Defend Insurance dodatkowe zabezpieczenie Twojego samochodu

Porównaj ceny OC/AC

Szukasz ubezpieczenia, które zapewni Ci całkowity zwrot wartości pojazdu w razie zdarzenia na drodze? Defend Insurance to ubezpieczyciel, który zaoferuje Ci tego typu polisę. Nie czekaj, sprawdź!

Kalkulator ubezpieczenia OC/AC

Obniż cenę OC/AC!

Ubezpieczenia samochodowe wyższej klasy

Marka Defend jest na rynku od 1994 roku i stanowi część Defend Insurance Group. W tym czasie gama specjalistycznych produktów dla rynku motoryzacyjnego zyskała pozytywną opinię wielu zadowolonych użytkowników. Marka jest liderem ubezpieczeń komunikacyjnych w Czechach oraz zyskuje coraz większą liczbę klientów na rynku słowackim, polskim, węgierskim i brytyjskim. Ubezpieczenia Defend Insurance można spotkać już w większości krajów Europy wschodniej i środkowej.

Defend Insurance jest towarzystwem ubezpieczeniowym oferującym rozwiązania dla wymagających kierowców. Pozwala ochronić przede wszystkim wartość pojazdów. Wielokrotnie w opiniach klientów przewija się problem zaniżonego odszkodowania z OC sprawcy czy polisy AC. Częstym problemem są także wykluczenia, które ograniczają zakres ochrony. Dodatkowe zabezpieczenie od Defend Insurance zapewnia amortyzację w razie nieplanowanych zdarzeń.

Towarzystwo proponuje innowacyjne produkty takie jak ubezpieczenie kluczyków czy Defand Insurance Gap – polisę zabezpieczającą wartość pojazdu. Warto podkreślić także propozycje dla firm – czyli ubezpieczenie samochodów ciężarowych.

Szukasz polisy OC/AC dla swojego samochodu? Sprawdź z Punktą!

Porównaj ubezpieczenia OC/AC

Defend Insurance GAP – ubezpieczenie straty finansowej

Jednym z głównych produktów towarzystwa ubezpieczeniowego jest ochrona wartości pojazdu. Nawet pomimo orzekniętej szkody całkowitej bardzo często zdarza się, że suma zaproponowana przez rzeczoznawcę jest znacznie niższa niż włożony przez nas wkład. Jeśli nie chcesz stracić środka komunikacji w wyniku zdarzenia drogowego czy wypadku, warto skorzystać z dodatkowych rozwiązań, takich jak GAP.

Ubezpieczenie zabezpiecza samochód przed utratą wartości. Największą zaletą polisy jest możliwość zastosowania jej zarówno dla aut nowych, jak i używanych. Defend Insurance GAP gwarantuje Ci dodatkowe finansowanie będące uzupełnieniem różnicy pomiędzy ceną zakupu auta a świadczeniem otrzymanym w ramach odszkodowania AC.

Defend GAP dostępne jest w kilku wariantach. Różnią się one datą określenia wartości rynkowej pojazdu. Do dyspozycji masz:

  • MAX AC – liczone od dnia zawarcia umowy AC.
  • MAX – dotyczy wartości fakturowej pojazdu.
  • Lease – ubezpiecza kwotę pozostałą do spłaty w przypadku pojazdu leasingowanego.
  • MINI – działa w razie szkody spowodowanej przez osoby trzecie.
  • FLEX – elastyczny wybór dla wymagających kierowców.
  • D2C – możliwość ubezpieczenia pojazdu w dowolnym momencie.
  • INDEX – pokrywa 25% wartości pojazdu z dnia wystąpienia szkody całkowitej.

Defend Insurance – opinie

Opinie o Defend Insurance Group są wyjątkowo dobre. Nieczęsto spotyka się tak pozytywne komentarze ze strony klientów. Towarzystwo ubezpieczeniowe otrzymało aż 4,8 gwiazdki na 5 możliwych wg. opinii użytkowników.  Klienci w opiniach o Defend Insurance zwracają uwagę na elastyczność w zwrocie kosztów np. za wypożyczenie auta, podejście do klientów biznesowych (ubezpieczenie samochodów ciężarowych) czy wysokiej klasy obsługę i szybką odpowiedź mailową.

Zobacz, ile możesz zaoszczędzić na polisie

Kalkulator OC/AC

Defend Insurance – kontakt

Aby skontaktować się z Defend Insurance, najprostszym sposobem będzie zadzwonienie na infolinię. Można też przesłać swoje zapytanie do ubezpieczyciela poprzez formularz kontaktowy na stronie internetowej lub przez dedykowany adres e-mail. Warto pamiętać, że w przypadku szkody należy jak najszybciej poinformować o niej ubezpieczyciela, ponieważ każde opóźnienie może wpłynąć na wysokość odszkodowania.

Kontakt

☎ Infolinia: +48 32 797 10 41

📩 e-mail: [email protected]

📫 adres pocztowy:
Biuro w Warszawie
Solec 18/20
00-410 Warszawa


98% klientów poleca porównywarkę ubezpieczeń Punkta

Ponad 290 tys. osób zaoszczędziły w sumie 159 568 209 zł!

Kupiłeś polisę You Can Drive z Punktą? Wystaw opinię!

Polisy w bardzo dobrych cenach, a sam proces zakupu przebiegł bezproblemowo i sprawnie. Będę korzystać ponownie.
Andrzej
20.12.2022

Nie znalazłem modelu mojego pojazdu, więc zamówiłem rozmowę. Oddzwonili i bardzo szybko wszstko załatwili w kilka minut przez telefon. OC najtańsze z możliwych. Polecam!!!

Serdecznie polecam Pana Łukasza, rzetelnie i szybko pomógł mi dobrać najlepszą ofertę i rozwiać wszystkie wątpliwości. W niecałe 5 minut cieszyłam się już nową polisą ze wszystkimi dostępnymi wariantami dodatkowymi.

Kup taniej ubezpiecznie samochodu z Punktą!

Akademia Punkta

Sprawdź najnowsze informacje o ubezpieczeniach

Taryfikator mandatów 2024 roku. Co się zmieniło?

Od 1 stycznia 2024 roku obowiązuje nowy taryfikator mandatów. Kary za wykroczenia drogowe wzrosły nawet o 100%. Sprawdź, ile możesz zapłacić za przekroczenie prędkości, nieustąpienie pierwszeństwa pieszemu, jazdę bez OC, korzystanie z telefonu podczas jazdy i wiele innych! Pamiętaj - jazda zgodnie z przepisami to bezpieczeństwo Twoje i innych!

wichura
Ubezpieczenie od wichur, huraganów i trąb powietrznych

Przerwy w dostawach prądu, tysiące zerwanych dachów, a nawet całkowicie zniszczonych domów. To skutki orkanów, które coraz częściej przetaczają się przez Polskę, zostawiając za sobą potężne straty. Naprawa szkód będzie mniej dotkliwa, jeśli otrzymasz odszkodowanie z ubezpieczenia nieruchomości na wypadek wichur. Ile kosztuje i jak działa ubezpieczenie na wypadek silnego wiatru, huraganu i trąby powietrznej?

Jesteś młodym kierowcą? Sprawdź jak znaleźć najtańsze OC!

Obowiązkowe ubezpieczenie OC dla młodego kierowcy może być nawet kilka razy droższe niż polisa bardziej doświadczonego 35-latka. Sprawdź, ile kosztuje ubezpieczenie samochodu dla młodego kierowcy, z jakimi utrudnieniami spotka się 18-latek ubezpieczający samochód i co zrobić, żeby zaoszczędzić na polisie OC.

Ubezpieczenie anglika w Polsce w 2023 roku – ile kosztuje OC dla aut z kierownicą po prawej stronie?

Polacy chętnie kupują auta z zagranicy. Mimo że największą popularnością cieszą się pojazdy pochodzące z Niemiec, to nie brakuje też chętnych na angliki, czyli pojazdy sprowadzane z Wielkiej Brytanii. Dla tych samochodów charakterystyczna jest kierownica po prawej stronie. Ile kosztuje ubezpieczenie anglika w Polsce? Na jakie inne koszty muszą być przygotowani właściciele anglików? Sprawdzamy!

Przejdź do akademii