Logo punkta

17 marca 2020

List otwarty Prezesa Zarządu Punkta ws. koronawirusa

Drodzy Klienci,
od kilku dni jesteśmy w nadzwyczajnej sytuacji. Wymaga ona od nas odpowiedzialności i wspólnego działania, by powstrzymać rozprzestrzenianie się koronawirusa (COVID-19).

Większość z nas dobrowolnie poddała się kwarantannie i unika bezpośrednich kontaktów. Nasz zespół od tygodnia już w pełni pracuje zdalnie.

Aby ograniczyć ryzyko zarażenia się wirusem SARS CoV-2, korzystajmy z możliwości, jakie daje nam technologia:

  • Unikajmy niepotrzebnych wizyt w punktach sprzedaży. Wybierzmy zdalne metody zakupu ubezpieczeń – infolinie, formularze i kalkulatory ubezpieczeń online.
  • Skorzystajmy z wszelkich form płatności bezgotówkowej – przelewem lub kartą online, za pośrednictwem wybranego systemu płatności (np. Blik, Pay Pal, T-Pay).
  • W przypadku pytań lub wątpliwości – skorzystajmy z infolinii.

Mamy to szczęście, że funkcjonujemy w środowisku kanałów zdalnych. W obecnej, wyjątkowej sytuacji okazują się one bardzo potrzebne i bezpieczne. Pracując w modelu online nie musimy się spotykać bezpośrednio, nie stwarzamy więc ryzyka zarażenia wirusem SARS COV-2.

Nic nie zmienia się w naszym funkcjonowaniu. Jako firma technologiczna dysponujemy najnowocześniejszymi narzędziami do komunikacji  i pracy zdalnej, zapewniając Państwu obsługę na niemienionym poziomie.

Nasza strona internetowa www.punkta.pl oraz kalkulator online działają na dotychczasowych zasadach – mogą Państwo kupować ubezpieczenia za naszym pośrednictwem w dowolnej chwili i w dowolnym towarzystwie ubezpieczeniowym.

Podobnie na niezmienionych zasadach pracuje nasze call center. Doradcy Punkta (dawniej Mfind) są do waszej dyspozycji pod numerem tel.: 22 490 90 00 w następujących godzinach:

  • poniedziałek-piątek: 8:00-21:00
  • sobota: 9:00-17:00

Na koniec życzę Państwu zdrowia. Zachowajmy spokój, bądźmy odpowiedzialni, słuchajmy zaleceń Ministerstwa Zdrowia i pamiętajmy o higienie. Dbajmy o siebie, innych i bądźmy optymistami.

Z pozdrowieniami

Sławomir Bilik
Prezes Zarządu Punkta

Zobacz także


ul. Aleje Jerozolimskie 142b
02-305 Warszawa
+48 22 490 9000
kontakt@punkta.pl
rodo@punkta.pl
© 2020 mfind IT sp. z o.o.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Marka Punkta należy do mfind IT sp. z o.o.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram