Beesafe – pierwsza w pełni cyfrowa marka ubezpieczeniowa

Znajdź tańsze ubezpieczenie OC/AC!

Szukasz nowoczesnego ubezpieczenia OC, które odpowiada na zróżnicowane potrzeby dzisiejszych kierowców? Koniecznie sprawdź ubezpieczenia Beesafe. W ofercie znajdziesz nie tylko klasyczne pakiety Assistance, ale także np. ubezpieczenie akumulatora czy pakiet „Zdrowie po wypadku”.

Kalkulator ubezpieczenia OC/AC Beesafe

Oblicz składkę OC/AC

Załatw formalności z własnego fotela

Beesafe to firma, która na polskim rynku funkcjonuje stosunkowo niedługo, choć na swoim koncie ma już wielu zadowolonych klientów. Charakteryzuje ją directowe podejście do sprzedaży polis. Co to oznacza dla Ciebie? Ubezpieczenie Beesafe kupisz wygodnie za pośrednictwem internetu. Dzięki nowoczesnemu podejściu marka oferuje unikalne produkty ubezpieczeniowe, po które sięga coraz więcej Polaków. Jak sami się określają: są zwinnym technologicznym startup’em.

Ubezpieczenia Beesafe mają korzenie w jednej z największych grup ubezpieczeniowych w Europie środkowo-wschodniej – austriackim koncernie Vienna Insurance Grup. O jakości usług świadczy, że działa on na rynku od 1824 roku. W polskiej ofercie Beesafe znajdziesz produkty Compensy.

Jakie produkty oferuje Beesafe?

 • Ubezpieczenie samochodu
 • Ubezpieczenie nieruchomości
 • NNW szkolne

Wybór kierowców – ubezpieczenia komunikacyjne Beesafe

Decydując się na ubezpieczenia Beesafe możesz liczyć na kompleksową ochronę zarówno samochodu, jak i kierowcy oraz pasażerów. Rozbudowane produkty oferują więcej niż tylko NNW czy AC. Wybierz interesujące Cię elementy i zadbaj o swoje bezpieczeństwo na drodze.

Firma oferuje atrakcyjne pakiety, które łączą w sobie podstawową ochronę, ale i rozbudowane oferty. Dzięki temu możesz dobrać idealny balans pomiędzy zakresem ubezpieczenia a ceną polisy. Najczęściej spotkasz się z trzema z nich:

 • Drive – ubezpieczenie OC + NNW
 • Hybrid – ubezpieczenie OC, AC, NNW + Assistance standard
 • Turbo – OC, AC, NNW + Assistance premium

Sprawdź, jaką cenę oferuje Beesafe dla Twojego pojazdu z darmowym kalkulatorem:

Kalkulator OC/AC Punkta

Sprawdź, jakie rodzaje ubezpieczenia oferuje Beesafe

Ubezpieczenia komunikacyjne od Beesafe oferują szeroki wachlarz usług podstawowych, takich jak OC, ale i pakiety dodatkowe, których nie spotkasz w innych ofertach. Sprawdź, które z nich odpowiadają Twoim potrzebom i oblicz cenę z kalkulatorem OC/AC Punkta.

Podstawowe:

 • OC – ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, które musi mieć każdy kierowca.
 • AC – dobrowolna polisa chroniąca właściciela pojazdu przed finansowymi skutkami uszkodzenia lub kradzież samochodu.

Dodatkowe:

Pomoc na drodze – zestaw usług dodatkowych do ubezpieczenia Beesafe OC/AC, które zabezpieczą Cię przed kosztami w razie awarii pojazdu lub kradzieży.

 • Assistance
 • Ubezpieczenie bagażu – za jedyne 31 zł
 • Ubezpieczenie sprzętu sportowego – za jedyne 49 zł

Zdrowie po wypadku – wybór dla osób, które uważają, że samo NNW to za mało. Z ubezpieczeniem Beesafe możesz być pełną ochroną podczas podróży.

 • NNW – w trzech wariantach do wyboru, już od 25 zł
 • Powrót do zdrowia – polisa, która wspiera podczas pełnego powrotu do sił. Zapewnia dostęp do aż 2000 prywatnych klinik na terenie całej Polski.
 • Asysta prawna – telefoniczne i stacjonarnie wsparcie sztabu specjalistów za jedyne 10 zł!
 • Ubezpieczenie miejskie – korzystasz z hulajnogi elektrycznej lub roweru? Ta polisa będzie dla Ciebie niezbędna! Łączy w sobie korzyści NNW i OC w życiu prywatnym już od 39 zł!

Oszczędność na naprawach – pakiet usług dla osób, które nie chcą przepłacać w warsztatach.

 • Wygodny kierowca – w ramach tego ubezpieczenia naprawami Twojego auta zajmie się osobisty Concierge, a Ty dodatkowo zyskasz do 40% tańsze usługi w partnerskich warsztatach.
 • Ubezpieczenie akumulatora – za jedyne 10 zł
 • Ubezpieczenie szyb
 • Ubezpieczenie opon – za jedyne 10 zł

Więcej o miniautocasco od Beesafe przeczytasz w artykule: Mini Autocasco – czym różni się od AC? Czy to się opłaca?

Zbieraj punkty, zyskuj nagrody!

Kupując ubezpieczenie Beesafe, możesz przystąpić do programu lojalnościowego. W jego ramach zbierasz punkty, które potem wymieniasz na usługi i produkty w popularnych sieciach, takich jak: Allegro, Empik czy Costa Coffee.

Zyskaj więcej punktów za:

 • Zakup lub odnowienie OC, AC, NNW, AC mini.
 • Zakup dodatkowych ubezpieczeń.
 • Bezszkodową jazdę – punkty naliczane są co kwarał!
 • Punkty niespodzianki!

Wypowiedzenie OC w Beesafe

Wypowiedzenie OC w Beesafe możesz złożyć za pośrednictwem formularza na stronie lub przesyłając podpisane dokumenty za pośrednictwem tradycyjnej poczty na adres:

Beesafe Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Aleje Jerozolimskie 162

02-342 Warszawa

Beesafe: kontakt

Beesafe oferuje sprzedaż polis ubezpieczeniowych w pełni przez internet. Jeżeli chcesz kupić ubezpieczenie samochodowe w Beesafe, skorzystaj z kalkulatora OC/AC Punkta, który zestawi dla Ciebie oferty od tego towarzystwa oraz 15 innych firm, dzięki czemu znajdziesz najtańsze OC.

Zgłoszenie szkody w Beesafe

Zgłoszenie szkody to ważny krok w procesie uzyskania odszkodowania za wyrządzone szkody. Najczęściej zgłaszane szkody to kolizje drogowe, wypadki oraz uszkodzenia mienia. Aby zgłosić szkodę w Beesafe, należy skontaktować się z ubezpieczycielem za pośrednictwem formularza na stronie i przedstawić szczegóły szkody oraz jej przyczyny.

Formularz zgłoszenia szkody w Beesafe

 W razie zdarzenia drogowego lub wypadku pamiętaj, aby w dokumentacji znalazły się informacje dotyczące: poszkodowanego, pojazdu, daty i miejsca zdarzenia oraz opis zaistniałej sytuacji.

W przypadku braku informacji w odpowiednim terminie może nastąpić utrata prawa do odszkodowania lub jego obniżenie. Warto więc, jak najszybciej skontaktować się z ubezpieczycielem i złożyć odpowiednie zgłoszenie szkody w Beesafe.

Darmowy kalkulator OC/AC


98% klientów poleca porównywarkę ubezpieczeń Punkta

Ponad 290 tys. osób zaoszczędziły w sumie 159 568 209 zł!

Kupiłeś polisę w Trasti w Punkcie? Wystaw opinię!

Zdecydowanie z czystym sumieniem polecam KAŻDEMU!!!! SPRAWNA, SZYBKA, MIŁA,FACHOWA OBSŁUGA ORAZ NAJNISZE OC W DOSŁOWNIE KILKA MINUUT!!!

Chciałbym pochwalić waszego agenta. Szybko i szczegółowo wyliczył mi składkę, odpowiedział na moje pytania, jestem naprawdę zadowolony i oczywiście dzięki niemu wybrałem najatrakcyjniejszą ofertę OC. Oby więcej takich agentów. Pozdrawiam serdecznie

Serdecznie polecam Pana Łukasza, rzetelnie i szybko pomógł mi dobrać najlepszą ofertę i rozwiać wszystkie wątpliwości. W niecałe 5 minut cieszyłam się już nową polisą ze wszystkimi dostępnymi wariantami dodatkowymi.

Dzięki doradcom tej firmy zapłaciłam ponad 500 zł mniej niż proponował mi mój ubezpieczyciel, szczerze polecam.

Sprawdź, co oferuje Punkta!

Akademia Punkta

Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu samochodu

Taryfikator mandatów 2024 roku. Co się zmieniło?

Od 1 stycznia 2024 roku obowiązuje nowy taryfikator mandatów. Kary za wykroczenia drogowe wzrosły nawet o 100%. Sprawdź, ile możesz zapłacić za przekroczenie prędkości, nieustąpienie pierwszeństwa pieszemu, jazdę bez OC, korzystanie z telefonu podczas jazdy i wiele innych! Pamiętaj - jazda zgodnie z przepisami to bezpieczeństwo Twoje i innych!

wichura
Ubezpieczenie od wichur, huraganów i trąb powietrznych

Przerwy w dostawach prądu, tysiące zerwanych dachów, a nawet całkowicie zniszczonych domów. To skutki orkanów, które coraz częściej przetaczają się przez Polskę, zostawiając za sobą potężne straty. Naprawa szkód będzie mniej dotkliwa, jeśli otrzymasz odszkodowanie z ubezpieczenia nieruchomości na wypadek wichur. Ile kosztuje i jak działa ubezpieczenie na wypadek silnego wiatru, huraganu i trąby powietrznej?

Jesteś młodym kierowcą? Sprawdź jak znaleźć najtańsze OC!

Obowiązkowe ubezpieczenie OC dla młodego kierowcy może być nawet kilka razy droższe niż polisa bardziej doświadczonego 35-latka. Sprawdź, ile kosztuje ubezpieczenie samochodu dla młodego kierowcy, z jakimi utrudnieniami spotka się 18-latek ubezpieczający samochód i co zrobić, żeby zaoszczędzić na polisie OC.

Ubezpieczenie anglika w Polsce w 2023 roku – ile kosztuje OC dla aut z kierownicą po prawej stronie?

Polacy chętnie kupują auta z zagranicy. Mimo że największą popularnością cieszą się pojazdy pochodzące z Niemiec, to nie brakuje też chętnych na angliki, czyli pojazdy sprowadzane z Wielkiej Brytanii. Dla tych samochodów charakterystyczna jest kierownica po prawej stronie. Ile kosztuje ubezpieczenie anglika w Polsce? Na jakie inne koszty muszą być przygotowani właściciele anglików? Sprawdzamy!

Przejdź do akademii