Odszkodowanie w centach od obrażonego ubezpieczyciela

Aktualizacja:
Odszkodowanie w centach od obrażonego ubezpieczyciela

Z pokolenia na pokolenie do miejskich legend przechodzi taki oto okrutny żart obyczajowy – bank nie chciał mi przedłużyć terminu spłaty kredytu/ sąsiad nie chciał mi pożyczyć kolejnej stówki/ sprzedawca nadepnął mi na odcisk, więc zapłacę lub oddam pieniądze w jednogroszówkach. Czy żartownisie rzeczywiście mają odwagę na wykręcenie takiego numeru? Odpowiedź na to pytanie poznał mieszkaniec Los Angeles.

Ośmiu przedstawicieli firmy ubezpieczeniowej Adriana’s Insurance dostarczyło do adwokata poszkodowanego osiemnaście wiaderek po farbie wypełnionych monetami, które miały pokryć odszkodowanie  w wysokości 21 000$. Andres Carrasco, który w 2012 roku złożył pozew przeciwko firmie ubezpieczeniowej na początku odebrał dziwną dostawę jako żart, ale Adriana’s Insurance początkowo nie odpowiadało na żaden z jego licznych telefonów, a potem ostatecznie oświadczyło, że nie zamierza wypisać czeku.

Andres Carrasco – 76 letni emerytowany kierowca autobusu – oskarżył firmę ubezpieczeniową o napaść, której rzekomo dopuścił się jeden z pracowników, kiedy poszkodowany chciał kupić polisę w placówce firmy. Sprawa została rozstrzygnięta na korzyść mieszkańca Los Angeles, a rozgoryczona firma postanowiła się zemścić w wyjątkowo dziecinny sposób. Wiaderka z drobnymi zostały przewiezione do banku, gdzie zostaną policzone i wymienione na banknoty. Pieniądz jest pieniądz, ale złośliwość ludzka nie zna granic.

Źródło: http://www.latimes.com/

Oceń artykuł: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

(Brak ocen)
Loading...
Zasubskrybuj
Powiadom o
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments