomoc, gdy dojdzie do wypadku, awarii lub kradzieży na terenie Polski i za granicą,
  • komfort – pomoc, gdy dojdzie wypadku, awarii, kradzieży lub nieszczęśliwego wypadku na terenie Polski i za granicą.

Zielona karta w AGRO Ubezpieczeniach – przydatna za granicą

Planujesz wyjazd za granicę na rodzinne wakacje lub w służbową delegację? O ile poruszasz się po krajach zrzeszonych w ramach Unii Europejskiej oraz EFTA, możesz swobodnie jeździć pojazdem ubezpieczonym w Polsce. Na pozostałym obszarze konieczne jest posiadanie tzw. Zielonej Karty. Zamów ją wraz ze swoją polisą komunikacyjną w AGRO Ubezpieczeniach!


98% klientów poleca porównywarkę ubezpieczeń Punkta

Ponad 290 tys. osób zaoszczędziły w sumie 159 568 209 zł!

Kupiłeś polisę w Avivie przez Punktę? Wystaw opinię!

Ubezpieczenie nieruchomości? Z Punktą to nie problem. Przeszłam krok po kroku formularz, wpisałam wymagane dane i zaraz otrzymałam kilkanaście atrakcyjnych ofert dopasowanych do mnie.

Nawet przez myśl mi nie przeszło, że za polisę OC mogę zapłacić mniej niż 300 zł! Mój dotychczasowy ubezpieczyciel wyliczył mi składkę o ponad 120 zł wyższą. Dzięki tej cenie zdecydowałem się na dodatkowy assistance i nadal całość wyniosła mnie mniej niż w poprzednim roku.

Wybierz ubezpieczenie samochodu już dziś!

Akademia Punkty | Najważniejsze informacje o ubezpieczeniach

Najchętniej czytane

Taryfikator mandatów 2024 roku. Co się zmieniło?

Od 1 stycznia 2024 roku obowiązuje nowy taryfikator mandatów. Kary za wykroczenia drogowe wzrosły nawet o 100%. Sprawdź, ile możesz zapłacić za przekroczenie prędkości, nieustąpienie pierwszeństwa pieszemu, jazdę bez OC, korzystanie z telefonu podczas jazdy i wiele innych! Pamiętaj - jazda zgodnie z przepisami to bezpieczeństwo Twoje i innych!

wichura
Ubezpieczenie od wichur, huraganów i trąb powietrznych

Przerwy w dostawach prądu, tysiące zerwanych dachów, a nawet całkowicie zniszczonych domów. To skutki orkanów, które coraz częściej przetaczają się przez Polskę, zostawiając za sobą potężne straty. Naprawa szkód będzie mniej dotkliwa, jeśli otrzymasz odszkodowanie z ubezpieczenia nieruchomości na wypadek wichur. Ile kosztuje i jak działa ubezpieczenie na wypadek silnego wiatru, huraganu i trąby powietrznej?

Jesteś młodym kierowcą? Sprawdź jak znaleźć najtańsze OC!

Obowiązkowe ubezpieczenie OC dla młodego kierowcy może być nawet kilka razy droższe niż polisa bardziej doświadczonego 35-latka. Sprawdź, ile kosztuje ubezpieczenie samochodu dla młodego kierowcy, z jakimi utrudnieniami spotka się 18-latek ubezpieczający samochód i co zrobić, żeby zaoszczędzić na polisie OC.

Ubezpieczenie anglika w Polsce w 2023 roku – ile kosztuje OC dla aut z kierownicą po prawej stronie?

Polacy chętnie kupują auta z zagranicy. Mimo że największą popularnością cieszą się pojazdy pochodzące z Niemiec, to nie brakuje też chętnych na angliki, czyli pojazdy sprowadzane z Wielkiej Brytanii. Dla tych samochodów charakterystyczna jest kierownica po prawej stronie. Ile kosztuje ubezpieczenie anglika w Polsce? Na jakie inne koszty muszą być przygotowani właściciele anglików? Sprawdzamy!

Przejdź do akademii