Wypadek na drodze? Stłuczka na parkingu? Sprawdź, jak skontaktować się z towarzystwem ubezpieczeniowym AGRO Ubezpieczenia i zlikwiduj szkodę szybciej! Masz pytania? Sprawdź numer infolinii!

Porównaj oferty od 16 firm

Ubezpieczenie OC to obowiązkowa polisa dla każdego kierowcy. Chociaż wiele osób traktuje ją jako dodatkowy wydatek, to warto pamiętać, że nie musisz za nią przepłacać! W Polsce dostępnych jest wiele ofert ubezpieczenia OC, ale jak wybrać najlepszą dla siebie? Sprawdź ofertę od AGRO Ubezpieczenia i porównaj ją z innymi.

Porównaj ofertę AGRO Ubezpieczeń

Porównaj ceny OC/AC

Ubezpieczenia pocztowe – kontakt z BOK

Masz sprawę do załatwienia u ubezpieczyciela Ubezpieczenia pocztowe? Kontakt z nim odbywa się za pośrednictwem 2 różnych kanałów:

 • telefonicznie – zadzwoń pod numer 801 00 22 88 lub 48 370 48 48, aby połączyć się z doradcą klienta i przedstawić mu swoją sprawę,
 • mailowo – informacje na temat szczegółów oferty lub obowiązujących dokumentów uzyskasz pod adresem [email protected] lub [email protected]

Jak zgłosić szkodę w AGRO Ubezpieczeniach?

Szkodę możesz zgłosić na 4 sposoby:

 • telefonicznie pod numerem 801 00 22 88 lub 48 370 48 48,
 • korespondencyjnie, wysyłając formularz na adres:

AGRO Ubezpieczenia – Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych

 1. Rodziny Hiszpańskich 8, 02-685 Warszawa

Jak przebiega proces likwidacji szkody w AGRO Ubezpieczeniach?

Zlikwiduj szkodę w 4 krokach.

 1. Zgłoś szkodę w dogodny sposób.
 2. Zaczekaj na potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, które dotrze do Ciebie w ciągu 7 dni.
 3. Umów się na termin oględzin samochodu z mobilnym rzeczoznawcą AGRO Ubezpieczeń.
 4. Zaczekaj na odszkodowanie lub decyzję o odmowie wypłaty, które otrzymasz w ciągu 30 dni od zgłoszenia.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat procesu likwidacji szkody? Przeczytaj: Likwidacja szkody z OC sprawcy. Czym jest i jakie są najczęstsze problemy z nią związane?

Jakie dokumenty dołączyć do zgłoszenia szkody w AGRO Ubezpieczeniach?

Aby zgłoszenie szkody było kompletne, musisz dołączyć do niego odpowiednie dokumenty. Należą do nich:

 • numer polisy sprawcy i jego dane osobowe oraz teleadresowe,
 • dane samochodu: numer rejestracyjny, marka i model, rok produkcji, numer VIN, 
 • dane poszkodowanego: imię, nazwisko, PESEL,
 • opis wydarzenia skutkującego powstaniem szkody,
 • spis elementów podlegających szkodzie,
 • szacunkową wartość szkody.

Jeśli dysponujesz notatką policyjną ze zdarzenia albo danymi świadków, również możesz dołączyć je do zgłoszenia szkody w Ubezpieczeniach pocztowych. Kontakt z takimi osobami ułatwi ustalenie jednoznacznego przebiegu znaczenia, a tym samym przyspieszy wypłatę odszkodowania.


98% klientów poleca porównywarkę ubezpieczeń Punkta

Ponad 290 tys. osób zaoszczędziły w sumie 159 568 209 zł!

Kupiłeś polisę w Avivie przez Punktę? Wystaw opinię!

Ubezpieczenie nieruchomości? Z Punktą to nie problem. Przeszłam krok po kroku formularz, wpisałam wymagane dane i zaraz otrzymałam kilkanaście atrakcyjnych ofert dopasowanych do mnie.

Nawet przez myśl mi nie przeszło, że za polisę OC mogę zapłacić mniej niż 300 zł! Mój dotychczasowy ubezpieczyciel wyliczył mi składkę o ponad 120 zł wyższą. Dzięki tej cenie zdecydowałem się na dodatkowy assistance i nadal całość wyniosła mnie mniej niż w poprzednim roku.

Wybierz ubezpieczenie samochodu już dziś!

Akademia Punkty | Najważniejsze informacje o ubezpieczeniach

Najchętniej czytane

Taryfikator mandatów 2024 roku. Co się zmieniło?

Od 1 stycznia 2024 roku obowiązuje nowy taryfikator mandatów. Kary za wykroczenia drogowe wzrosły nawet o 100%. Sprawdź, ile możesz zapłacić za przekroczenie prędkości, nieustąpienie pierwszeństwa pieszemu, jazdę bez OC, korzystanie z telefonu podczas jazdy i wiele innych! Pamiętaj - jazda zgodnie z przepisami to bezpieczeństwo Twoje i innych!

wichura
Ubezpieczenie od wichur, huraganów i trąb powietrznych

Przerwy w dostawach prądu, tysiące zerwanych dachów, a nawet całkowicie zniszczonych domów. To skutki orkanów, które coraz częściej przetaczają się przez Polskę, zostawiając za sobą potężne straty. Naprawa szkód będzie mniej dotkliwa, jeśli otrzymasz odszkodowanie z ubezpieczenia nieruchomości na wypadek wichur. Ile kosztuje i jak działa ubezpieczenie na wypadek silnego wiatru, huraganu i trąby powietrznej?

Jesteś młodym kierowcą? Sprawdź jak znaleźć najtańsze OC!

Obowiązkowe ubezpieczenie OC dla młodego kierowcy może być nawet kilka razy droższe niż polisa bardziej doświadczonego 35-latka. Sprawdź, ile kosztuje ubezpieczenie samochodu dla młodego kierowcy, z jakimi utrudnieniami spotka się 18-latek ubezpieczający samochód i co zrobić, żeby zaoszczędzić na polisie OC.

Ubezpieczenie anglika w Polsce w 2023 roku – ile kosztuje OC dla aut z kierownicą po prawej stronie?

Polacy chętnie kupują auta z zagranicy. Mimo że największą popularnością cieszą się pojazdy pochodzące z Niemiec, to nie brakuje też chętnych na angliki, czyli pojazdy sprowadzane z Wielkiej Brytanii. Dla tych samochodów charakterystyczna jest kierownica po prawej stronie. Ile kosztuje ubezpieczenie anglika w Polsce? Na jakie inne koszty muszą być przygotowani właściciele anglików? Sprawdzamy!

Przejdź do akademii