Beesafe – Assistance

Beesafe Assistance to kompleksowe rozwiązanie ubezpieczeniowe, które zapewnia ochronę na drodze i poza nią. Dzięki różnym pakietom Assistance oraz szerokiemu wyborowi ubezpieczeń komunikacyjnych Beesafe daje możliwość dostosowania polisy do indywidualnych potrzeb. Zyskujesz pewność wsparcia na drodze, ale także kompleksowej ochrony i profesjonalnej pomocy w trudnych sytuacjach. Wybierając Beesafe, wybierasz spokój i pewność, że jesteśmy w dobrych rękach. Skorzystaj z kalkulatora Punkty i sprawdź zakres ochrony assistance już dziś.

Sprawdź ofertę Beesafe Assistance

Wybierz najlepszą ochronę Assistance

Beesafe to stosunkowo nowa firma na polskim rynku ubezpieczeniowym, która już zdobyła sobie zaufanie wielu zadowolonych klientów. Charakteryzuje ją innowacyjne podejście do sprzedaży polis, oparte na nowoczesnych technologiach. Beesafe oferuje też unikalne produkty ubezpieczeniowe, które coraz częściej wybierają Polacy. Jej korzenie sięgają austriackiego koncernu Vienna Insurance Group (VIG), jednej z największych grup ubezpieczeniowych w Europie Środkowo-Wschodniej, działającej na rynku od 1824 roku.

Sprawdź składkę i zakres ochrony Beesafe Assistance, korzystając z kalkulatora ubezpieczeń Punkty.

Assistance Beesafe

Jednym z najważniejszych elementów oferty Beesafe jest pakiet Assistance, czyli kompleksowa pomoc na drodze. Beesafe oferuje trzy różne warianty Assistance Basic, Standard i Premium. Każdy z nich zapewnia wsparcie w różnych sytuacjach, zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Przeczytaj także: Assistance krótkoterminowe – kiedy się przyda?

Assistance Basic

Wariant Assistance Basic zapewnia podstawową pomoc na drodze. Jeśli samochód zostanie unieruchomiony na drodze w wyniku wypadku drogowego, Beesafe pokryje koszty naprawy na miejscu zdarzenia lub holowania do najbliższego warsztatu. W ramach Assistance Basic możesz również skorzystać z samochodu zastępczego oraz przekazać pilną wiadomość do bliskiej osoby lub pracodawcy. Dodatkowo otrzymasz dostęp do pomocy informacyjnej oraz wsparcia w związku ze zdarzeniem.

Assistance Standard

Wariant Assistance Standard oferuje znacznie szerszy zakres ochrony. Oprócz podstawowych usług możesz skorzystać z dodatkowej pomocy po awarii samochodu oraz w przypadku kradzieży pojazdu. Beesafe zapewnia dostarczenie paliwa, uruchomienie silnika w przypadku rozładowania akumulatora, dostawę części zamiennych, złomowanie pojazdu, otwarcie pojazdu, wymianę żarówki, specjalistyczną pomoc na autostradzie, zakwaterowanie w hotelu oraz pojazd zastępczy. Suma ubezpieczenia w wariancie Standard wynosi 5000 euro na wszystkie świadczenia.

Assistance Premium

Wariant Assistance Premium to najszersza oferta ochrony. W ramach Assistance Premium zyskujesz dostęp do świadczeń, takich jak opieka po hospitalizacji, rehabilitacja, dostarczenie leków, pobyt osoby towarzyszącej w hotelu podczas hospitalizacji oraz wyższe limity dla osób podróżujących ubezpieczonym samochodem. Suma ubezpieczenia w wariancie Premium wynosi aż 10000 euro na wszystkie świadczenia.

Przeczytaj także: Assisatnce na Europę – ubezpieczenie samochodu na podróż

Zgłaszanie szkody i wypowiedzenie polisy

W przypadku zaistniałej szkody Beesafe umożliwia wygodne zgłoszenie jej online za pomocą formularza dostępnego na stronie internetowej. Jeśli istnieje konieczność naprawy pojazdu Beesafe może przeprowadzić wycenę bez oględzin rzeczoznawcy, co pozwala na szybką wypłatę odszkodowania. Natomiast gdy naprawa samochodu odbywa się na podstawie kosztorysu, Beesafe wypłaca odszkodowanie najpóźniej w ciągu 30 dni od zgłoszenia szkody.

Pytania i odpowiedzi

Jak zgłosić szkodę w Beesafe?
Czy Beesafe to Compensa?

98% klientów poleca porównywarkę ubezpieczeń Punkta

Ponad 290 tys. osób zaoszczędziły w sumie 159 568 209 zł!

Kupiłeś polisę w Trasti w Punkcie? Wystaw opinię!

Zdecydowanie z czystym sumieniem polecam KAŻDEMU!!!! SPRAWNA, SZYBKA, MIŁA,FACHOWA OBSŁUGA ORAZ NAJNISZE OC W DOSŁOWNIE KILKA MINUUT!!!

Chciałbym pochwalić waszego agenta. Szybko i szczegółowo wyliczył mi składkę, odpowiedział na moje pytania, jestem naprawdę zadowolony i oczywiście dzięki niemu wybrałem najatrakcyjniejszą ofertę OC. Oby więcej takich agentów. Pozdrawiam serdecznie

Serdecznie polecam Pana Łukasza, rzetelnie i szybko pomógł mi dobrać najlepszą ofertę i rozwiać wszystkie wątpliwości. W niecałe 5 minut cieszyłam się już nową polisą ze wszystkimi dostępnymi wariantami dodatkowymi.

Dzięki doradcom tej firmy zapłaciłam ponad 500 zł mniej niż proponował mi mój ubezpieczyciel, szczerze polecam.

Sprawdź, co oferuje Punkta!

Akademia Punkta

Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu samochodu

Taryfikator mandatów 2024 roku. Co się zmieniło?

Od 1 stycznia 2024 roku obowiązuje nowy taryfikator mandatów. Kary za wykroczenia drogowe wzrosły nawet o 100%. Sprawdź, ile możesz zapłacić za przekroczenie prędkości, nieustąpienie pierwszeństwa pieszemu, jazdę bez OC, korzystanie z telefonu podczas jazdy i wiele innych! Pamiętaj - jazda zgodnie z przepisami to bezpieczeństwo Twoje i innych!

wichura
Ubezpieczenie od wichur, huraganów i trąb powietrznych

Przerwy w dostawach prądu, tysiące zerwanych dachów, a nawet całkowicie zniszczonych domów. To skutki orkanów, które coraz częściej przetaczają się przez Polskę, zostawiając za sobą potężne straty. Naprawa szkód będzie mniej dotkliwa, jeśli otrzymasz odszkodowanie z ubezpieczenia nieruchomości na wypadek wichur. Ile kosztuje i jak działa ubezpieczenie na wypadek silnego wiatru, huraganu i trąby powietrznej?

Jesteś młodym kierowcą? Sprawdź jak znaleźć najtańsze OC!

Obowiązkowe ubezpieczenie OC dla młodego kierowcy może być nawet kilka razy droższe niż polisa bardziej doświadczonego 35-latka. Sprawdź, ile kosztuje ubezpieczenie samochodu dla młodego kierowcy, z jakimi utrudnieniami spotka się 18-latek ubezpieczający samochód i co zrobić, żeby zaoszczędzić na polisie OC.

Ubezpieczenie anglika w Polsce w 2023 roku – ile kosztuje OC dla aut z kierownicą po prawej stronie?

Polacy chętnie kupują auta z zagranicy. Mimo że największą popularnością cieszą się pojazdy pochodzące z Niemiec, to nie brakuje też chętnych na angliki, czyli pojazdy sprowadzane z Wielkiej Brytanii. Dla tych samochodów charakterystyczna jest kierownica po prawej stronie. Ile kosztuje ubezpieczenie anglika w Polsce? Na jakie inne koszty muszą być przygotowani właściciele anglików? Sprawdzamy!

Przejdź do akademii